[71/RCN/DZS]DZIAŁKA na SPRZEDAŻ, Kiekrz

435 000

Opis nieruchomości

Witaj!

Nazywam się Sebastian Jaskólski, jestem pośrednikiem w obrocie nieruchomościami (lic.zaw.nr 18 375) oraz rzeczoznawcą majątkowym (upr.zaw.nr 6 295), prowadzącym własną praktykę zawodową "Rokickie Centrum Nieruchomości" z siedzibą w Kiekrzu przy ul. Portugalskiej. Na co dzień zajmuję się szacowaniem wartości nieruchomości oraz prowadzę czynności związane z obrotem praw do nieruchomości. Kilka dni temu zostało powierzone mi zadanie (na zasadzie wyłączności) ekspozycji oferty sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, zlokalizowanej w Kiekrzu, gm. Rokietnica przy ulicy Spokojnej 6. Serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z treścią ogłoszenia.

Kiekrz to druga co do liczby mieszkańców miejscowość na terenie gminy Rokietnica, podzielona administracyjnie na część przynależną do miasta Poznania i część należącą do gminy Rokietnica. Jak to zostało wyżej odnotowane, przedmiot sprzedaży znajduje się w części leżącej na terenie gminy Rokietnica w południowo-wschodnim rejonie. Kiekrz znany jest przede wszystkich z pięknych jezior Kierskiego i Kierskiego Małego, przestrzeni chronionych programem Natura 2000 (strefa ochrony ptaków). Z uwagi na swe walory środowiskowe Kiekrz jest niezwykle chętnie odwiedzany nie tylko przez mieszkańców Poznania ale również innych miejscowości powiatu poznańskiego. Kiekrz to doskonałe, sprawdzone przez kilka pokoleń, miejsce do odpoczynku, a co się z tym wiąże, to przede wszystkim doskonałe i ekskluzywne miejsce do zamieszkania.

Nieruchomość gruntowa o numerze geodezyjnym 222/17 zlokalizowana jest przy ulicy Spokojnej 6 o nawierzchni utwardzonej kostką brukową. W drodze poprowadzone zostały sieci energii elektrycznej, wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, deszczowej, gazowej oraz telekomunikacyjnej. W bezpośrednim otoczeniu przedmiotu sprzedaży znajduje się niska dwukondygnacyjna zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, teren niezagospodarowany (dz.nr 222/22) - przeznaczony również pod niską zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. W nieco dalszej odległości pieszej znajduje się jezioro Kierskie Małe, tereny Natura 2000, trasa kolejowa relacji Poznań-Szczecin, punkty komunikacji miejskiej, sklep spożywczy "Żabka", ulica Kierska. W obrębie do 2,5 kilometra znajdują się przedszkola, punkty gastronomiczne, trasa S11, stacje paliw ciekłych, dyskonty spożywcze, siłownie, SPA, hotel, Jezioro Kierskie, apteki, placówki bankowe.   

Teren, na którym znajduje się nieruchomość, będąca przedmiotem sprzedaży, nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Rada Gminy Rokietnica Uchwałą Nr LV/455/2022 z dnia 20 czerwca 2022 roku określiła funkcję dla omawianej przestrzeni pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, ciągłą lub rozproszoną, oznaczoną na załączniku do Uchwały symbolem K-29MN. Właściciel nieruchomości wystąpił do gminy z wnioskiem o wydanie decyzji o warunkach zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego. W zamierzeniach sprzedającego jest przeprowadzenie wtórnego podziału działki i wytyczeniu drogi wewnętrznej łączącej ulicę Spokojną z terenem działki nr 222/22, dlatego też oferta sprzedaży nie jest określona na powierzchnię gruntu widniejącą w katastrze, a na szacowaną powierzchnię po zrealizowaniu ww. podziału, czyli między 1 050 mkw. - 1 080 mkw. 

Wymiary działki uwzględniające projektowaną na niej drogę wewnętrzną: szerokość 22 metry, długość 48 metrów, szacowana powierzchnia ok. 1 082 mkw. (może ona ulec zmianie!)

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej, chciałbyś spotkać się ze mną na miejscu, dzwoń, pisz! Jestem dyspozycyjny, przynajmniej bardzo się staram. Nie licz, nie zakłócaj spokoju mojemu zleceniodawcy, nie płacisz prowizji! 

Moi klienci są otwarci na wszelkie rozmowy dotyczące warunków sprzedaży nieruchomości. 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol71/RCN/DZS Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Nieruchomość dostępna od05.11.2023
Cena cena w innych walutach 435 000 PLNCena za m2403 PLN
KrajPOLSKA WojewództwoWIELKOPOLSKIE
Powiatpoznański GminaRokietnica
MiejscowośćKiekrz UlicaSpokojna
Nr działki222/17 Obręb geodezyjnyKiekrz
Położenie działkiTEREN PŁASKI Wygląd działkiPUSTA
Możliwa zabudowaWOLNOSTOJĄCA, BLIŹNIAK PołożenieWIEŚ
Budynki w sąsiedztwieWOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE Powierzchnia działki1 080 m²
Szerokość działki (mb.)21 Długość działki (mb.)48
Kształt działkiPROSTOKĄT Rodzaj działkiBUDOWLANA
Forma własności działkiWŁASNOŚĆ Udział w działceCAŁOŚĆ
Droga dojazdowaCICHA ULICA Rodzaj nawierzchniASFALTOWA - KOSTKA
Linia telefonicznaJEST Energia elektrycznaJEST
Podłączony gazJEST Podłączony wodociągJEST
Podłączona kanalizacjaJEST Rodzaj kanalizacjiMIEJSKA
Źródło wodyWODA MIEJSKA Uciążliwość okolicyCICHE
Czy jest KWJEST Nr Licencji18375
Za co opłaty dodatkowePODATEK OD NIERUCHOMOŚCI Warunki gruntoweBRAK DANYCH
Uciążliwości i ograniczeniaLINIA KOLEJOWA

filmy video

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego `Rokickie Centrum Nieruchomości`, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach