[53/RCN/OGS]Działki inwestycyjne w Napachaniu

Opis nieruchomości

Dzień dobry,
przedmiotem oferty sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana, zlokalizowana na terenie wsi Napachanie (gm. Rokietnica), oddalonej o 24 km w kierunku północno-zachodnim od m. Poznania. W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w układzie wolnostojącym, ul. Leśna, będąca drogą gminną, lasy oraz łąki. W nieco dalszym sąsiedztwie znajduje się Zespół Szkolno-Przedszkolny, Ochotnicza Straż Pożarna, punkty komunikacji miejskiej, sklepy spożywczo-usługowe, ul. Poznańska oraz Rokietnicka, Zachodnia Obwodnica Poznania S11.
W ul. Leśnej poprowadzone zostały media wody, energii elektrycznej, kanalizacji sanitarnej oraz deszczowej. Droga jest utwardzona, utrzymana w skali całej gminy Rokietnica w stanie bardzo dobrym. Odległość działki od ul. Rokietnickiej (nawierzchnia bitumiczna), to ok. 415-430 m., a więc dojazd należy uznać za udogodniony.
Działka jest o powierzchni 4 248 m.kw., o szerokości frontu 32 m i długości 168 m. Teren nie jest objęty Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, a Studium uwarunkowań zagospodarowania przestrzennego, zatwierdzonego dnia 16.12.2019 r., Uchwałą Nr XVIII/156/2019, która przewiduje w omawianej przestrzeni zabudowę mieszkaniową jednorodzinną jedynie wolnostojącą, oznaczoną symbolem "N-02MJ". Główne wytyczne Studium:
 • wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej nie powinien być niższy, niż 30%,
 • wskaźnik intensywności zabudowy nie powinien być wyższy, niż 20%,
 • co najmniej jedno miejsce postojowe na jedną autonomiczną jednostkę mieszkaniową - jeden dom jednorodzinny lub jedno mieszkanie (jeśli np. dom posiada dwa odrębne mieszkania w ramach domu jednorodzinnego),
 • sytuowanie zabudowy powinno być wyznaczone przy użyciu linii obowiązujących,
 • dla zabudowy winny być sformułowane dopuszczenia budowy nie więcej, niż dwóch kondygnacji,
 • rekomendowany limit wysokości do 8,0 m,
 • typologia dachu dwuspadowego, symetrycznego,
 • typologia dachu dwuspadowego z naczółkami, symetrycznego.
Tereny położone są w postulowanym terenie do objęcia Mrowińskim Obszarem Chronionego Krajobrazu. Minimalna forma wymagana dla zagospodarowania to pas gruntu biologicznie czynnego od strony terenów niezainwestowanych (lasy, łąki, tereny rolne) o szerokości co najmniej 4,0 m. Klasoużytki terenu: RV, ŁV. Przestrzeń gruntu objęta przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową znajduje się we frontowej części działki na głębokości ok. 48 m tworząc powierzchnię ok. 1 340 m.kw. 

13 listopada 2007 r, dla omawianego terenu, wydano prawomocną decyzję o warunkach zabudowy, określającą przestrzeń pod zabudowę budynków mieszkalnych jednorodzinnych z garażami na terenie działek 225/2, 225/3 oraz 228/1. 

W ofercie sprzedaży posiadamy również działki sąsiednie: 225/2 oraz 225/3. Ogłoszenie sprzedaży posiada prezentację video, wirtualny spacer prezentujący dojazd od ul. Rokietnickiej do nieruchomości gruntowej.  

Bardzo często pytacie Państwo czy działka może być podzielona. Odpowiadam, że w tej formie nie ale uważam ale po spełnieniu kilku warunków, takowa możliwość się wykreuje. Chętnie podzielę się pomysłem i rozwiązaniami na omawiany teren. 

"Rokickie Centrum Nieruchomości" - Sebastian Jaskólski, licencja zawodowa Nr 18375, ubezpieczenie OC w Concordia. Kontakt tel.: 798-320-555 lub 502-596-291. Zakres usług, które świadczymy:
 • wycena nieruchomości dla różnych celów,
 • pośrednictwo w obrocie nieruchomościami,
 • doradztwo kredytowe.
Reprezentujemy tylko stronę sprzedającą - nie pobieramy prowizji od strony kupującej.
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol53/RCN/OGS Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusSPRZEDANA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Nieruchomość dostępna od22.03.2021
Cena negocjowanaJEST KrajPOLSKA
WojewództwoWIELKOPOLSKIE Powiatpoznański
GminaRokietnica MiejscowośćNapachanie
UlicaLeśna Nr działki228/1
Położenie działkiTEREN PŁASKI Wygląd działkiPUSTA
Możliwa zabudowaWOLNOSTOJĄCA OkolicaZabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, lasy, szkoła podstawowa, przystanki autobusowe.
PołożenieWIEŚ Budynki w sąsiedztwieWOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE
Powierzchnia działki4 248 m²Szerokość działki (mb.)32
Długość działki (mb.)168 Kształt działkiPROSTOKĄT
Rodzaj działkiBUDOWLANA Forma własności działkiWŁASNOŚĆ
Udział w działceCAŁOŚĆ Droga dojazdowaUTWARDZONA
Rodzaj nawierzchniUTWARDZONA - SZUTROWA Dostępne sieciEnergia elektryczna, woda, kanalizacja sanitarna, deszczowa.
Rodzaj kanalizacjiMIEJSKA Źródło wodyWODA MIEJSKA
Uciążliwość okolicyCICHE Najbliższy basen4000 m
Najbliższy las10 m Najbliższa łąka0 m
Najbliższa rzeka50 m Najbliższy sklep300 m
Najbliższe przedszkole2000 m Najbliższa Szkoła Podstawowa300 m
Straż Pożarna250 m Nr Licencji18375
Za co opłaty dodatkowePODATEK OD NIERUCHOMOŚCI Warunki gruntoweBRAK DANYCH
Najbliższy klub fitness2500 m Najbliższa siłownia2500 m
Najbliższy hotel3000 m Najbliższy bankomat2500 m
Najbliższy plac zabaw300 m

filmy video

wirtualny spacer

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego `Rokickie Centrum Nieruchomości`, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach