[3/RCN/OOS]Zakład kamieniarski z zapleczem mieszkalnym

2 500 000

Opis nieruchomości

Dzień dobry!

Bardzo mi miło, że zainteresowaliście się Państwo ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej, której jestem autorem i opiekunem. Użyłem wszelkich dostępnych mi środków, aby zaprezentować Wam ów nieruchomość w sposób możliwie jak najobszerniejszy i czytelny. Żywię nadzieję, że jakość ogłoszenia sprostało Państwa oczekiwaniom. 

Nazywam się Sebastian Jaskólski, jestem licencjonowanym Pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, Rzeczoznawcą Majątkowym, prowadzącym własną praktykę zawodową "Rokickie Centrum Nieruchomości" w podpoznańskiej miejscowości Kiekrz. To właśnie ja jestem odpowiedzialny za ogłoszenie, procedurę sprzedaży nieruchomości oraz za kontakt z Wami. Jestem do Państwa dyspozycji na każdym etapie ekspozycji oferty. Serdecznie zapraszam!

Jak wcześniej wspomniałem, przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem o funkcji usługowo-magazynowej z towarzyszącą częścią mieszkalną. Nieruchomość zlokalizowana jest w województwie wielkopolskim na terenie gminy Kotlin w miejscowości Wyszki przy trasie nr 12 (Jarocin - Kalisz). Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 12 445 m kw. Dostęp do drogi publicznej poprzez służebność przejazdu przez działkę sąsiednią. Budynek jest podpiwniczony i składa się z trzech części: wystawowej, mieszkalnej, magazynowo-produkcyjnej o łącznej powierzchni użytkowej 498,93 m kw. Zabudowa wraz z terenem wykorzystywana jest obecnie na potrzeby zakładu kamieniarskiego z bardzo dobrze rozwiniętą bazą kontaktową. Fotografie oraz materiał wideo załączony do oferty sprzedaży chyba w zupełności opisują stan oraz funkcjonalność wnętrz dlatego też w tym miejscu chcę Was Drodzy Klienci zachęcić do kontaktu, do oględzin. Prezentowana przeze mnie nieruchomość, to gotowy produkt inwestycyjny z branży kamieniarskiej. 

Jeśli chcecie Państwo poznać szczegóły oferty, serdecznie zapraszam do kontaktu. Jestem dyspozycyjny we wszystkie dni tygodnia. Zapraszam.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol3/RCN/OOS Rodzaj nieruchomościOBIEKT
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Nieruchomość dostępna od13.02.2019
Cena cena w innych walutach 2 500 000 PLNCena za m25 011 PLN
KrajPOLSKA WojewództwoWielkopolska
Powiatjarociński GminaKotlin
MiejscowośćWyszki Budynki w sąsiedztwieWOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE
Powierzchnia całkowita499 m2Powierzchnia działki12 445 m2
Szerokość działki (mb.)60 Długość działki (mb.)157
Kształt działkiNIEREGULARNY Zagospodarowanie działkiZABUDOWA, NASADZENIA, KRZEWY
Powierzchnia użytkowa499 m2Powierzchnia handlowa172 m2
Powierzchnia magazynowa205 m2Powierzchnia biurowa14 m2
Forma własności działkiWŁASNOŚĆ Rodzaj obiektuPRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
Rodzaj budynkuDOM StandardBARDZO DOBRY
Stan budynkuBARDZO DOBRY Konstrukcja budynkuTRADYCYJNA
Technika budowyTRADYCYJNA Typ kuchniZ OKNEM, ODDZIELNA
Wyposażenie kuchniPEŁNE Stan łazienkiBARDZO DOBRY
Wyposażenie łazienkiPEŁNE Droga dojazdowaRUCHLIWA ULICA
Piętroparter Ilość kondygnacji1
Liczba pomieszczeń12 UmeblowaniePEŁNE
Źródło c.w.PIEC WĘGLOWY OgrzewanieC.O. WĘGLOWE
Podpiwniczenie /piwnicaCZĘŚC. PODPIWNICZ. Stan instalacjiNOWA
Forma własnościPEŁNA WŁASNOŚĆ Energia elektrycznaJEST
Napięcie 400V (siła)JEST Podłączony wodociągJEST
Rodzaj kanalizacjiMIEJSKA Źródło wodyWODA MIEJSKA
Uciążliwość okolicyUMIARKOWANIE CICHE Rodzaj okienPLASTIKOWE
Pokrycie dachuPAPA Kształt dachuPŁASKI
PoddaszeBRAK PODDASZA Rodzaj podłogiKAFLE
ElewacjaTYNK SILIKONOWY Rodzaj ogrodzeniaMUROWANE
OgrodzeniePEŁNE Czy jest KWJEST
Licznik prąduJEST Parking TIRJEST
Liczba miejsc parkingowych10 Typ parkinguUTWARDZONY
OgródekJEST Pomieszczenie gospodarczeJEST
TarasJEST Nr Licencji18375
Za co opłaty dodatkoweGAZ, PRĄD, WODA, OGRZEWANIE, PODATEK OD NIERUCHOMOŚCI, TELEFON, INTERNET Dotychczasowe użytkowanieHANDLOWO-USŁUGOWE, MIESZKALNE, PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWE
Osobne WCNIE MA

filmy video

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego `Rokickie Centrum Nieruchomości`, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach