[16/RCN/OGS]Duży teren z możliwością zabudowy

440 000

Opis nieruchomości

Dzień dobry. Niezmiernie cieszę się, że zdecydowaliście się zwrócić swą uwagę na ogłoszenie sprzedaży nieruchomości gruntowej, prezentowanej właśnie przez naszą kancelarię. Grunt, którym będę chciał Was zainteresować, położony jest w malowniczej miejscowości Młynkowo. Wieś ta, leży na terenie gminy Duszniki w powiecie szamotulskim. Jeżeli Waszym najwyższym priorytetem, którym kierujecie się przy wyborze działki, jest wielkość gruntu oraz otoczenie, to znaczy, że trafiłem w Wasz gust. Do rozdysponowania macie nieco ponad dwa hektary ziemi, na której to, zgodnie z wydanymi, zresztą nie tak dawno temu, warunkami zabudowy, możecie wznieść aż dwa budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie wolnostojącej o powierzchni zabudowy do 200 m kw., każdy! Las, który otacza prezentowany teren, spełnia jakoby funkcję "izolatora" przed ciekawskimi spojrzeniami osób postronnych. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się leśniczówka, trasa spacerowa o długości bagatela 7 km. Dojazd do Poznania łatwy, przyjemny, a przede wszystkim szybki (15 min) trasą 92 (Poznań - Pniewy). Dojazd do samej działki bez utrudnień, żadnych wybojów, wertepów. Twój samochód, choćby sportowy, nie będzie miał żadnych przygód. Zapewne zapytasz o dostępne media: przy działce jest prąd i woda. Na omawianym terenie brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, a studium określa funkcję jako użytki rolne klasy V i VI.  

Już teraz serdecznie zapraszam Was na prezentację działki. Dzwońcie, piszcie, chętnie podzielę się z Wami wiedzą na temat tej nieruchomości. Jeszcze jedno, my nie pobieramy prowizji od klientów kupujących!

Jestem do Waszej dyspozycji 7 dni w tygodniu!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol16/RCN/OGS Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Cena cena w innych walutach 440 000 PLN
Cena za m222 PLNCena negocjowanaJEST
KrajPOLSKA WojewództwoWIELKOPOLSKIE
Powiatszamotulski GminaDuszniki
MiejscowośćMłynkowo Położenie działkiTEREN PŁASKI
Wygląd działkiPUSTA Możliwa zabudowaWOLNOSTOJĄCA
Posiada warunki zabudowyJEST PołożenieWIEŚ
Budynki w sąsiedztwieWOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE Powierzchnia działki20 034 m2
Szerokość działki (mb.)135 Długość działki (mb.)189
Rodzaj działkiROLNA Forma własności działkiWŁASNOŚĆ
Droga dojazdowaLOKALNA DROGA Rodzaj nawierzchniASFALTOWA / KOSTKA
Energia elektrycznaJEST Podłączony gazNIE MA
Podłączony wodociągJEST Podłączona kanalizacjaNIE MA
Rodzaj kanalizacjiSZAMBO Źródło wodyWODA MIEJSKA
Uciążliwość okolicyCICHE CiepłociągNIE MA
Czy jest KWJEST Najbliższy las20 m
Najbliższa stacja paliw1, 5 km Nr Licencji18375

filmy video

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego `Rokickie Centrum Nieruchomości`, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach