[64/RCN/OGS]Działka w Kiekrzu z potencjałem zabudowy MN - wtórny podział!

1 100 000

Opis nieruchomości

Witam!
Nazywam się Sebastian Jaskólski, jestem pośrednikiem w obrocie nieruchomościami (lic.zaw.nr 18 375) oraz rzeczoznawcą majątkowym (upr.zaw.nr 6 295), prowadzącym praktykę zawodową "Rokickie Centrum Nieruchomości" z siedzibą w Kiekrzu przy ul. Portugalskiej. Na co dzień zajmuję się szacowaniem wartości nieruchomości, jestem powoływany na biegłego przez Prokuraturę Rejonową w Poznaniu oraz pośredniczę w sprzedaży praw do nieruchomości. Kilka dni temu zostało mi powierzone zadanie (na zasadzie wyłączności) ekspozycji oferty sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej z potencjałem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, zlokalizowanej w Kiekrzu przy ul. Starzyńskiej. Serdecznie zapraszam Was do zapoznania się z treścią ogłoszenia.
Podpoznańska miejscowość Kiekrz zlokalizowana jest w północno-zachodniej części powiatu poznańskiego i znajduje się na terenie gminy Rokietnica, która skomunikowana jest z Poznaniem trasą szybkiego ruchu S11, trasą kolejową relacji Poznań-Szczecin i dróg powiatowych. Ulica Starzyńska o nawierzchni bitumicznej, znajduje się w północno-zachodniej części wsi Kiekrz, między ul. Poznańską i ul. Kierską. Nieruchomość będąca przedmiotem sprzedaży jest umiejscowiona niemal w "narożniku" ul. Starzyńskiej i Poznańskiej. 
W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się niska luźna zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna o dwóch kondygnacjach nadziemnych, pola uprawne, plac zabaw dla dzieci, punkt komunikacji miejskiej, zjazd na trasę szybkiego ruchu S11. W dalszej odległości znajduje się stacja paliw ciekłych BP, restauracja McDondalds, centrum logistyczne, klinika medyczna, pizzeria. 
Nieruchomość gruntowa o numerze geodezyjnym 91/30 niegdyś stanowiła część większej nieruchomości gruntowej zabudowanej o nr geodezyjnym 91/6. Zawartą umową zniesienia współwłasności złożono wniosek wieczystoksięgowy z żądaniem odłączenia działki nr 91/30 z Kw i założenia dla niej nowej księgi wieczystej.  
Prezentowany teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Rokietnica nr LV/455/2022 z dnia 20 czerwca 2022 r., przeznaczenie terenu określono pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oznaczone na planie symbolem K-57MN. Plan przewiduje zabudowę budynków mieszkalnych do dwóch kondygnacji nadziemnych (w tym poddasze użytkowe) o wysokości max. 9m. Bonitacja ziemi RIVa, PsIV, B. 
Wszczęto procedurę wtórnego podziału terenu na trzy mniejsze działki z wytyczoną drogą wewnętrzną. Plan podziału został załączony w galerii fotograficznej. Powierzchnie nowopowstałych działek mogą ulec nieznacznej zmianie! Kanalizacja sanitarna oraz woda jest do poprowadzenia z działki nr 91/29 (nieodpłatna i na czas nieokreślony służebność gruntowa), gaz, energia elektryczna, telekomunikacja, dostępne z ul. Starzyńskiej. 
  • cena ofertowa sprzedaży całej nieruchomości o powierzchni gruntu 3 210 m2 wynosi 1 100 000 PLN,
  • cena ofertowa po wtórnym podziale, działki o powierzchni gruntu 1 046 m2 wynosi 430 000 PLN,
  • cena ofertowa po wtórnym podziale, działki o powierzchni gruntu 840 m2 wynosi 350 000 PLN,
  • cena ofertowa po wtórnym podziale, działki o powierzchni gruntu 935 m2 wynosi 390 000 PLN.
W przypadku, w którym podejmiecie decyzję o przeprowadzeniu samodzielnych oględzin miejsca lokalizacji nieruchomości, proszę Was o uszanowanie prywatności właścicieli nieruchomości sąsiedniej i nie wchodzeniu na teren posesji bez mojej wiedzy i zgody. Jeśli chcecie obejrzeć działkę to dzwońcie, piszcie bardzo chętnie Was po niej oprowadzę. Zapraszam. 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol64/RCN/OGS Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Nieruchomość dostępna od15.03.2023
Cena cena w innych walutach 1 100 000 PLNKrajPOLSKA
WojewództwoWIELKOPOLSKIE Powiatpoznański
GminaRokietnica MiejscowośćKiekrz
UlicaStarzyńska Nr działki91/30
Położenie działkiTEREN PŁASKI Wygląd działkiPUSTA
Możliwa zabudowaWOLNOSTOJĄCA OkolicaZabudowa mieszkaniowa dwukondygnacyjna, gospodarstwa rolne, pola uprawne, plac zabaw, trasa S11.
PołożenieWIEŚ Budynki w sąsiedztwieWOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE
Powierzchnia działki3 209 m2Szerokość działki (mb.)28
Długość działki (mb.)74 Zagospodarowanie działkiKRZEWY I DRZEWA
Rodzaj działkiBUDOWLANA Forma własności działkiWŁASNOŚĆ
Udział w działceCAŁOŚĆ Droga dojazdowaLOKALNA DROGA
Rodzaj nawierzchniASFALTOWA - KOSTKA Dostępne sieciEnergia elektryczna, woda, kanalizacja sanitarna, gaz.
Rodzaj kanalizacjiMIEJSKA Źródło wodyWODA MIEJSKA
Uciążliwość okolicyUMIARKOWANIE CICHE Czy jest KWJEST
Nr Licencji18375 Za co opłaty dodatkowePODATEK OD NIERUCHOMOŚCI
Warunki gruntoweBRAK DANYCH

filmy video

wirtualny spacer

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego `Rokickie Centrum Nieruchomości`, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach