[45/RCN/OGS]Osiedle działek budowlanych w Lednogórze

Opis nieruchomości

Cześć, witajcie!
Bardzo się cieszę, że zwróciliście swoją uwagę na ofertę sprzedaży działek, której jestem autorem. Zdaję sobie sprawę, że wybór na lokalnym rynku jest dość spory dlatego też starałem się możliwie najatrakcyjniej towar, jakim jest owa nieruchomość, "zapakować" i podać. Mam nadzieję, że jesteście zadowoleni z efektu końcowego. Nie przedłużając, zapraszam dalej.
A zatem szukacie tego idealnego miejsca na Ziemi, na którym będziecie mogli wznieść swój wymarzony, rodzinny dom. Swe poszukiwania ograniczyliście do terenu między Pobiedziskami, a Gnieznem. Jeśli tak właśnie jest, to jesteście co raz bliżej obranego celu. Działki, którym się przyglądacie, zlokalizowane są w miejscowości Lednogóra, lekko na uboczu, na terenie nowego, młodego osiedla domów jednorodzinnych. Spójrzcie: domy parterowe z poddaszem użytkowym, czy nie o takim właśnie marzyliście? Biorąc pod uwagę zapisy w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego (Uchwała Nr III/19/2006 Gminy Łubowo z dnia 28 grudnia 2006) dotyczące nieprzekraczalnych linii zabudowy oraz wrysowanego na mapie obrysu budynku (pow.zab.: 89 m kw.), szacuję że można wznieść dom o pow.użytkowej około 170 m kw. Nie liczę powierzchni z garażem! Maksymalna powierzchnia zabudowy terenu wynosi 25%, natomiast teren biologicznie czynny min. 55%. Jeśli ciekawi jesteście szczegółów dt.możliwości zabudowy, odsyłam Was do zapisu ww. miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego (§5, str.6).
Na tym etapie ekspozycji oferty macie do wyboru dwie działki o zbliżonych powierzchniach: 3 074 m kw. i 3 126 m kw. Zwróćcie uwagę, że wschodnia granica gruntów wyznaczona jest przez urokliwą rzeczkę, która nosi nazwę Główna. Droga wewnętrzna - osiedlowa, jest użytkowana na zasadzie współwłasności poszczególnych właścicieli gruntów. Na jedną działkę przypada udział wielkości 2/48. Droga asfaltowa, jest drogą powiatową. Co do punktów komunikacji: stacja kolejowa Imielno-Lednogóa, czas dojazdu do Dworca Głównego w Poznaniu ok. 30 min. 
Zapewne zastanawiacie się jakie jest uzbrojenie terenu. Energia elektryczna na działce, woda w drodze wewnętrznej przy działce, gaz w drodze wewnętrznej (budynki sąsiednie w odległości 10 m), kanaliza w trakcie projektowym, obecnie konieczność wkopania szamba.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol45/RCN/OGS Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusSPRZEDANA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Nieruchomość dostępna od26.11.2019
Cena negocjowanaJEST KrajPOLSKA
WojewództwoWIELKOPOLSKIE Powiatgnieźnieński
GminaŁubowo MiejscowośćLednogóra
Nr działki207/26 i 207/27 Obręb geodezyjnyLednogóra
Położenie działkiTEREN PŁASKI Wygląd działkiPUSTA
Możliwa zabudowaWOLNOSTOJĄCA Okolicazabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, pola uprawne.
Powierzchnia działki3 074 m2Szerokość działki (mb.)29
Długość działki (mb.)107 Kształt działkiPROSTOKĄT
Rodzaj działkiBUDOWLANA Forma własności działkiWŁASNOŚĆ
Udział w działceCAŁOŚĆ Droga dojazdowaULICA OSIEDLOWA
Rodzaj nawierzchniUTWARDZONA - SZUTROWA Energia elektrycznaJEST
Napięcie 400V (siła)JEST Podłączony wodociągJEST
Podłączona kanalizacjaNIE MA Rodzaj kanalizacjiSZAMBO
Źródło wodyWODA MIEJSKA Uciążliwość okolicyCICHE
Czy jest KWJEST Nr Licencji18375
Warunki gruntoweBRAK DANYCH

filmy video

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego `Rokickie Centrum Nieruchomości`, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach