[33/RCN/OMS]Na sprzedaż lokal do remontu

295 000

pokoi:
2

Opis nieruchomości

Witajcie
Nazywam się Sebastian Jaskólski, jestem pośrednikiem w obrocie nieruchomościami (lic.zaw.nr 18 375) oraz rzeczoznawcą majątkowym (upr.zaw.nr 6 295), prowadzącym praktykę zawodową "Rokickie Centrum Nieruchomości" z siedzibą w Kiekrzu przy ul. Portugalskiej. Na co dzień zajmuję się szacowaniem wartości nieruchomości, jestem powoływany na biegłego przez Prokuraturę Rejonową w Poznaniu oraz pośredniczę w sprzedaży praw do nieruchomości. Kilka dni temu powierzono mi zadanie (na zasadzie wyłączności) ekspozycji oferty sprzedaży lokalu o funkcji mieszkalnej, zlokalizowanego w Poznaniu na przy ul. Kolejowej 17. Serdecznie zapraszam Was do zapoznania się z treścią ogłoszenia.
Ulica Kolejowa znajduje się w południowo-zachodniej części miasta Poznania, na terenie dzielnicy Łazarz. Od strony północnej ulica Kolejowa skomunikowana jest z ulicą Głogowską natomiast od strony południowej z ulicą Hetmańską (płatna strefa parkowania). W bezpośrednim sąsiedztwie występuje średniowysoka zabudowa wielomieszkaniowa, hotel, przedszkole, trasa kolejowa, dyskont spożywczy, parking, rodzinne ogrody działkowe, stara parowozownia. W dostępności pieszej znajdują się punkty komunikacji miejskiej (tramwaj), restauracje, sklepy spożywcze, Kościół Matki Boskiej Bolesnej, apteki, gabinety lekarskie, Rynek Łazarski. 
Kamienica, mieszcząca 14 lokali, wybudowana w latach 30-tych ubiegłego wieku, stoi na gruncie o powierzchni 2 767 m2. Teren jest całkowicie ogrodzony. Wjazd pojazdami mechanicznymi na teren posesji umożliwiony przesuwną bramą, sterowaną automatycznie. Komunikacja piesza odbywa się za pomocą furtki zabezpieczonej domofonem. Wejście do budynku znajduje się od strony wschodniej przez drzwi zewnętrzne również zabezpieczone domofonem. Klatka schodowa wymaga prac remontowych (malowanie ścian, odrestaurowanie drewnianych stopnic i balustrad). Z prac przeprowadzonych na częściach wspólnych kamienicy należy wymienić: remont dachu, wymiana instalacji elektrycznej oraz pionów wodno-kanalizacyjnych. 
Mieszkanie znajduje się na szczytowej kondygnacji kamienicy i oferuje 44,09 m2 powierzchni użytkowej. Do wszystkich pomieszczeń wchodzi się z korytarza - układ funkcjonalny. Wystawa okien zachód - południe. Stropy drewniane, na podłogach panele, wewnętrzna stolarka drewniana stara, drewniana, okna PCV, ściany malowane, w łazience płyty gipsowo-kartonowe, piece kaflowe (do demontażu), system grzewczy za pomocą pieca gazowego. Cała powierzchnia do remontu. Do lokalu przynależą dwie piwnice oraz możliwość swobodnego korzystania z części posesji służącej mieszkańcom, jako parking. 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol33/RCN/OMS Rodzaj nieruchomościMIESZKANIE
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Nieruchomość dostępna od14.01.2023
Cena cena w innych walutach 295 000 PLNKrajPOLSKA
WojewództwoWielkopolska Powiatm. Poznań
Gminam. Poznań MiejscowośćPoznań
Dzielnica - osiedleŁazarz UlicaKolejowa
Nr domu17 SpółdzielniaDuet Nieruchomości
PołożenieMIASTO Budynki w sąsiedztwieOSIEDLE DOMÓW WIELORODZINNYCH
Powierzchnia całkowita49 m2Powierzchnia użytkowa44 m2
Forma własności działkiWSPÓŁWŁASNOŚĆ Udział w działceUDZIAŁ
Wartość udziału w działce4902/158773 Rodzaj mieszkania2-POKOJOWE
Rodzaj budynkuKAMIENICA Rok budowy1925
StandardDO REMONTU KAPIT. Stan budynkuDOBRY
Konstrukcja budynkuTRADYCYJNA Materiał ścianCEGŁA
Rodzaj stropuDREWNIANY Technika budowyTRADYCYJNA
Typ kuchniODDZIELNA, Z OKNEM Powierzchnia kuchni9.00 m2
Wyposażenie kuchniBRAK Liczba łazienek1
Powierzchnia łazienek6, 30 Stan łazienkiDO REMONTU
Wyposażenie łazienkiBRAK Droga dojazdowaULICA OSIEDLOWA
Rodzaj nawierzchniASFALTOWA - KOSTKA Liczba pokoi2
Powierzchnia pokoi12, 70 i 10, 10 Piętro3
Liczba pięter [wliczając parter]3 Ilość poziomów1
UmeblowanieBRAK Źródło c.w.GAZOWY 2-OBIEGOWY
OgrzewanieC.O. GAZOWE Podpiwniczenie /piwnicaPODPIWNICZONY
Powierzchnia piwnicy0 m2Forma własnościPEŁNA WŁASNOŚĆ
Linia telefonicznaJEST Winda w nieruchomościNIE MA
Energia elektrycznaJEST Podłączony gazJEST
Podłączony wodociągJEST Podłączona kanalizacjaJEST
Rodzaj kanalizacjiMIEJSKA Źródło wodyWODA MIEJSKA
Uciążliwość okolicyUMIARKOWANIE CICHE InternetJEST
Telewizja kablowaJEST Piecyk gazowyJEST
Osiedle zamknięteJEST DomofonJEST
Rodzaj okienPLASTIKOWE Kształt dachuSKOŚNY
Rodzaj podłogiPANELE Rodzaj ogrodzeniaMETALOWE
OgrodzeniePEŁNE Czy jest KWJEST
Licznik prąduJEST WodomierzJEST
Audyt energetycznyNIE MA Liczba miejsc parkingowych1
Typ parkinguUTWARDZONY Udogodnienia dla inwalidówNIE MA
BalkonNIE MA Widok na południeJEST
Nr Licencji18375 Za co opłaty dodatkoweFUNDUSZ REMONTOWY, WODA
Komórka lokatorskaJEST Rozkład mieszkaniaDWUSTRONNE
Wyposażenie łazienki (wykaz)OKNO, WC Osobne WCNIE MA
Czynsz administracyjny290 PLN

filmy video

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego `Rokickie Centrum Nieruchomości`, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach