[50/RCN/OGS]Grunt rolny w okolicy zabudowy mieszkaniowej

150 000

Opis nieruchomości

Dzień dobry.
Witam Was bardzo serdecznie. Dziękuję, że poświęciliście swój czas na zapoznanie się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej, której jestem autorem i opiekunem. Dołożyłem wszelkich starań aby anons, zaproszenie do rokowań, był czytelny, przejrzysty, treściwy, słowem abyście mogli dowiedzieć się z niego jak najwięcej. Nie przedłużając, przechodzę do meritum sprawy.
Jak już wspomniałem na wstępie przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana, zlokalizowana w powiecie szamotulskim, na terenie gminy Duszniki (ok. 35 km w kierunku zachodnim od Poznania) w miejscowości Sędziny. Wieś połączona jest drogą wojewódzką nr 306 z drogą krajową nr E30 kierunku Poznań - Nowy Tomyśl. Do największych atrakcji turystycznych tego miejsca zaliczyć należy zabytkowy pałac z końca XVIII wieku (rejestr zabytków 1776/A). W bezpośrednim sąsiedztwie gruntu znajduje się niska, dwukondygnacyjna zabudowa mieszkaniowa, gospodarstwa rolne, pola uprawne, ulica Bukowska i Klonowa. Teren liczy sobie 11 700 m.kw. o froncie 62 m i głębokości 203 m. Na omawianej powierzchni nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego ani nie wydano decyzji o warunkach zabudowy. Studium zagospodarowania przestrzennego, uchwalonego Uchwałą Nr IX/55/19 Rady Gminy Duszniki z 28.05.2019 r., klasyfikuje działkę, jako "tereny rolnicze klasy gruntów IV-VI". Jeśli już mowa o bonitacji, to została ona opisana, jako IVb i IVa. Właściciel nieruchomości dysponuje zapewnieniem z ENEA dt. możliwości podłączenia działki do sieci elektroenergetycznej. Wodę należy czerpać z własnego ujęcia - studnia. Kształt działki foremny - prostokąt. Księga wieczysta nie zawiera żadnych obciążeń. 
Serdecznie zapraszam Was do kontaktu! 
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol50/RCN/OGS Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Nieruchomość dostępna od03.03.2021
Cena cena w innych walutach 150 000 PLNStara cena215 000 PLN
Cena negocjowanaJEST KrajPOLSKA
WojewództwoWielkopolska Powiatpoznański
GminaDuszniki MiejscowośćSędziny
Położenie działkiTEREN PŁASKI Wygląd działkiPUSTA
Posiada warunki zabudowyNIE MA Okolicazabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, pola uprawne, gospodarstwa rolne
PołożenieWIEŚ Budynki w sąsiedztwieOSIEDLE DOMÓW JEDNORODZINNYCH
Powierzchnia działki11 700 m2Szerokość działki (mb.)62
Długość działki (mb.)203 Kształt działkiPROSTOKĄT
Rodzaj działkiROLNA Forma własności działkiWŁASNOŚĆ
Droga dojazdowaGRUNTOWA Energia elektrycznaNIE MA
Podłączony gazNIE MA Podłączony wodociągNIE MA
Podłączona kanalizacjaNIE MA Rodzaj kanalizacjiSZAMBO
Źródło wodyWODOCIĄG PRYWATNY Uciążliwość okolicyCICHE
Czy jest KWJEST Nr Licencji18375
Utrudnienia dojazduWĄSKA DROGA

filmy video

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego `Rokickie Centrum Nieruchomości`, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach