[59/RCN/OGS]Teren pod inwestycję

320 000

Opis nieruchomości

Witam
Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej o powierzchni 5 005 mkw., zlokalizowanej na terenie gminy Szamotuły, we wsi Witoldzin. Miejscowość ta oddalona jest o ok. 11 km w kierunku północno-zachodnim od Szamotuł i ok. 25 km w kierunku południowo-wschodnim od Poznania. Witoldzin i jego najbliższe sąsiedztwo, to miejsce, które jeszcze nie jest "dotknięte" betonem i gęstą zabudową mieszkaniową, to miejsce przestrzeni, ciszy i zieleni. W odległości ok. 4 km w kierunku zachodnim od działki znajduje się miejscowość Myszkowo z Zalewem Radzyny. W przeciwnym kierunku, w odległości ok. 3,5 km znajduje się Pamiątkowo z Jeziorem Pamiątkowskim. Jeszcze bliżej są Radzyny, Chruścin, które zdominowane są przez lasy. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się gospodarstwa rolne, pola, niska zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, sad czereśni oraz las. W nieco dalszym sąsiedztwie znajduje się przystanek autobusowy, plac zabaw, boisko sportowe. 
Teren, na którym znajduje się nieruchomość nie jest objęty żadnym obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, a w obowiązującym studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Szamotuły przedmiotowa działka znajduje się na terenie rolnym o symbolu "R". VI i V klasy gruntu. Działka nie posiada również prawomocnej decyzji o warunkach zabudowy. Dostęp do drogi publicznej zapewniony na czas nieoznaczony nieodpłatną służebnością polegającą na prawie przejazdu i przechodu. Działka nie jest objęta miejscowym planem rewitalizacji, jak również uproszczonym planem urządzenia lasu. Grunt uzbrojony w energię elektryczną. W bliskim dostępie znajduje się woda. Gazu i kanalizacji nie ma. Dział III i IV księgi wieczystej wolny od wpisów. 
Ofertę sprzedaży prowadzi "Rokickie Centrum Nieruchomości" - Sebastian Jaskólski, pośrednik w obrocie nieruchomościami, rzeczoznawca majątkowy, tel. kontaktowy: 798-320-555. 
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol59/RCN/OGS Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Nieruchomość dostępna od07.02.2022
Cena cena w innych walutach 320 000 PLNCena za m264 PLN
KrajPOLSKA WojewództwoWielkopolska
Powiatszamotulski GminaSzamotuły
MiejscowośćWitoldzin Dzielnica - osiedlePamiątkowo
Nr działki500/3 Obręb geodezyjnyPamiątkowo
Położenie działkiTEREN PŁASKI Wygląd działkiPUSTA
Posiada warunki zabudowyNIE MA Okolicagospodarstwa rolne, pola uprawne, las, sad czereśni, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.
PołożenieWIEŚ Budynki w sąsiedztwieWOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE
Powierzchnia działki5 005 m²Szerokość działki (mb.)43
Długość działki (mb.)113 Kształt działkiPROSTOKĄT
Rodzaj działkiINWESTYCYJNA Forma własności działkiWŁASNOŚĆ
Droga dojazdowaUTWARDZONA Rodzaj nawierzchniPŁYTY BETONOWE
Dostępne sieciEnergia elektryczna, woda Energia elektrycznaJEST
Podłączony gazNIE MA Podłączona kanalizacjaNIE MA
Rodzaj kanalizacjiSZAMBO Źródło wodyWODA MIEJSKA
Uciążliwość okolicyCICHE Czy jest KWJEST
Nr Licencji18375 Utrudnienia dojazduWĄSKA DROGA
Za co opłaty dodatkowePODATEK OD NIERUCHOMOŚCI, PRĄD, WODA Warunki gruntoweBRAK DANYCH

filmy video

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego `Rokickie Centrum Nieruchomości`, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach