[9/RCN/LW]Do wynajęcia biura na Dębcu

Opis nieruchomości

Witam!

Nazywam się Sebastian Jaskólski, jestem pośrednikiem w obrocie nieruchomościami (lic.zaw.nr 18 375) oraz rzeczoznawcą majątkowym (upr.zaw.nr 6 295), prowadzącym praktykę zawodową "Rokickie Centrum Nieruchomości" z siedzibą w Kiekrzu przy ul. Portugalskiej. Na co dzień zajmuję się szacowaniem wartości nieruchomości oraz prowadzę czynności związane z obrotem praw do nieruchomości. Kilka dni temu zostało mi powierzone zadanie (na zasadzie wyłączności) ekspozycji oferty wynajmu powierzchni biurowej, zlokalizowanej w Poznaniu, na terenie dzielnicy Dębiec, przy ul. 28 Czerwca 1956 r. w budynku 314 C
Przedmiotem oferty wynajmu są cztery biura o zróżnicowanej powierzchni: 19,5 m2, 6,4 m2, 26,0 m2 oraz 52,0 m2. Poszczególne biura zostały przeze mnie ponumerowane i oznaczone na rzucie poziomym, tym samym wychodzę z założenia, że nie będzie nieporozumień, co do ich identyfikacji i propozycji cen najmu za konkretną powierzchnię. Wszystkie pomieszczenia są w zbliżonym standardzie użytkowym.

  • Biuro oznaczone numerem 1 znajduje się na pierwszej kondygnacji budynku (parter) i składa się z jednego otwartego pomieszczenia o powierzchni 19,5 m2. Wystawa okien na drogę wewnętrzną. Szafy ścienne są stałym elementem wyposażenia biura. Stoły, sprzęt elektroniczny może zostać usunięty. Miesięczna cena najmu 1 000 PLN netto, kaucja 2 000 PLN netto.
  • Biuro oznaczone numerem 2 znajduje się na drugiej kondygnacji budynku (1 piętro) i składa się z jednego otwartego pomieszczenia o powierzchni 6,4 m2. Wystawa okien na trasę kolejową. Widoczne na fotografiach stoły, blaty mogą być częścią wyposażenia, jak również mogą zostać usunięte. Miesięczna cena najmu 350 PLN netto, kaucja 700 PLN netto.
  • Biuro oznaczone numerem 3 znajduje się na drugiej kondygnacji budynku (1 piętro) i składa się z dwóch pomieszczeń stanowiących jedną funkcjonalną całość o łącznej powierzchni 26 m2. Wystawa okien na trasę kolejową. Szafy ścienne są integralną częścią biura. Stoły, biurka mogą zostać usunięte, jak również mogą stanowić część wyposażenia. Miesięczne cena najmu 1 040 PLN netto, kaucja 2 100 PLN netto.
  • Biuro oznaczone numerem 4 znajduje się na drugiej kondygnacji budynku (1 piętro) i składa się z dwóch pomieszczeń stanowiących jedną funkcjonalną całość o łącznej powierzchni 52,3 m2. Wystawa okien na drogę wewnętrzną. Szafy ścienne są stałym elementem wyposażenia. Miesięczna cena najmu 1 850 PLN/netto, kaucja 3 700 PLN netto.
W cenie najmu wliczone zostało prawo każdego z użytkowników biur do swobodnego i nieograniczonego korzystania z części wspólnych (kuchnia, pomieszczenia socjalne, korytarze, miejsca postojowe na drodze wewnętrznej). Do miesięcznej ceny najmu należy doliczyć koszty eksploatacyjne: energia elektryczna (licznik) koszt na cały budynek dzielony proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni. W okresie grzewczym (od października do kwietnia) koszt zużycia gazu (licznik) na cały budynek dzielony proporcjonalnie na wszystkich najemców w stosunku do zajmowanej powierzchni. Woda (licznik) 120 PLN/2mc dzielona na 5 biur. Kanalizacja dwa razy do roku 200 PLN na cały budynek, dzielona proporcjonalnie do ilości osób dla konkretnego biura. 
Umowa najmu na czas nieokreślony. 
Jeśli będziecie zainteresowani uzyskanie większej ilości informacji lub chcielibyście obejrzeć konkretne biuro, dzwońcie, piszcie. Proszę Was abyście sami nie porywali się na przeprowadzenie oględzin, bowiem osoby pracujące na miejscu mają swoje sprawy na głowie. Szanujmy cudzy czas, ja jestem od tej roboty i chętnie ją wypełnię. 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol9/RCN/LW Rodzaj nieruchomościLOKAL
Rodzaj transakcjiWYNAJEM StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Nieruchomość dostępna od17.07.2023
Cena zaMIESIĄC KrajPOLSKA
WojewództwoWIELKOPOLSKIE PowiatMiasto Poznań
GminaMiasto Poznań MiejscowośćPoznań
Dzielnica - osiedleDębiec Ulica28 Czerwca 1956 r.
Nr domu314C Nr działki161/3
Obręb geodezyjnyDębiec PołożenieMIASTO
Budynki w sąsiedztwieOSIEDLE DOMÓW WIELORODZINNYCH, OBIEKTY HANDLOWE, GĘSTA ZABUDOWA Powierzchnia całkowita104 m²
Kształt działkiPROSTOKĄT Zagospodarowanie działkiZABUDOWA
Powierzchnia biurowa104 m²Forma własności działkiWŁASNOŚĆ
Udział w działceCAŁOŚĆ Rodzaj lokalu / przeznaczenieBIUROWY
Typ lokalu/umiejscowienieBUDYNEK WOLNOSTOJĄCY Usytuowanie lokaluOD PODWÓRKA, W BUDYNKU
Rodzaj budynkuBIUROWIEC StandardDOBRY
Stan budynkuDOBRY Konstrukcja budynkuTRADYCYJNA
Materiał ścianCEGŁA Technika budowyTRADYCYJNA
Typ kuchniBEZ OKNA, ODDZIELNA Powierzchnia kuchni7.00 m²
Wyposażenie kuchniCZĘŚCIOWE Liczba łazienek2
Powierzchnia łazienek13, 4 i 7, 8 Stan łazienkiDOBRY
Liczba WC3 Droga dojazdowaRUCHLIWA ULICA
Rodzaj nawierzchniASFALTOWA - KOSTKA Ilość kondygnacji2
Liczba pomieszczeń6 UmeblowanieCZĘŚCIOWE
Źródło c.w.GAZOWY 2-OBIEGOWY OgrzewanieC.O. GAZOWE
Podpiwniczenie /piwnicaNIEPODPIWNICZONY Forma własnościPEŁNA WŁASNOŚĆ
Linia telefonicznaJEST Winda w nieruchomościNIE MA
Energia elektrycznaJEST Podłączony gazJEST
Podłączony wodociągJEST Podłączona kanalizacjaNIE MA
Rodzaj kanalizacjiSZAMBO Źródło wodyWODA MIEJSKA
Uciążliwość okolicyUMIARKOWANIE GŁOŚNE InternetJEST
TelewizorNIE MA Telewizja kablowaNIE MA
LodówkaNIE MA PralkaNIE MA
Piecyk gazowyNIE MA PiekarnikNIE MA
ZmywarkaNIE MA Kuchnia gazowaNIE MA
Kuchnia elektrycznaNIE MA Kuchnia indukcyjnaNIE MA
WideofonNIE MA OchronaJEST
Drzwi antywłamanioweJEST Rolety antywłamanioweNIE MA
DomofonJEST RecepcjaNIE MA
Okna antywłamanioweNIE MA Rodzaj okienPLASTIKOWE
Pokrycie dachuPAPA Kształt dachuPŁASKI
Rodzaj podłogiPCV ElewacjaTYNK SILIKONOWY
Rodzaj ogrodzeniaMETALOWE OgrodzeniePEŁNE
Czy jest KWJEST Licznik prąduJEST
WodomierzJEST Opomiarowanie ciepłaNIE MA
Certyfikat energetycznyNIE MA Parking strzeżonyNIE MA
Parking TIRNIE MA GarażNIE MA
Liczba miejsc parkingowych4 Typ parkinguKOSTKA BRUKOWA, NA PODJEŹDZIE
OgródekNIE MA BasenNIE MA
SaunaNIE MA GarderobaNIE MA
Pomieszczenie gospodarczeNIE MA Hala garażowaNIE MA
RampaNIE MA WitrynaNIE MA
Udogodnienia dla inwalidówNIE MA KominekNIE MA
LoggiaNIE MA StrychNIE MA
Nr Licencji18375 Utrudnienia dojazduWĄSKA DROGA
Sieć LANJEST Dotychczasowe użytkowanieBIUROWE
Warunki gruntoweBRAK DANYCH Uciążliwości i ograniczeniaLINIA KOLEJOWA, RUCHLIWA ULICA
Wyposażenie łazienki (wykaz)UMYWALKA, WC, GRZEJNIK DRABINKOWY, LUSTRO Kuchenka mikrofalowaJEST
Kraty w oknachJEST Osobne WCJEST
RoletyJEST ŻaluzjeJEST

filmy video

wirtualny spacer

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego `Rokickie Centrum Nieruchomości`, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach