[60/RCN/OGS]Działka tuż przy Rokietnicy z możliwością zabudowy

159 000

Opis nieruchomości

Dzień dobry
Nazywam się Sebastian Jaskólski, jestem pośrednikiem nieruchomości (lic.zaw.nr 18 375) oraz rzeczoznawcą majątkowym (upr.zaw.nr 6 295), prowadzącym praktykę zawodową "Rokickie Centrum Nieruchomości" z siedzibą w Kiekrzu przy ul. Portugalskiej 5a. Na co dzień zajmuję się szacowaniem wartości nieruchomości, jestem powoływany na biegłego przez Prokuraturę Rejonową w Poznaniu oraz pośredniczę w sprzedaży praw do nieruchomości. Powierzono mi zadanie (na zasadzie wyłączności) ekspozycji i prezentacji oferty sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej z możliwością zabudowy, zlokalizowanej na terenie powiatu poznańskiego, gminy Rokietnica, miejscowość Rostworowo przy ul. Jesionowej. Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z treścią ogłoszenia.
Przedmiotem oferty sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o bonitacji gruntu IVa (30 m2) i IVb (695 m2) zlokalizowana w północnej części gminy Rokietnica. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się niska zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z towarzyszą zabudową gospodarczą i garażową, tereny upraw rolnych, ul. Jesionowa. W dalszym sąsiedztwie znajduje się Park Dworski oraz Dwór w Rostworowie, Zakład Usług Komunikacyjnych, punkt komunikacji miejskiej (linia 834), plac zabaw dla dzieci, ul. Rokietnicka. 
Teren, na którym znajduje się działka nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego, Uchwała Nr XVIII/156/2019 z dnia 16 grudnia 2019 r., przewiduje na omawianym terenie zabudowę mieszkaniową jednorodzinną ciągłą lub rozproszoną, oznaczone symbolem "Z-06MN". 30 marca 2022 r., Wójt Gminy Rokietnica wydał prawomocną decyzję o warunkach zabudowy dla inwestycji obejmującej budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Sytuowanie budynku ilustruje załączony do galerii screen mapy. Działka uzbrojona jest w energię elektryczną (skrzynka) oraz sieć wodociągową. Przez teren przebiega napowietrzna linia elektroenergetyczna średniego napięcia.
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol60/RCN/OGS Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Nieruchomość dostępna od31.08.2022
Cena cena w innych walutach 159 000 PLNStara cena165 000 PLN
KrajPOLSKA WojewództwoWIELKOPOLSKIE
Powiatpoznański GminaRokietnica
MiejscowośćRostworowo UlicaJesionowa
Nr działki15/20 Położenie działkiTEREN PŁASKI
Wygląd działkiPUSTA Możliwa zabudowaWOLNOSTOJĄCA
OkolicaZabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, tereny upraw rolnych, plac zabaw, punkt komunikacji miejskiej. PołożenieWIEŚ
Budynki w sąsiedztwieWOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE Powierzchnia działki725 m2
Szerokość działki (mb.)34 Długość działki (mb.)21
Kształt działkiPROSTOKĄT Rodzaj działkiBUDOWLANA
Forma własności działkiWŁASNOŚĆ Udział w działceCAŁOŚĆ
Droga dojazdowaUTWARDZONA Rodzaj nawierzchniUTWARDZONA - SZUTROWA
Rodzaj kanalizacjiSZAMBO Źródło wodyWODA MIEJSKA
Uciążliwość okolicyCICHE Czy jest KWJEST
Nr Licencji18375 Utrudnienia dojazduWĄSKA DROGA
Warunki gruntoweDOBRE

filmy video

wirtualny spacer

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego `Rokickie Centrum Nieruchomości`, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach