[68/RCN/OGS]Z perspektywą inwestycyjną

Opis nieruchomości

Witam!

Nazywam się Sebastian Jaskólski, jestem pośrednikiem w obrocie nieruchomościami (lic.zaw.nr 18 375) oraz rzeczoznawcą majątkowym (upr.zaw.nr 6 295), prowadzącym praktykę zawodową "Rokickie Centrum Nieruchomości" z siedzibą w Kiekrzu przy ul. Portugalskiej. Na co dzień zajmuję się szacowaniem wartości nieruchomości, jestem powoływany na biegłego przez Prokuraturę Rejonową w Poznaniu oraz pośredniczę w sprzedaży praw do nieruchomości. Kilka dni temu zostało mi powierzone zadanie (na zasadzie wyłączności) ekspozycji oferty sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, zlokalizowanej w Chybach przy ul. Kokosowej. Serdecznie zapraszam Was do zapoznania się z treścią ogłoszenia.
Chyby to podpoznańska miejscowość znajdująca się na terenie powiatu poznańskiego, gmina Tarnowo Podgórne w odległości ok. 11 km od centrum Miasta Poznania. Ulica Szamotulska dzieli aglomeracyjnie Chyby na część zachodnią i wschodnią. Prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest w zachodniej części Chyb, na terenie niezbudowanego jeszcze osiedla mieszkaniowego (część północno-zachodnia Osiedla Krzewowego), przy zaplanowanej w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, ulicy Kokosowej. 
W bezpośrednim otoczeniu nieruchomości znajdują się wydzielone działki gruntu przygotowane pod inwestycje budowlane, luźna zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (willowa). W dalszej odległości zlokalizowana jest ul. Szamotulska, rzeczka "Przeźmierka", Panattoni Park Poznań XIII, Jezioro Kierskie
Nieruchomość gruntowa usytuowana jest frontem (do ul. Kokosowej) w kierunku południowo-wschodnim. Linia frontowa o długości 21,98 metrów, głębokość działki o długości 31,99 metrów, całkowita powierzchnia gruntu 703 m.kw. Teren nie jest uzbrojony w media. Najbliższy punkt poboru wynosi ok. 200 metrów. W zakresie ochrony zieleni nie przewiduje się karczowania krzewów i wycinki drzew. Jak to zostało wyżej odnotowane, nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego podjętym Uchwałą Nr XXXIX/195/93 Rady Gminy w Tarnowie Podgórnym dnia 19 października 1993 roku, oznaczone symbolem "10MN" oznaczającym zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. 
W cenie nieruchomości przekazany zostanie projekt budowlany budynku mieszkalnego jednorodzinnego z marca 2022 r. o powierzchni zabudowy 174,64 m.kw.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol68/RCN/OGS Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusSPRZEDANA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Nieruchomość dostępna od25.04.2023
KrajPOLSKA WojewództwoWIELKOPOLSKIE
Powiatpoznański GminaTarnowo Podgórne
MiejscowośćChyby UlicaKokosowa
Nr działki642 Położenie działkiTEREN ZRÓŻNICOWANY
Wygląd działkiPUSTA Możliwa zabudowaWOLNOSTOJĄCA
Działka uzbrojonaNIE MA OkolicaZabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca, łąki.
PołożenieWIEŚ Budynki w sąsiedztwieWOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE
Powierzchnia działki703 m²Szerokość działki (mb.)22
Długość działki (mb.)32 Kształt działkiKWADRAT
Rodzaj działkiBUDOWLANA Forma własności działkiWŁASNOŚĆ
Udział w działceCAŁOŚĆ Droga dojazdowaGRUNTOWA
Rodzaj nawierzchniPOLNA Dostępne sieciBrak
Linia telefonicznaNIE MA Energia elektrycznaNIE MA
Podłączony gazNIE MA Podłączony wodociągNIE MA
Podłączona kanalizacjaNIE MA Uciążliwość okolicyCICHE
Czy jest KWJEST WodomierzNIE MA
Nr Licencji18375 Warunki gruntoweDOBRE

filmy video

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego `Rokickie Centrum Nieruchomości`, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach