[64/RCN/OGS]Działka z WZ pod 3 domy jednorodzinne

347 000

Opis nieruchomości

Witam!

Nazywam się Sebastian Jaskólski, jestem pośrednikiem w obrocie nieruchomościami (lic.zaw.nr 18 375) oraz rzeczoznawcą majątkowym (upr.zaw.nr 6 295), prowadzącym praktykę zawodową "Rokickie Centrum Nieruchomości" z siedzibą w Kiekrzu przy ul. Portugalskiej. Na co dzień zajmuję się szacowaniem wartości nieruchomości, jestem powoływany na biegłego przez Prokuraturę Rejonową w Poznaniu oraz pośredniczę w sprzedaży praw do nieruchomości. Otrzymałem zadanie (na zasadzie wyłączności) ekspozycji oferty sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej z potencjałem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, zlokalizowanej w Kiekrzu przy ul. Starzyńskiej. Serdecznie zapraszam Was do zapoznania się z treścią ogłoszenia.
Podpoznańska miejscowość Kiekrz zlokalizowana jest w północno-zachodniej części powiatu poznańskiego i znajduje się na terenie gminy Rokietnica, która skomunikowana jest z Poznaniem trasą szybkiego ruchu S11, trasą kolejową relacji Poznań-Szczecin i dróg powiatowych. Ulica Starzyńska o nawierzchni bitumicznej, znajduje się w północno-zachodniej części wsi Kiekrz, między ul. Poznańską i ul. Kierską. Nieruchomość będąca przedmiotem sprzedaży jest umiejscowiona niemal w "narożniku" ul. Starzyńskiej i Poznańskiej. 
W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się niska luźna zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna o dwóch kondygnacjach nadziemnych, pola uprawne, plac zabaw dla dzieci, punkt komunikacji miejskiej, zjazd na trasę szybkiego ruchu S11. W dalszej odległości znajduje się stacja paliw ciekłych BP, restauracja McDondalds, centrum logistyczne, klinika medyczna, pizzeria. 
Nieruchomość gruntowa w Systemie Informacji Przestrzennej gminy Rokietnica jeszcze figuruje pod numerem geodezyjnym 91/30, jednakże od dnia 24 stycznia 2024 roku, jest już wtórnie podzielona na 4 działki: 91/31, 91/32, 91/33 i 91/34
Prezentowany teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Rokietnica nr LV/455/2022 z dnia 20 czerwca 2022 r., przeznaczenie terenu określono pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oznaczone na planie symbolem K-57MN. Plan przewiduje zabudowę budynków mieszkalnych do dwóch kondygnacji nadziemnych (w tym poddasze użytkowe) o wysokości max. 9m. Bonitacja ziemi RIVa, PsIV, B. 

Dnia 7 sierpnia 2023 r., decyzją Wójta Gminy Rokietnica wydano dla przedmiotowego terenu decyzję o warunkach zabudowy pod inwestycję polegającą na budowie trzech budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z drogą wewnętrzną (zdjęcie mapy w galerii). Jesteśmy w trakcie podziału większej działki na dwie mniejsze. 
Kanalizacja sanitarna oraz woda jest do poprowadzenia z działki nr 91/29 (nieodpłatna i na czas nieokreślony służebność gruntowa), gaz, energia elektryczna, telekomunikacja, dostępne z ul. Starzyńskiej. 

  • cena ofertowa sprzedaży całej nieruchomości o powierzchni gruntu 3 210 m2 wynosi 980 000 PLN,
  • cena ofertowa działki nr 91/31 o powierzchni gruntu 718 m2347 000 PLN,
  • cena ofertowa działki nr 91/32 o powierzchni gruntu 726 m2: 326 000 PLN,
  • cena ofertowa działki nr 91/34 o powierzchni gruntu 1 111: 406 000 PLN.

W cenie sprzedaży poszczególnych działek jest udział w drodze wewnętrznej.

W przypadku, w którym podejmiecie decyzję o przeprowadzeniu samodzielnych oględzin miejsca lokalizacji nieruchomości, proszę Was o uszanowanie prywatności właścicieli nieruchomości sąsiedniej i nie wchodzeniu na teren posesji bez mojej wiedzy i zgody. Jeśli chcecie obejrzeć działkę to dzwońcie, piszcie bardzo chętnie Was po niej oprowadzę. Zapraszam. 

Kontakt telefoniczny: 798-320-555

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol64/RCN/OGS Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Nieruchomość dostępna od15.03.2023
Cena cena w innych walutach 347 000 PLNCena za m2483 PLN
KrajPOLSKA WojewództwoWIELKOPOLSKIE
Powiatpoznański GminaRokietnica
MiejscowośćKiekrz UlicaStarzyńska
Nr działki91/30 Położenie działkiTEREN PŁASKI
Wygląd działkiPUSTA Możliwa zabudowaWOLNOSTOJĄCA
OkolicaZabudowa mieszkaniowa dwukondygnacyjna, gospodarstwa rolne, pola uprawne, plac zabaw, trasa S11. PołożenieWIEŚ
Budynki w sąsiedztwieWOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE Powierzchnia działki718 m²
Szerokość działki (mb.)35 Długość działki (mb.)25
Zagospodarowanie działkiKRZEWY I DRZEWA Rodzaj działkiBUDOWLANA
Forma własności działkiWŁASNOŚĆ Udział w działceCAŁOŚĆ
Droga dojazdowaLOKALNA DROGA Rodzaj nawierzchniASFALTOWA - KOSTKA
Dostępne sieciEnergia elektryczna, woda, kanalizacja sanitarna, gaz. Rodzaj kanalizacjiMIEJSKA
Źródło wodyWODA MIEJSKA Uciążliwość okolicyUMIARKOWANIE CICHE
Czy jest KWJEST Nr Licencji18375
Za co opłaty dodatkowePODATEK OD NIERUCHOMOŚCI Warunki gruntoweBRAK DANYCH

filmy video

wirtualny spacer

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego `Rokickie Centrum Nieruchomości`, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach