[75/RCN/DZS]Teren inwestycyjny w Kiekrzu tuż przy jeziorze

2 200 000

Opis nieruchomości

Dzień dobry.

Nazywam się Sebastian Jaskólski, jestem rzeczoznawcą majątkowym oraz licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, prowadzącym własną praktykę zawodową pod nazwą "Rokickie Centrum Nieruchomości" z siedzibą w Kiekrzu przy ul. Portugalskiej 5a. Na zasadzie umowy pośrednictwa na "wyłączność" otrzymałem zlecenie przeprowadzenia procedury sprzedaży terenu inwestycyjnego, który znajduje się za przysłowiową, moją miedzą, czyli w Kiekrzu przy ul. Spokojnej 6. Szanując Państwa czas, przechodzę do meritum sprawy.

Przedmiotem oferty sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o numerze geodezyjnym 222/17 oraz działka gruntu o numerze geodezyjnym 222/50, będąca częścią nieruchomości gruntowej zabudowanej, które leżą w bezpośrednim sąsiedztwie i stanowią jedną funkcjonalną całość, będącej o łącznej powierzchni 9 103 m2. Jak to zostało wcześniej nadmienione, teren zlokalizowany jest w podpoznańskiej miejscowości Kiekrz, gm. Rokietnica, pow. poznański, woj. wielkopolskie, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi publicznej, utwardzonej kostką brukową (ul. Spokojna 6). Odległość do administracyjnej granicy Miasta Poznania (licząc w układzie jezdnym) jest około 865 metrów. Do centrum Poznania odległość ta wynosi około 14 km. Możliwości dojazdu do Poznania jest co najmniej kilka ale najszybszą jest oczywiście trasa S11, która znajduje się w odległości około 3 km od przedmiotu sprzedaży. 

W bezpośrednim sąsiedztwie oferowanych działek znajduje się niska zabudowa mieszkaniowa (dwie kondygnacje nadziemne) w układzie rozproszonym oraz zwartym, ulica Spokojna (połączona jest tylko jednostronnie z ulicą Kierską), trasa kolejowa (w 2023 roku przeszła całkowity remont), jezioro Kierskie Małe, przystanki autobusowe, dyskont spożywczy, apteka, przychodnia lekarska, plac zabaw. W nieco dalszej odległości znajdują się dyskonty spożywcze, restauracje, szkoła podstawowa, przedszkole, stacja kolejowa, stacja paliw ciekłych, jezioro Kierskie. Jednym słowem, jest to wymarzone miejsce do zamieszkania. Bezpośrednie otoczenie przyrody połączone z uciechami miejskimi na wyciągnięcie ręki. 

Przedstawiany teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, nie wydano również decyzji o warunkach zabudowy. W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego nr LV/455/2022 z 20 czerwca 2022 r., teren przewidziany jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, ciągłą lub rozproszoną, oznaczoną na mapach symbolem K-29MN. W drodze, przy której leży działka 222/17, poprowadzone są wszystkie media. Z przeprowadzonych konsultacji z Przedsiębiorstwem Usług Komunalnych w Bytkowie ustalono, że nie będzie żadnych problemów z odbiorem nieczystości płynnych. Uwzględniając przestrzeń wolną od zabudowy, w kierunku od strony transy kolejowej, omawiany teren winien przyjąć 12-14 budynków mieszkalnych w układzie bliźniaczym lub dwulokalowym, po ok. 90 m2 pu. na każdy lokal (oczywiście należy to skonsultować z architektem).

Serdecznie zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol75/RCN/DZS Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Nieruchomość dostępna od29.04.2024
Cena cena w innych walutach 2 200 000 PLNCena za m2242 PLN
KrajPOLSKA WojewództwoWIELKOPOLSKIE
Powiatpoznański GminaRokietnica
MiejscowośćKiekrz UlicaSpokojna
Nr działki222/17, 222/50 Obręb geodezyjnyKiekrz
Położenie działkiTEREN PŁASKI Wygląd działkiPUSTA
Możliwa zabudowaBLIŹNIAK, WOLNOSTOJĄCA, SEGMENTOWA Posiada warunki zabudowyNIE MA
OkolicaNiska zabudowa MN w układzie zwartym oraz rozproszonym, linia kolejowa, jezioro Kierskie Małe. PołożenieWIEŚ
Budynki w sąsiedztwieWOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE Powierzchnia działki9 103 m²
Kształt działkiPROSTOKĄT Rodzaj działkiINWESTYCYJNA
Forma własności działkiWŁASNOŚĆ Udział w działceCAŁOŚĆ
Droga dojazdowaCICHA ULICA Rodzaj nawierzchniASFALTOWA - KOSTKA
Rodzaj kanalizacjiMIEJSKA Źródło wodyWODA MIEJSKA
Uciążliwość okolicyCICHE Czy jest KWJEST
Nr Licencji18375 Warunki gruntoweBRAK DANYCH
Uciążliwości i ograniczeniaLINIA KOLEJOWA

filmy video

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego `Rokickie Centrum Nieruchomości`, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach