[42/RCN/DS]Bliźniaki Górą!

729 000

pokoi:
2

Opis nieruchomości

Cześć!

Nazywam się Sebastian Jaskólski, jestem rzeczoznawcą majątkowym oraz licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami prowadzącym własną praktykę zawodową pod nazwą "Rokickie Centrum Nieruchomości" z siedzibą w Kiekrzu przy ul. Portugalskiej 5a. Powierzono mi przeprowadzenie procedury sprzedaży nieruchomości gruntowych zabudowanych budynkami o przeznaczeniu mieszkalnym dwulokalowym, na potrzeby niniejszej oferty zwanych dalej "bliźniakami". Serdecznie zapraszam do przestudiowania wszystkich zamieszczonych materiałów, które przybliżą Tobie przedmiot sprzedaży.

Jak to zostało wyżej odnotowane przedmiotem sprzedaży są dwa budynki o przeznaczeniu mieszkalnym, dwulokalowe ("bliźniaki"), pochodzące z rynku pierwotnego. Inwestycja budowlana prowadzona jest na terenie gminy Tarnowo Podgórne w miejscowości Góra przy ul. Górnej 3 i 5. Inwestorzy planują zakończenie prac budowlanych na III kwartał 2024 r. Góra znajduje się w północno-zachodniej części gminy Tarnowo Podgórne i w odległości ok. 2,5 km od samego centrum Tarnowa Podgórnego. Na pewno zadajesz sobie w tym momencie pytanie, jak daleko od domu są Tarnowskie Termy? Niedaleko, niecałe 2 km. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się niska zabudowa mieszkaniowa w układzie rozproszonym, łąki, pola uprawne, ulica Poznańska, przystanki autobusowe. Ulica Górna, jest wewnętrzną, utwardzoną trasą łączącą ul. Poznańską z osiedlem Nad Dolinką. Urokliwe miejsce łączące zabudowę mieszkaniową z terenami zielonymi. 

Budynki składają się z dwóch kondygnacji nadziemnych, bez podpiwniczenia, usytuowanych frontem w kierunku południowo-wschodnim. Na powierzchni około 105 m2 rozmieszczono 5 pokoi, 2 łazienki, wiatrołap, korytarz oraz strych. Tak oto prezentuje się inwentaryzacji pomieszczeń:

PARTER - 52,32 m2

 • wiatrołap - 4,35 m2,
 • pokój - 8,79 m2,
 • kuchnia - 6,34 m2,
 • pokój dzienny - 23,74 m2,
 • komunikacja - 6,29 m2,
 • łazienka - 2,89 m2.

PODDASZE - netto podłogi 53,65 m2, użytkowej 48,82 m2

 • komunikacja - 4,94 m2,
 • sypialnia - 17,07 m2,
 • łazienka - 7,77 m2,
 • pokój - 10,80 m2,
 • pokój - 8,24 m2.

W kilku zdaniach postaram się przedstawić standard wykończenia "bliźniaków". Jeśli będziesz zainteresowany zaznajomieniem się ze szczegółami, proszę napisz lub zadzwoń do mnie, przedstawię go Tobie. I tak: stolarka okienna PCV trzyszybowe, pięciokomorowe, kolor zewnętrzny antracyt, rolety zewnętrzne o tej samej kolorystyce. Roleta okna tarasowego sterowana elektrycznie, pozostałe manualnie. Drzwi wejściowe ocieplone, również w kolorze antracyt. Opłotowanie między lokalami z siatki powlekanej, furtka wejściowa i brama wjazdowa (od frontu), wyrównanie terenu, parapety zewnętrzne, stalowe, komunikacja do domu z kostki brukowej grafitowa. Piec gazowy Junkers, ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni domu. 

Jeśli moja oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie, chcesz obejrzeć dom na własne oczy, zachęcam Cię do wykonania kontaktu. Zadzwoń, napisz ustalimy wspólny termin prezentacji. Do zobaczenia na placu budowy! Kontakt telefoniczny: 798-320-555

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol42/RCN/DS Rodzaj nieruchomościDOM
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuPIERWOTNY Nieruchomość dostępna od01.09.2024
Cena cena w innych walutach 729 000 PLNCena za m26 879 PLN
KrajPOLSKA WojewództwoWIELKOPOLSKIE
Powiatpoznański GminaTarnowo Podgórne
MiejscowośćGóra UlicaGórna
Nr działki15/39, 15/43 Położenie działkiTEREN PŁASKI
PołożenieWIEŚ Budynki w sąsiedztwieWOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE
Powierzchnia całkowita106 m²Kształt działkiPROSTOKĄT
Powierzchnia użytkowa101 m²Forma własności działkiWSPÓŁWŁASNOŚĆ
Udział w działceUDZIAŁ Wartość udziału w działce1/2
Rodzaj domuBLIŹNIACZY PrzeznaczenieMIESZKALNE
Rodzaj budynkuDOM Rok budowy2024
StandardDEWELOPERSKI Stan budynkuDO ADAPTACJI
Konstrukcja budynkuMUROWANA Materiał ścianPUSTAK
Rodzaj stropuPREFABRYKAT CERAMICZNY Technika budowyTRADYCYJNA
Typ kuchniANEKS KUCHENNY Powierzchnie kuchni6,00 m²
Wyposażenie kuchniBRAK Liczba łazienek2
Droga dojazdowaULICA OSIEDLOWA Rodzaj nawierzchniUTWARDZONA - SZUTROWA
Liczba pokoi2 Liczba sypialni3
Liczba pięter [wliczając parter]2 UmeblowanieBRAK
Źródło c.w.GAZOWY 2-OBIEGOWY OgrzewanieC.O. GAZOWE
Podpiwniczenie /piwnicaNIEPODPIWNICZONY Forma własnościPEŁNA WŁASNOŚĆ
Energia elektrycznaJEST Napięcie 400V (siła)JEST
Podłączony gazJEST Podłączony wodociągJEST
Podłączona kanalizacjaJEST Rodzaj kanalizacjiMIEJSKA
Źródło wodyWODA MIEJSKA Uciążliwość okolicyCICHE
WentylacjaJEST InternetJEST
Rodzaj okienPLASTIKOWE Pokrycie dachuDACHÓWKA CERAMICZNA
Kształt dachuDWUSPADOWY PoddaszeUŻYTKOWE
Rodzaj podłogiBETON ElewacjaTYNK SILIKONOWY
OgrodzenieCZĘŚCIOWE Czy jest KWJEST
Licznik prąduJEST WodomierzJEST
Certyfikat energetycznyJEST GarażNIE MA
Liczba miejsc parkingowych2 Typ parkinguNA PODJEŹDZIE
OgródekJEST Pomieszczenie gospodarczeNIE MA
KominekNIE MA StrychJEST
Nr Licencji18375 Utrudnienia dojazduWĄSKA DROGA
Warunki gruntoweBRAK DANYCH Osobne WCNIE MA
RoletyJEST

filmy video

wirtualny spacer

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego `Rokickie Centrum Nieruchomości`, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach