[58/RCN/OGS]Działki z możliwością zabudowy - objęte MPZP

Opis nieruchomości

Dzień dobry.
Przedmiotem oferty sprzedaży jest nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek gruntu zabudowana budynkiem o funkcji mieszkalnej (w trakcie rozbiórki), zlokalizowana w podpoznańskiej miejscowości Kiekrz u zbiegu ulic Kierskiej oraz Sadowej. Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, zatwierdzonego Uchwałą Nr XXXII/288/2021 z dnia 25 stycznia 2021 r., przewidującego możliwość zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wraz z zabudową usługową (3MN/U) z przeprowadzoną procedurą podziału. 

Wymiary gruntów: 
  • 238/70: 894 m2, front 22,59 m,
  • 238/71: 796 m2, front 17,57 m,
Ulica Kierska jest o nawierzchni bitumicznej o szerokości ok.13 metrów, w tym droga rowerowa oraz ciąg komunikacji pieszej (kostka brukowa). W ulicy znajdują się następujące media: energia elektryczna, gaz, woda, kanalizacja sanitarna. Nieruchomość jest o lekkim nachyleniu z kierunku południowo-zachodniego na północny-wschód, całkowicie ogrodzona. W dniu publikacji oferty teren jest zabudowany, jednak właściciel nieruchomości przygotuje działkę do rozpoczęcia prac budowlanych. 
W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się niska zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w układzie wolnostojącym, punkty komunikacji miejskiej. W nieco dalszym sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w układzie wolnostojącym oraz bliźniaczym, Jezioro Kierskie Małe, dyskont spożywczy Dino, trasa kolejowa.
Cena ofertowa za działkę 238/71: 750 000 PLN, działka 238/70: 550 000 PLN. 
Ofertę sprzedaży prowadzi "Rokickie Centrum Nieruchomości" - Sebastian Jaskólski, kontakt tel.: 798-320-555. Nasz Klient, jest otwarty na propozycje, tym samym zapraszamy zainteresowanych do składania ofert. Każda zostanie poważnie rozpatrzona! 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol58/RCN/OGS Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Nieruchomość dostępna od06.12.2021
Cena negocjowanaJEST KrajPOLSKA
WojewództwoWielkopolska Powiatpoznański
GminaRokietnica MiejscowośćKiekrz
UlicaKierska Nr działki238/70 i 238/71
Położenie działkiTEREN PŁASKI Wygląd działkiZABUDOWANA
Możliwa zabudowaWOLNOSTOJĄCA Działka uzbrojonaJEST
PołożenieWIEŚ Budynki w sąsiedztwieWOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE
Powierzchnia działki894 m2Szerokość działki (mb.)23
Długość działki (mb.)40 Kształt działkiKWADRAT
Zagospodarowanie działkiZABUDOWA DO ROZBIÓRKI Rodzaj działkiBUDOWLANA
Forma własności działkiWŁASNOŚĆ Droga dojazdowaRUCHLIWA ULICA
Rodzaj nawierzchniASFALTOWA - KOSTKA Linia telefonicznaJEST
Energia elektrycznaJEST Podłączony wodociągJEST
Podłączona kanalizacjaJEST Rodzaj kanalizacjiMIEJSKA
Źródło wodyWODA MIEJSKA Uciążliwość okolicyUMIARKOWANIE CICHE
Czy jest KWJEST Najbliższy basen2 000 m
Najbliższe jezioro800 m Najbliższy sklep200 m
Najbliższy żłobek2 000 m Najbliższe przedszkole2 000 m
Najbliższa Szkoła Podstawowa2 000 m Najbliższa stacja PKP2 000 m
Komunikacja miejska20 m Najbliższy hipermarket1 500 m
Najbliższa apteka1 500 m Nr Licencji18375
Warunki gruntoweBRAK DANYCH Najbliższy klub fitness1 500 m
Najbliższa siłownia1 500 m Najbliższa poczta1 500 m
Najbliższy plac zabaw2 000 m

filmy video

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego `Rokickie Centrum Nieruchomości`, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach