[67/RCN/OGS]Bociany nad głową, sarny przy oknie

650 000

Opis nieruchomości

Witam!

Nazywam się Sebastian Jaskólski, jestem pośrednikiem w obrocie nieruchomościami (lic.zaw.nr 18 375) oraz rzeczoznawcą majątkowym (upr.zaw.nr 6 295), prowadzącym praktykę zawodową "Rokickie Centrum Nieruchomości" z siedzibą w Kiekrzu przy ul. Portugalskiej. Na co dzień zajmuję się szacowaniem wartości nieruchomości, jestem powoływany na biegłego przez Prokuraturę Rejonową w Poznaniu oraz pośredniczę w sprzedaży praw do nieruchomości. Kilka dni temu zostało mi powierzone zadanie (na zasadzie wyłączności) ekspozycji oferty sprzedaży niezabudowanej działki gruntu z potencjałem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, zlokalizowanej w Kiekrzu przy ul. Ptasiej. Serdecznie zapraszam Was do zapoznania się z treścią ogłoszenia.
Podpoznańska miejscowość Kiekrz zlokalizowana jest w północno-zachodniej części powiatu poznańskiego i znajduje się na terenie gminy Rokietnica, która skomunikowana jest z Poznaniem trasą szybkiego ruchu S11, trasą kolejową relacji Poznań-Szczecin i dróg powiatowych. Ulica Ptasia, będąca drogą gruntową utwardzoną, znajduje się w południowo-zachodniej części wsi Kiekrz, między ul. Poznańską i ul. Kościuszki. Działka będąca przedmiotem sprzedaży jest umiejscowiona ok. 360 m od ul. Kościuszki, po prawej stronie, jadąc w kierunku ul. Poznańskiej.  
W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajduje się luźna zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca o dwóch kondygnacjach nadziemnych w tym poddasze użytkowe. Sympatykom nowoczesnego budownictwa podpowiadam, że przy ul. Ptasiej realizowane są właśnie inwestycje budowlane o dachach płaskich, co zresztą będziecie mieli okazję zobaczyć na załączonym do ogłoszenia materiale video. W dalszej kolejności wymienić należy obecność pól uprawnych, łąk oraz napowietrznej linii wysokiego napięcia (odległość od działki ok. 120 metrów). W nieco dalszej odległości znajduje się punkt komunikacji gminnej, dyskonty spożywcze, jezioro Kierskie, zarówno to duże i małe, tereny chronione Natura 2000. W samej Rokietnicy uświadczycie niemal wszystkiego czego miejska dusza wymaga, od przedszkoli po kluby fitness skończywszy. Wierzcie mi, wspaniałe miejsce do życia! 
Przedmiot sprzedaży nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (w opracowywaniu). W studium uwarunkowań przestrzennych teren podlega pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną ciągłą lub rozproszoną. W ulicy Ptasiej poprowadzone zostały wszystkie media. Front działki jest o długości 33 metrów, głębokość 40 metrów, całość ogrodzona siatką powlekaną. 
Jeśli wzbudziłem Waszą wyobraźnię, nie zastanawiajcie się więcej, dzwońcie, piszcie, jestem do Waszej dyspozycji. 
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol67/RCN/OGS Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Nieruchomość dostępna od25.04.2023
Cena cena w innych walutach 650 000 PLNCena za m2468 PLN
Cena negocjowanaJEST KrajPOLSKA
WojewództwoWIELKOPOLSKIE Powiatpoznański
GminaRokietnica MiejscowośćKiekrz
UlicaPtasia Nr działki787/17
Obręb geodezyjnyKiekrz Położenie działkiTEREN PŁASKI
Wygląd działkiPUSTA Możliwa zabudowaWOLNOSTOJĄCA, BLIŹNIAK
OkolicaLuźna zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, łąki, napowietrzna linia wysokiego napięcia. PołożenieWIEŚ
Budynki w sąsiedztwieWOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE Powierzchnia działki1 390 m²
Szerokość działki (mb.)33 Długość działki (mb.)40
Kształt działkiPROSTOKĄT Zagospodarowanie działkiKRZEWY
Rodzaj działkiBUDOWLANA Forma własności działkiWŁASNOŚĆ
Udział w działceCAŁOŚĆ Droga dojazdowaLOKALNA DROGA
Rodzaj nawierzchniUTWARDZONA - SZUTROWA Dostępne sieciEnergia elektryczna, gaz, woda, kanalizacja sanitarna, telekomunikacyjna
Rodzaj kanalizacjiMIEJSKA Źródło wodyWODA MIEJSKA
Uciążliwość okolicyCICHE Czy jest KWJEST
Nr Licencji18375

filmy video

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego `Rokickie Centrum Nieruchomości`, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach