[56/RCN/OGS]Teren pod zabudowę MN/U

699 000

Opis nieruchomości

Dzień dobry.
Przedmiotem oferty sprzedaży, jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 5 000 m2 (4 500 m2: IVb, 500 m2: VI), która zlokalizowana jest w obrębie gminy Kostrzyn w miejscowości Skałowo. W bezpośrednim sąsiedztwie gruntu znajdują się tereny upraw rolnych wraz z gospodarstwami, budynki mieszkaniowe jednorodzinne, budynek mieszkaniowy wielolokalowy, tereny sportu i rekreacji, rów melioracyjny. W nieco dalszym sąsiedztwie znajduje się trasa o dużym natężeniu ruchu pojazdów mechanicznych, nieruchomości o funkcji usługowo-handlowej, trasa kolejowa, hale, magazyny wysokiego składowania, tereny upraw rolnych. Teren, na którym znajduje się przedmiot sprzedaży, nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, a Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub usługową, oznaczoną na planie symbolem MN/U. Działka nie posiada warunków zabudowy, natomiast wykonano plany i projekty podziałowe gruntu, z którymi możecie się Państwo zapoznać na załączonej dokumentacji fotograficznej. Tym samym proszę zwrócić uwagę na fakt, że na prezentowanym terenie istnieje możliwość przeprowadzenia inwestycji polegającej na wzniesieniu 5 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, a tym samym również dwulokalowych (tzw. "bliźniaków). Zbywający prawa do nieruchomości posiadają zgodę Zarządu Melioracji na przeprowadzenie inwestycji polegającej na budowie przejazdu łączącego działkę z drogą gminną. W bliskim zasięgu znajduje się energia elektryczna, gaz, woda, sieć telekomunikacyjna. 
Ofertę sprzedaży prowadzi "Rokickie Centrum Nieruchomości" - Sebastian Jaskólski, kontakt tel.: 798-320-555

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol56/RCN/OGS Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Cena cena w innych walutach 699 000 PLN
KrajPOLSKA WojewództwoWielkopolska
Powiatpoznański GminaKostrzyn
MiejscowośćSkałowo Nr działki11/5
Położenie działkiTEREN PŁASKI Wygląd działkiZALESIONA, PUSTA
Możliwa zabudowaWOLNOSTOJĄCA, WIELKOMIESZKANIOWA, PRZEMYSŁOWA Posiada warunki zabudowyNIE MA
Okolicagospodarstwa rolne, budynki mieszkalne w układzie jednorodzinnym, teren sportowy, budynek wielomieszkaniowy III kondygnacyjny, trasa krajowa 92 PołożenieWIEŚ
Budynki w sąsiedztwieWOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE Powierzchnia działki5 000 m2
Szerokość działki (mb.)82 Długość działki (mb.)88
Kształt działkiNIEREGULARNY Zagospodarowanie działkiKRZEWY I DRZEWA
Rodzaj działkiBUDOWLANA Forma własności działkiWŁASNOŚĆ
Udział w działceCAŁOŚĆ Droga dojazdowaLOKALNA DROGA
Rodzaj nawierzchniUTWARDZONA - SZUTROWA Linia telefonicznaJEST
Energia elektrycznaJEST Podłączony gazJEST
Podłączony wodociągJEST Podłączona kanalizacjaNIE MA
Źródło wodyWODA MIEJSKA Uciążliwość okolicyUMIARKOWANIE CICHE
CiepłociągNIE MA Czy jest KWJEST
Nr Licencji18375 Warunki gruntoweBRAK DANYCH

filmy video

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego `Rokickie Centrum Nieruchomości`, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach