[61/RCN/OGS]Teren z potencjałem inwestycyjnym - Junikowo Poznań

Opis nieruchomości

Przedmiot sprzedaży stanowi nieruchomość gruntowa, składająca się z jednej niezabudowanej działki gruntu (112/1) o powierzchni 7 626 m2. Front działki jest o długości ok. 63 m, głębokość o długości ok. 120 m. Nieruchomość znajduje się na terenie miasta Poznania, obręb Junikowo (36) w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zabudowanych o funkcji mieszkalnej, innych terenów zabudowanych oraz dróg. W dalszej odległości znajdują się placówki edukacyjne dla dzieci i młodzieży, zajezdnia tramwajowa, Cmentarz Komunalny, dyskonty spożywcze, punkty komunikacji miejskiej, osiedle wielomieszkaniowe (w trakcie budowy). 
W kierunku północnym, wzdłuż zachodniej części działki występują wody powierzchniowe (Strumień Junikowski). Teren niezagospodarowany, porośnięty roślinnością trawiastą. Od strony południowej działki zamontowano instalacje reklamowe o konstrukcji stalowej. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej ul. Grunwaldzkiej (działka 112/2), będącej w administracji Zarządu Dróg Miejskich, poprzez istniejący zjazd. 
W rejestrze gruntów, rodzaj użytków i klasę bonitacyjną nieruchomości sklasyfikowano, jako łąki trwałe (ŁV) o powierzchni 3 098 m2, grunty orne (RVI) o powierzchni 3 753 m2, grunty pod wodami powierzchniowymi płynącymi (Wp) o powierzchni 775 m2. Zgodnie z informacją uzyskaną w Zakładzie Lasów Poznańskich, działka nie będąca użytkiem gruntowym Ls (lasy), nie jest objęta uproszczonym planem urządzenia lasu, bądź decyzją Prezydenta Miasta Poznania określającą zadania z zakresu gospodarki leśnej, wydaną na podstawie inwentaryzacji stanu lasów. Zgodnie z informacją uzyskaną w Urzędzie Miasta Poznania w Wydziale Urbanistyki i Architektury, nieruchomość znajduje się na terenie, na którym obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla obszaru części północnej "Południowo-Zachodniego Klina Zieleni" w Poznaniu - obszar B, który został zatwierdzony uchwałą Rady Miasta Poznania nr XXXVIII/399/V/2008 z dnia 10 czerwca 2008 r. Zgodnie z ustaleniami wyżej wymienionego planu miejscowego przedmiotowa działka oznaczona jest na rysunku planu symbolami: 5Kz-RL - tereny łąk, zieleni naturalnej i zalesień w klinie zieleni oraz 3K - tereny infrastruktury technicznej kanalizacyjnej. Zwraca się szczególną uwagę, że przedmiotowa nieruchomość jest "otoczona" terenami oznaczonymi na rysunku planu symbolami: 36MN, 1MN/U, U, 5MN/U, 35MN i stanowi pewnego rodzaju "wyłom" ładu i konsekwencji zagospodarowania przestrzennego. 
Uzbrojenie występujące w bezpośredniej lokalizacji terenu: energia elektryczna, kanalizacja sanitarna, woda. 
Oferta sprzedaży powierzona została na zasadzie wyłączności firmie "Rokickie Centrum Nieruchomości". Opiekunem bezpośrednim ogłoszenia jest Sebastian Jaskólski rzeczoznawca majątkowy, pośrednik w obrocie nieruchomościami. Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod nr tel. 798-320-555 lub 502-596-291.   

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol61/RCN/OGS Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY KrajPOLSKA
WojewództwoWielkopolska Powiatm. Poznań
Gminam. Poznań MiejscowośćPoznań
Dzielnica - osiedleJunikowo UlicaGrunwaldzka
Nr działki112/1 Obręb geodezyjnyJunikowo
Położenie działkiTEREN PŁASKI Posiada warunki zabudowyNIE MA
Działka uzbrojonaNIE MA PołożenieMIASTO
Budynki w sąsiedztwieWOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE, OBIEKTY HANDLOWE Powierzchnia działki7 626 m²
Szerokość działki (mb.)63 Długość działki (mb.)120
Kształt działkiPROSTOKĄT Zagospodarowanie działkiNASADZENIA, KRZEWY
Rodzaj działkiINWESTYCYJNA Forma własności działkiWŁASNOŚĆ
Udział w działceCAŁOŚĆ Droga dojazdowaRUCHLIWA ULICA
Rodzaj nawierzchniASFALTOWA - KOSTKA Dostępne sieciEnergia elektryczna
Linia telefonicznaJEST Energia elektrycznaJEST
Podłączony gazNIE MA Podłączony wodociągNIE MA
Podłączona kanalizacjaNIE MA Uciążliwość okolicyGŁOŚNE
Czy jest KWJEST WodomierzNIE MA
Nr Licencji18375 Warunki gruntoweBRAK DANYCH

filmy video

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego `Rokickie Centrum Nieruchomości`, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach