Słów kilka o osobach tworzących zespół

Czyli o nas dla Was!


Małgorzata i Sebastian Jaskólscy
jesteśmy młodym małżeństwem, które swe losy życiowe na stałe związało z przepiękną i prężnie rozwijającą się Gminą Rokietnica. Tu mieszkamy, tu pracujemy, tu wypoczywamy oraz wspieramy lokalny przemysł!
 
Małgorzata Jaskólska
ekspert z dziedziny handlu (kierownik, manager w wiodących firmach odzieżowych), aranżacji wnętrz, niepoprawna optymistka, miłośniczka piłki nożnej, przyrody oraz zwierząt, na co dzień zajmuje się w naszej firmie działem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, marketingiem. Nikt inny, jak tylko Ona, sprawi, że Państwa nieruchomość zyska nowy blask w oczach kontrahentów! Gosia, dzięki swej wiedzy, doświadczeniu, urokowi osobistemu, otwartością wobec ludzi, "dopięła" już nie jedną trudną transakcję! Jeśli zależy Państwu na powodzeniu w procesie sprzedaży, wynajmu swej nieruchomości, to Gosia jest osobą odpowiednią, a wręcz jedyną, do zrealizowania tego celu!
 
Sebastian Jaskólski
Rzeczoznawca Majątkowy, Pośrednik w obrocie nieruchomościami, twardo stąpający po Ziemi, aż do przesady, zapalony sportowiec (zwłaszcza sportów siłowych oraz piłki nożnej), miłośnik otaczającej nas przyrody. Specjalizuję się w różnego rodzaju analizach rynku, sporządzam opinie na temat wartości nieruchomości dla różnych celów. Gdy przyjmuję nieruchomość do sprzedaży, staram się w sposób jak najbardziej delikatny tłumaczyć swym Klientom, że wartość rynkowa jest różna od wartości odtworzeniowej. 
 
Grzechem byłoby nie wspomnieć o naszych synach Bastianie i Hubercie, którzy są częścią naszego zespołu. Bastian poza futbolem świata nie widzi! Przyszły bramkarz, obrońca, pomocnik, napastnik (wszystko w jednym) grający bez opamiętania dla "Kolejorza" i Reprezentacji Polski. Obecnie jesteśmy na etapie cyklicznych odwiedzin Stadionu INEA i żywiołowym dopingowaniu starszych kolegów. Z aktualnych zainteresowań oraz wymarzonego zawodu, Bastian wymienia: prawnik, prokurator. Zadatki ku temu ma... Hubert, najmłodszy członek naszej Rodziny, jak na razie żywiołowo przebiera nóżkami gdy widzi piłkę ale głównie skoncentrowany jest na jedzeniu i spaniu.  
 
Naszym mentorem życiowym, przyjacielem, jest nasza Mama, Barbara Jaskólska. Nie znamy lepszej babci i głównej księgowej na całym świecie! To właśnie Mama ukierunkowała mnie na ten trudny temat, jakim są nieruchomości. To Ona i Gosia, jako jedyne wierzyły we mnie i w moje możliwości, a nad wszystko, że poradzę sobie z niezwykle ciężkim, państwowym egzaminem z szacowania nieruchomości.
 
Jesteśmy firmą rodzinną, kierującą się zasadami honoru, szacunku dla drugiego człowieka, jego pracy i wartości samej w sobie. Teraz wiecie o nas, jeśli nie wszystko, to przynajmniej bardzo wiele. Wierzymy, że wiedza ta pozwoli Państwu podjąć jedną z ważniejszych decyzji swego życia, czyli powierzenia nam swej nieruchomości.
 
Z racji tego, że nasza firma znajduje się na terenie Gminy Rokietnica, możemy zagwarantować Państwu pełną dyspozycyjność! Nie będzie dla nas stanowiło większego problemu, by spotkać się z Państwem, czy też zaprezentować Państwa nieruchomość 7 dni w tygodniu!
 
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!