[63/RCN/OGS]Teren z potencjałem inwestycyjnym

209 000

Opis nieruchomości

Serdecznie zapraszam Was do zapoznania się z podstawowymi informacjami na temat nieruchomości gruntowej niezabudowanej zlokalizowanej na terenie gminy Szamotuły we wsi Pamiątkowo. Nazywam się Sebastian Jaskólski, jestem rzeczoznawcą majątkowym oraz pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, któremu powierzono, na zasadzie "wyłączności", przeprowadzenie procedury sprzedaży. 
Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek gruntu o numerach ewidencyjnych 254/5, 254/6, o łącznej powierzchni 6 590 mkw. Front działek jest o długości 132 m z wystawą na północny-zachód. Głębokość działek liczy sobie 50 m. Cały teren jest częściowo ogrodzony siatką metalową. Dojazd do nieruchomości od ul. Szamotulskiej drogą utwardzoną (szlaka) na zasadzie udziału w gruncie na działce nr 254/3 oraz służebności gruntowej polegającej na nieodpłatnym i na czas nieokreślony prawie swobodnego przejazdu i przechodu na działce nr 254/7. Teren, na którym posadowiona jest nieruchomość, nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, a w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Szamotuły działki są ujęte jako grunt orny oznaczony symbolem R o bonitacji klasy V. Przestrzeń nie jest objęta miejscowym planem rewitalizacji. Właściciel nieruchomości dysponuje zapewnieniami o technicznych możliwościach podłączenia nieruchomości do sieci energetycznej oraz wodnej. 
Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, umówić się na prezentację, dzwoń pod numer telefonu komórkowego: 798-320-555.
Zapraszamy!
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol63/RCN/OGS Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Nieruchomość dostępna od16.02.2023
Cena cena w innych walutach 209 000 PLNStara cena240 000 PLN
Cena za m236 PLNKrajPOLSKA
WojewództwoWIELKOPOLSKIE Powiatszamotulski
GminaSzamotuły MiejscowośćPamiątkowo
Nr działki254/5 i 254/6 Położenie działkiTEREN PŁASKI
Wygląd działkiPUSTA OkolicaGospodarstwa rolne, pola uprawne, ulica Szamotulska
PołożenieWIEŚ Budynki w sąsiedztwieWOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE
Powierzchnia działki6 590 m²Szerokość działki (mb.)50
Długość działki (mb.)132 Kształt działkiPROSTOKĄT
Zagospodarowanie działkiKRZEWY, NASADZENIA Rodzaj działkiROLNA
Forma własności działkiWŁASNOŚĆ Udział w działceCAŁOŚĆ
Droga dojazdowaGRUNTOWA Rodzaj nawierzchniPOLNA
Uciążliwość okolicyCICHE Czy jest KWJEST
Nr Licencji18375 Utrudnienia dojazduWĄSKA DROGA
Warunki gruntoweBRAK DANYCH

filmy video

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego `Rokickie Centrum Nieruchomości`, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach