[40/RCN/ODS]Dom z inwentarzem rolnym plus coś jeszcze!

690 000

pokoi:
5

Opis nieruchomości

Witam!
Nazywam się Sebastian Jaskólski, jestem pośrednikiem w obrocie nieruchomościami (lic.zaw.nr 18 375) oraz rzeczoznawcą majątkowym (upr.zaw.nr 6 295), prowadzącym praktykę zawodową "Rokickie Centrum Nieruchomości" z siedzibą w Kiekrzu przy ul. Portugalskiej. Na co dzień zajmuję się szacowaniem wartości nieruchomości, jestem powoływany na biegłego przez Prokuraturę Rejonową w Poznaniu oraz pośredniczę w sprzedaży praw do nieruchomości. Kilka dni temu zostało mi powierzone zadanie (na zasadzie wyłączności) ekspozycji oferty sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem o funkcji mieszkalnej oraz budynkami gospodarczymi dla rolnictwa, zlokalizowanej w miejscowości Dobieżyn, gmina Buk, pow. poznański, przy ul. Podgórnej. Serdecznie zapraszam Was do zapoznania się z treścią ogłoszenia.
 
Dobieżyn, to niewielka miejscowość o charakterystyce rolnej, położona w południowej części gminy Buk. Przedmiot sprzedaży zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Podgórnej (centralna część wsi). W najbliższym sąsiedztwie nieruchomości znajdują się gospodarstwa rolne, luźna zabudowa mieszkaniowa, pola uprawne, łąki, punkt komunikacji gminnej. 

Przedmiotem sprzedaży, jak to zostało odnotowane wyżej, jest zabudowana nieruchomość gruntowa składająca się z jednej działki gruntu o pow. 6 211 m.kw., na której znajduje się dwukondygnacyjny budynek o funkcji mieszkalnej oraz budynki gospodarcze (5+2). Na powierzchni ok. 150 m.kw. dom zaoferuje swym nowym właścicielom 5 pokoi, 2 łazienki, kuchnię, spiżarnię, taras. W tym miejscu zapraszam Was do obejrzenia dokumentacji fotograficznej oraz materiału video, na podstawie których będziecie mogli wyrobić sobie zdanie o stanie techniczno-użytkowym domu. Ważnym odnotowania jest fakt, iż "lwia" część działki jest niezagospodarowana z istniejącym potencjałem zabudowy, bowiem studium zagospodarowania przestrzennego przewiduje na ów terenie zabudowę wielofunkcyjną w zwartych jednostkach wiejskich, oznaczonej symbolem "3M". Po szczegóły odsyłam Was do Uchwały XLIV/380/2022 z dnia 30 sierpnia 2022 r. Niezabudowana część nieruchomości jest o powierzchni 4 211 m.kw. o bonitacji RIIIb. W ulicy Podgórnej znajduje się energia elektryczna, gaz, woda, telekomunikacja, kanalizacja deszczowa. 

Cena ofertowa nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem o funkcji mieszkalnej oraz budynkami gospodarczymi ustalona została na poziomie 999 000 PLN. Jeśli zainteresowany będziesz nabyciem tylko gruntu, na którym posadowione są ww.budynki, cena ofertowa wynosi 690 000 PLN (działka gruntu o pow. 2 000 m2).
  • Cena ofertowa terenu zabudowanego (w tym domu jednorodzinnego): 690 000 PLN 
  • Cena ofertowa terenu niezabudowanego o pow. gruntu 4 211 m2: 300 000 PLN
  • Cena ofertowa nieruchomości gruntowej niezabudowanej (wszystko razem) 990 000 PLN

Jeśli powyższa oferta wzbudziła Wasze zainteresowanie, chcecie dowiedzieć się czegoś więcej, serdecznie zapraszam Was do kontaktu. 
W imieniu właścicieli proszę Was abyście uszanowali prywatność domowników i nie zaskakiwali ich koniecznością przeprowadzenia oględzin. Dziękuję za zrozumienie i do zobaczenia na miejscu!
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol40/RCN/ODS Rodzaj nieruchomościDOM
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusSPRZEDANA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Nieruchomość dostępna od17.04.2023
Cena cena w innych walutach 690 000 PLNStara cena999 000 PLN
KrajPOLSKA WojewództwoWIELKOPOLSKIE
Powiatpoznański GminaBuk
MiejscowośćDobieżyn UlicaPodgórna
Nr działki120/3 Położenie działkiTEREN PŁASKI
Wygląd działkiZABUDOWANA Możliwa zabudowaWOLNOSTOJĄCA
OkolicaGospodarstwa rolne, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, pola uprawne. PołożenieWIEŚ
Powierzchnia całkowita147 m²Powierzchnia działki6 211 m²
Szerokość działki (mb.)87 Długość działki (mb.)66
Kształt działkiPROSTOKĄT Zagospodarowanie działkiZABUDOWA, KRZEWY
Powierzchnia użytkowa147 m²Forma własności działkiWŁASNOŚĆ
Udział w działceCAŁOŚĆ Rodzaj domuWOLNOSTOJĄCY
PrzeznaczenieMIESZKALNE Rodzaj budynkuDOM
Rok budowy1940 StandardDOBRY
Stan budynkuDOBRY Konstrukcja budynkuMUROWANA
Materiał ścianCEGŁA Technika budowyTRADYCYJNA
Typ kuchniZ OKNEM, ODDZIELNA, POŁĄCZONA Z JADALNIĄ Wyposażenie kuchniPEŁNE
Liczba łazienek2 Stan łazienkiDOBRY
Wyposażenie łazienkiNA ŻYCZENIE Liczba WC2
Droga dojazdowaCICHA ULICA Rodzaj nawierzchniASFALTOWA - KOSTKA
Liczba pokoi5 Liczba pięter [wliczając parter]2
UmeblowanieCZĘŚCIOWE Źródło c.w.PIEC WĘGLOWY
OgrzewaniePIECE WĘGLOWE Podpiwniczenie /piwnicaCZĘŚC. PODPIWNICZ.
Powierzchnie piwnic6 m²Stan instalacjiPO WYMIANIE
Forma własnościPEŁNA WŁASNOŚĆ Energia elektrycznaJEST
Podłączony gazNIE MA Podłączony wodociągJEST
Podłączona kanalizacjaNIE MA Rodzaj kanalizacjiSZAMBO
Źródło wodyWODA MIEJSKA Uciążliwość okolicyCICHE
WentylacjaJEST InternetJEST
Kuchnia gazowaNIE MA Rodzaj okienPLASTIKOWE
Pokrycie dachuBLACHODACHÓWKA Kształt dachuDWUSPADOWY
PoddaszeUŻYTKOWE Rodzaj podłogiPANELE
ElewacjaTYNK SILIKONOWY Rodzaj ogrodzeniaMUROWANE
OgrodzenieCZĘŚCIOWE Czy jest KWJEST
Licznik prąduJEST WodomierzJEST
Certyfikat energetycznyJEST GarażJEST
Typ garażuWOLNOSTOJĄCY Miejsc garażowych3
Liczba miejsc parkingowych5 Typ parkinguBETONOWY
OgródekJEST GarderobaJEST
Pomieszczenie gospodarczeJEST KominekNIE MA
TarasJEST Ilość tarasów1
Widok na północJEST Widok na południeJEST
Nr Licencji18375 Za co opłaty dodatkowePRĄD, WODA, OGRZEWANIE, PODATEK OD NIERUCHOMOŚCI
Warunki gruntoweBRAK DANYCH Wyposażenie łazienki (wykaz)WANNA, GRZEJNIK DRABINKOWY, LUSTRO, UMYWALKA, SZAFKA, PRYSZNIC, OKNO
RoletyJEST

filmy video

wirtualny spacer

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego `Rokickie Centrum Nieruchomości`, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach