[47/RCN/OGS]Działka z możliwością zabudowy mieszkaniowej w Skórzewie

Opis nieruchomości

Witajcie!
Bardzo cieszę się, że zwróciliście swoją uwagę na ogłoszenie sprzedaży działki, której jestem autorem i opiekunem zarazem. Dołożyłem wszelkich starań aby oferta była atrakcyjna dla oka, przejrzysta, treściwa, słowem abyście chętnie i z przyjemnością do niej wracali. Żywię nadzieję, że cel ten udało mi się osiągnąć. 
Jak już wyżej wspomniałem przedmiotem oferty jest niezabudowana nieruchomość gruntowa, która znajduje się w podpoznańskiej miejscowości Skórzewo (gm. Dopiewo) tuż przy bardzo popularnym osiedlu Kwiatowym. Dojazd do działki umożliwiony przez utwardzoną drogę (ul. Krótka), w której znajdują się następujące media: energia elektryczna, woda, gaz. Kształt działki regularny (kwadrat) o szerokości frontu 27 m i głębokości 24 m o łącznej powierzchni 653 m kw. Teren z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej. W 2004 roku wydano decyzję o warunkach zabudowy dla inwestycji budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem. Obowiązująca linia zabudowy 5 metrów od granicy z ulicą, maksymalna powierzchnia zabudowy do 30%, szerokość elewacji frontowej 14 m, ilość kondygnacji nadziemnych dwie. W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajduje się zabudowa mieszkaniowa tereny uprawne. 
Bardzo gorąco zachęcam Was do obejrzenia krótkiego klipu video załączonego do oferty, dzięki któremu będziecie mieli okazję obejrzeć zarówno samą działkę, jak i najbliższą okolicę. Gdybyście chcieli działkę zobaczyć na własne oczy, serdecznie zapraszam do kontaktu. Z ogromną przyjemnością odpowiem również na każde Wasze pytania. 
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol47/RCN/OGS Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusSPRZEDANA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Nieruchomość dostępna od21.02.2020
Cena negocjowanaJEST KrajPOLSKA
WojewództwoWIELKOPOLSKIE Powiatpoznański
GminaDopiewo MiejscowośćSkórzewo
UlicaKrótka Nr działki432/13
Obręb geodezyjnySkórzewo Położenie działkiTEREN PŁASKI
Możliwa zabudowaWOLNOSTOJĄCA Działka uzbrojonaJEST
PołożenieWIEŚ Budynki w sąsiedztwieWOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE
Powierzchnia działki653 m2Szerokość działki (mb.)26
Długość działki (mb.)24 Kształt działkiKWADRAT
Zagospodarowanie działkiKRZEWY Rodzaj działkiBUDOWLANA
Forma własności działkiWŁASNOŚĆ Droga dojazdowaUTWARDZONA
Rodzaj nawierzchniUTWARDZONA - SZUTROWA Energia elektrycznaJEST
Podłączony gazJEST Podłączony wodociągJEST
Rodzaj kanalizacjiSZAMBO Źródło wodyWODA MIEJSKA
Uciążliwość okolicyUMIARKOWANIE CICHE Czy jest KWJEST
Nr Licencji18375 Warunki gruntoweBRAK DANYCH

załączone pliki/dokumenty

filmy video

wirtualny spacer

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego `Rokickie Centrum Nieruchomości`, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach