[74/RCN/DZS]Bibianna, wieś otoczona pięknymi lasami

110 000

Opis nieruchomości

Witaj

Nazywam się Sebastian Jaskólski, jestem rzeczoznawcą majątkowym oraz licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, prowadzącym praktykę zawodową pod nazwą Rokickie Centrum Nieruchomości z siedzibą w Kiekrzu przy ul. Portugalskiej 5a. Otrzymałem zadanie, na zasadzie "wyłączności" przeprowadzenia czynności pośrednictwa zmierzających do sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej, która zlokalizowana jest w miejscowości Bibianna. Nie przedłużając, zapraszam Cię serdecznie do zapoznania się z treścią oraz materiałami foto-wideo ogłoszenia.

Jak wspomniałem wcześniej, przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana nieruchomość gruntowa zlokalizowana w powiecie tureckim, gmina Malanów na terenie wsi Bibianna. Przyznasz, że nazwa miejscowości jest nietuzinkowa, łatwo zapadająca w pamięć. Słów kilka o samej lokalizacji - położeniu. Gmina Malanów położona jest w południowo-wschodniej części województwa wielkopolskiego i w południowo-zachodniej części powiatu tureckiego. Malanów jest gminą rolno-leśną. 69% gruntów w gminie stanowią użytki rolne, 26% powierzchni to lasy, co stanowi 2750 ha, występujące w zwartych kompleksach. Sama Bibianna leży w północno-zachodniej części gminy Malanów. Zamieszkuje ją około 300 osób. W odległości ok. 20 km w kierunku na północ, znajduje się trasa A2 relacji Poznań - Warszawa. 

W bezpośrednim otoczeniu nieruchomości gruntowej znajduje się droga gminna, utwardzona masą bitumiczną, przystanek autobusowy, gospodarstwa rolne, budynki mieszkalne w zabudowie wolnostojącej, jednorodzinnej, pola uprawne, łąki oraz lasy. Słowem jest to miejsce dla osób, które wymagają od otoczenia totalnej ciszy, które szukają odizolowania od miejskiego zgiełku. 

Działka jest w kształcie regularnego prostokąta o wymiarach 40x75. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, a w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego nr LI/342/2023 z dnia 14.06.2023 r., określono funkcję terenu jako "tereny upraw rolnych". W 2016 roku dla nieruchomości sąsiednich wydano prawomocną decyzję o warunkach zabudowy pod budynek mieszkalny jednorodzinny. Przez środek działki przebiega napowietrzna linia energetyczna niskiego napięcia, od frontu przewód wodociągowy ogólny (D110). Grunt nie jest zakrzewiony ani zalesiony. Dział III i IV Kw jest wolny od jakichkolwiek wpisów lub wzmianek. Numer geodezyjny 269/1, bonitacja RVI, teren nie jest objęty uproszczonym planem lasu ani obszarem rewitalizacji. 

Jeśli wzbudziłem Twoje zainteresowanie, jeśli materiały foto-wideo kuszą Cię do obejrzenia nieruchomości, to nie zwlekaj długo z decyzją, jedź! Teren jest oznakowany tablicą informacyjną o prowadzonej sprzedaży. Znajdziesz działkę bez problemu. Przypomnę numer 269/1. Ustaw pinezkę w mapach Googla i jedź! Raz jeszcze zapraszam!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol74/RCN/DZS Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Nieruchomość dostępna od16.04.2024
Cena cena w innych walutach 110 000 PLNCena za m237 PLN
KrajPOLSKA WojewództwoWIELKOPOLSKIE
Powiatturecki GminaMalanów
MiejscowośćBibianna Nr działki269/1
Obręb geodezyjnyBibianna Położenie działkiTEREN PŁASKI
Wygląd działkiPUSTA Możliwa zabudowaWOLNOSTOJĄCA
Posiada warunki zabudowyNIE MA OkolicaLasy, gospodarstwo rolne, budynek mieszkalny jednorodzinny, pola uprawne, łąki.
PołożenieWIEŚ Budynki w sąsiedztwieWOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE
Powierzchnia działki3 000 m²Szerokość działki (mb.)41
Długość działki (mb.)75 Kształt działkiPROSTOKĄT
Rodzaj działkiROLNA Forma własności działkiWŁASNOŚĆ
Udział w działceCAŁOŚĆ Droga dojazdowaCICHA ULICA
Rodzaj nawierzchniASFALTOWA - KOSTKA Energia elektrycznaJEST
Podłączony wodociągJEST Podłączona kanalizacjaNIE MA
Źródło wodyWODA MIEJSKA Uciążliwość okolicyCICHE
Czy jest KWJEST Nr Licencji18375
Warunki gruntoweBRAK DANYCH

filmy video

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego `Rokickie Centrum Nieruchomości`, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach