[69/RCN/DZS]REZERWACJA

199 000

Opis nieruchomości

Witam!

Nazywam się Sebastian Jaskólski, jestem pośrednikiem w obrocie nieruchomościami (lic.zaw.nr 18 375) oraz rzeczoznawcą majątkowym (upr.zaw.nr 6 295), prowadzącym praktykę zawodową "Rokickie Centrum Nieruchomości" z siedzibą w Kiekrzu przy ul. Portugalskiej. Na co dzień zajmuję się szacowaniem wartości nieruchomości oraz prowadzę czynności związane z obrotem praw do nieruchomości. Kilka dni temu zostało mi powierzone zadanie (na zasadzie wyłączności) ekspozycji oferty sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej z potencjałem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, zlokalizowanej w Kopaninie, gm. Kaźmierz w bliskim sąsiedztwie ul. Zachodniej. Serdecznie zapraszam Was do zapoznania się z treścią ogłoszenia.

Kopanina to niewielka wieś o charakterystyce rolnej, zlokalizowana na terenie gminy Kaźmierz w odległości ok. 8,5 km w kierunku południowym od Szamotuł. Dwa główne szlaki komunikacyjne, ul. Północna oraz połączone ulice Zachodnia i Wschodnia, dzielą tę miejscowość na cztery sektory: zachodni, wschodni, północny oraz południowy. Oferowana nieruchomość znajduje się w sektorze zachodnim w bliskim sąsiedztwie ulicy o tej samej nazwie. W bezpośrednim otoczeniu przedmiotu sprzedaży znajduje się niska zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, pola uprawne, łąki, lasy oraz punkt komunikacji gminnej. W nieco dalszej odległości (ok. 2,5 km), w kierunku wschodnim znajduje się Zalew Radzyny. W kierunku południowym, w odległości ok. 4,5 km znajduje się Jezioro Bytyńskie. Jednoznacznie można określić bliższą i dalszą okolicę, jako tę, w której dominującą rolę odgrywa przyroda. 

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, składa się z jednej działki o numerze geodezyjnym 67/15 i jest o powierzchni 3 002 m2 o szerokości frontu 44 m i głębokości 67 m. Przedmiot sprzedaży nie jest uzbrojony w media, nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Na obszarze, na którym klasa bonitacyjna gruntu oznaczona jest jako RIVa, dnia 4 lutego 2019 r., Wójt Gminy Kaźmierz wydał decyzję nr BM-63/18 o warunkach zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego, gospodarczego, zbiornika bezodpływowego na ścieki oraz studni. Z ważniejszych ustaleń decyzji wymienić należy:

  • nieprzekraczalna linia zabudowy w odległości 15 metrów od linii rozgraniczającej drogi wewnętrznej  (dz. nr 67/19),
  • wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni terenu MN, nie więcej niż 0,15,
  • udział terenu biologicznie czynnego nie mniej niż 60%,
  • szerokość elewacji frontowej dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego nie więcej niż 16 m,
  • szerokość elewacji frontowej dla budynku gospodarczego nie więcej niż 6,5 m,
  • wysokość zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego nie więcej niż 8,5 m,
  • wysokość zabudowy dla budynku gospodarczego nie więcej niż 6,5 m,
  • geometria dachu, dach stromy o kącie nachylenia 35-45 stopni, 
  • dostęp do drogi publicznej (dz. nr 64) poprzez działkę nr 67/19 na zasadach służebność przejazdu i przechodu.

Strona zbywająca prawa do nieruchomości dysponuje zapewnieniem gestora sieci nr ZD/10512/2018 z dnia 23 sierpnia 2018 r. o możliwości zaopatrzenia w energię elektryczną z mocą przyłączeniową 16 kW. 

Teraz gdy już znasz szczegóły oferty sprzedaży, wiesz dokładnie gdzie zlokalizowana jest działka, wsiądź w samochód, motocykl i udaj się w podróż, być może w miejsce, które jest właśnie Tobie pisane. 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol69/RCN/DZS Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusSPRZEDANA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Nieruchomość dostępna od04.07.2023
Cena cena w innych walutach 199 000 PLNCena za m270 PLN
Cena negocjowanaJEST KrajPOLSKA
WojewództwoWIELKOPOLSKIE Powiatszamotulski
GminaKaźmierz MiejscowośćKopanina
UlicaZachodnia Nr działki67/15
Obręb geodezyjnyKopanina Położenie działkiTEREN PŁASKI
Wygląd działkiPUSTA Możliwa zabudowaWOLNOSTOJĄCA
Posiada warunki zabudowyJEST Działka uzbrojonaNIE MA
OkolicaTereny łąk, pól, lasy oraz luźna zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna PołożenieWIEŚ
Budynki w sąsiedztwieWOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE Powierzchnia działki3 002 m²
Szerokość działki (mb.)44 Długość działki (mb.)67
Kształt działkiPROSTOKĄT Zagospodarowanie działkiNASADZENIA, KRZEWY
Rodzaj działkiBUDOWLANA Forma własności działkiWŁASNOŚĆ
Udział w działceCAŁOŚĆ Droga dojazdowaGRUNTOWA
Rodzaj nawierzchniPOLNA Dostępne siecienergia elektryczna
Linia telefonicznaNIE MA Energia elektrycznaNIE MA
Napięcie 400V (siła)NIE MA Podłączony gazNIE MA
Podłączony wodociągNIE MA Podłączona kanalizacjaNIE MA
Rodzaj kanalizacjiSZAMBO Źródło wodySTUDNIA
Uciążliwość okolicyCICHE CiepłociągNIE MA
Czy jest KWJEST WodomierzNIE MA
Nr Licencji18375 Utrudnienia dojazduWĄSKA DROGA
Warunki gruntoweBRAK DANYCH Uciążliwości i ograniczeniaSŁUŻEBNOŚĆ

filmy video

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego `Rokickie Centrum Nieruchomości`, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach