[19/RCN/OGS]Działka z przeznaczeniem pod działalność gospodarczą

850 000

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty sprzedaży są dwie nieruchomości gruntowe stanowiące jedną funkcjonalną całość, zlokalizowane przy trasie krajowej nr 92 we wsi Bytyń, w kierunku na Pniewy. Łączna powierzchnia obu działek wynosi około 9 500 m kw. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, uchwalonego przez Radę Gminy Kaźmierz dnia 19 października 1999 roku Nr XVI/92/99, który wskazuje przeznaczenie terenu pod działalność gospodarczą (na mapie oznaczono symbolem 12DG). Media: energia elektryczna, woda, gaz, kanalizacja sanitarna znajdują się w ulicy Bursztynowej tj. około 115 m. 

Zapraszam.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol19/RCN/OGS Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Nieruchomość dostępna od27.02.2017 Cena cena w innych walutach 850 000 PLN
Stara cena900 000 PLNCena za m284 PLN
Cena negocjowanaJEST KrajPOLSKA
WojewództwoWIELKOPOLSKIE Powiatszamotulski
GminaKaźmierz MiejscowośćBytyń
Kod pocztowy64-542 Położenie działkiTEREN ZRÓŻNICOWANY
Wygląd działkiPUSTA Możliwa zabudowaPRZEMYSŁOWA
PołożenieWIEŚ Budynki w sąsiedztwieOSIEDLE DOMÓW JEDNORODZINNYCH
Powierzchnia działki10 754 m²Szerokość działki (mb.)60
Długość działki (mb.)157 Kształt działkiPROSTOKĄT
Rodzaj działkiUSŁUGOWA Forma własności działkiWŁASNOŚĆ
Udział w działceCAŁOŚĆ Droga dojazdowaRUCHLIWA ULICA
Rodzaj kanalizacjiMIEJSKA Źródło wodyWODA MIEJSKA
Uciążliwość okolicyUMIARKOWANIE GŁOŚNE Czy jest KWJEST
Najbliższe jezioro600 m Nr Licencji18375

filmy video

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego `Rokickie Centrum Nieruchomości`, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach