[37/RCN/ODS]Przestronność, funkcjonalność, idealna lokalizacja!

pokoi:
4

Opis nieruchomości

Witajcie!
Jest mi niezwykle miło, że zwróciliście Państwo swoją uwagę na ogłoszenie sprzedaży nieruchomości, którego jestem autorem. Dołożyłem wszelkich starań, aby treść zawarta w ofercie była wyczerpująca, a oprawa wizualna zachęcała do dalszej analizy. Nazywam się Sebastian Jaskólski, jestem pośrednikiem w obrocie nieruchomościami oraz rzeczoznawcą majątkowym i to ja będę miał tę przyjemność zaprezentowania Państwu domu, działki na której został wzniesiony, a może i nawet najbliższej okolicy? Nie przedłużając, zapraszam do wnikliwego zapoznania się z ogłoszeniem. 
Przedmiotem oferty sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym dwulokalowym (tzw. "bliźniak), która zlokalizowana jest w podpoznańskiej, wypoczynkowo-rekreacyjnej miejscowości Kiekrz, przy ul. Holenderskiej 16. Teren przypadający na lokal, jest o powierzchni 408 m2, a powierzchnia użytkowa domu wynosi 103,3 m2 plus powierzchnia na poddaszu. Do dyspozycji, jako nowi, pierwsi właściciele, otrzymacie Państwo:
  • sień (2,09 m2),
  • garderobę (2,44 m2),
  • pokój od ul. Holenderskiej (10,04 m2),
  • łazienkę z WZ (7,78 m2),
  • pokój (11,72 m2),
  • salon (48,87 m2),
  • pom. gosp. (5,40 m2),
  • kuchnia (12,74 m2),
  • poddasze z możliwością adaptacji (103 m2 po podłodze). 
W tym miejscu zwracam szczególną uwagę, że oprócz zinwentaryzowanych 103,30 m2 otrzymujecie Państwo dodatkową powierzchnię do adaptacji, znajdującą się na poddaszu! Jak ją zaplanujecie, wykorzystacie, to już Państwa inwencja. W lewym segmencie, który został już sprzedany, góra została wykorzystana na cele mieszkaniowe! Funkcjonalność, przestronność doskonała. Już wkrótce postaram się zaprezentować na fotografiach, jak tę część budynku można wykorzystać. 
W bezpośrednim sąsiedztwie Waszego nowego domu, znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca, bliźniacza, droga wewnętrzna. Osiedle Europejskie, na którym znajduje się przedmiot sprzedaży, jest osiedlem stosunkowo młodym, mającym ok. 15 lat. Obowiązujący miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego zapewnił ład architektoniczny oraz przestronność. Tutaj nie znajdziecie ścisku, natłoku mieszkańców, jak ma to miejsce na terenach inwestycji deweloperskich w naszej gminie. Wieczna niedziela, tak można scharakteryzować nasze osiedle. W nieco dalszym sąsiedztwie znajduje się ul. Kierska, punkty komunikacji miejskiej (trasa Rokietnica - Poznań), zachodnia obwodnica Poznania S11, tereny upraw rolniczych, obszar Natura 2000, jezioro. Banalnym staje się już stwierdzenie, że dojazd do Poznania jest sprawny, bezkolizyjny ale wierzcie mi Państwo, tak naprawdę jest! Trasa S11 rozwiązała wiele problemów i wniosła wiele nowych możliwości komunikacyjnych. Nie! Hałasu od trasy nie ma, przynajmniej ja go nie słyszę, a mieszkałem w tym miejscu przed wybudowaniem trasy S11 i po zrealizowaniu inwestycji. 
Wystawa okien jest w kierunku wschodnim i zachodnim. Porankiem możecie być świadkiem przechodzących ul. Portugalską saren, bażantów czasem lisów, jest co podziwiać, naprawdę. Latem gdy spojrzycie w niebo, dostrzeżecie przelatujące klucze żurawi, gęsi, kaczek, słowem: miejsce to jest ściśle związane z przyrodą (bliskie sąsiedztwo terenów Natura 2000). W ulicy poprowadzone zostały swego czasu wszystkie media, włącznie ze światłowodem oraz oświetleniem. Jak już wspomniałem o stolarce okiennej, to dopowiem, że są one uzbrojone w rolety opuszczane automatycznie. Ogrzewanie rozprowadzone po podłodze. Roczne zapotrzebowanie na energię nieodnawialną na poziomie: 93,69 kWh/m2rok. 
Mam nadzieję, że pobudziłem Waszą wyobraźnię i potrzebę osobistego zweryfikowania treści ogłoszenia. Jeśli tak, to nie zwlekajcie, chwytajcie za telefon, piszcie wiadomości mail, jestem do Waszej dyspozycji. Ostatnia informacja na koniec: nie pobieram od Was prowizji, skutecznie pomagam w uzyskaniu kredytu. Do zobaczenia na miejscu! 
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol37/RCN/ODS Rodzaj nieruchomościDOM
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusSPRZEDANA
Rodzaj rynkuPIERWOTNY Nieruchomość dostępna od01.04.2022
KrajPOLSKA WojewództwoWielkopolska
Powiatpoznański GminaRokietnica
MiejscowośćKiekrz Dzielnica - osiedleOsiedle Europejskie
UlicaHolenderska Położenie działkiTEREN PŁASKI
Okolicazabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, pola uprawne, trasa S11, natura 2000 Budynki w sąsiedztwieOSIEDLE DOMÓW JEDNORODZINNYCH
Powierzchnia całkowita103 m²Powierzchnia działki408 m²
Kształt działkiPROSTOKĄT Powierzchnia użytkowa103 m²
Forma własności działkiWSPÓŁWŁASNOŚĆ Udział w działceUDZIAŁ
Wartość udziału w działce50% Rodzaj domuPÓŁ BLIŹNIAKA
PrzeznaczenieMIESZKALNE Rodzaj budynkuDOM
Rok budowy2021 StandardDEWELOPERSKI
Stan budynkuDO ADAPTACJI Konstrukcja budynkuTRADYCYJNA
Materiał ścianBLOCZKI BETONOWE Rodzaj stropuINNY
Technika budowyTRADYCYJNA Typ kuchniANEKS KUCHENNY
Wyposażenie kuchniBRAK Liczba łazienek1
Powierzchnia łazienek7, 78 Wyposażenie łazienkiBRAK
Liczba WC1 Droga dojazdowaULICA OSIEDLOWA
Rodzaj nawierzchniUTWARDZONA - SZUTROWA Liczba pokoi4
Powierzchnia pokoi10, 44; 11, 72; 48, 87; 12, 74 UmeblowanieBRAK
Źródło c.w.GAZOWY 2-OBIEGOWY OgrzewanieC.O. GAZOWE
Podpiwniczenie /piwnicaNIEPODPIWNICZONY Dostępne sieciEnergia elektryczna, woda, kanalizacja sanitarna, gaz.
Stan instalacjiNOWA Dodatkoweświatłowód
Forma własnościPEŁNA WŁASNOŚĆ Energia elektrycznaJEST
Napięcie 400V (siła)JEST Podłączony gazJEST
Podłączony wodociągJEST Podłączona kanalizacjaJEST
Rodzaj kanalizacjiMIEJSKA Źródło wodyWODA MIEJSKA
Uciążliwość okolicyCICHE KlimatyzacjaJEST
InternetJEST Rodzaj okienPLASTIKOWE
Pokrycie dachuBLACHODACHÓWKA Kształt dachuDWUSPADOWY
PoddaszeUŻYTKOWE Rodzaj podłogiBETON
ElewacjaTYNK SILIKONOWY Rodzaj ogrodzeniaSIATKA
OgrodzenieCZĘŚCIOWE Czy jest KWJEST
Licznik prąduJEST WodomierzJEST
Certyfikat energetycznyJEST GarażNIE MA
Liczba miejsc parkingowych2 Typ parkinguNA PODJEŹDZIE
OgródekJEST Pomieszczenie gospodarczeJEST
Widok na wschódJEST Widok na zachódJEST
Najbliższe SPA2, 5 km Najbliższy basen2, 5 km
Najbliższy las1, 0 km Najbliższe jezioro2, 0 km
Najbliższy sklep700 m Najbliższa przychodnia2, 5 km
Najbliższy żłobek2, 5 km Najbliższe przedszkole2, 0 km
Najbliższa Szkoła Podstawowa2, 0 km Najbliższa szkoła średnia2, 0 km
Najbliższa stacja PKP2, 5 km Komunikacja miejska500 m
Posterunek policji800 m Straż Pożarna1, 5 km
Najbliższy hipermarket2, 0 km Najbliższa apteka2, 0 km
Najbliższa stacja paliw1, 0 km Nr Licencji18375
Za co opłaty dodatkoweGAZ, TV, INTERNET, PODATEK OD NIERUCHOMOŚCI, WODA, PRĄD Warunki gruntoweDOBRE
Uciążliwości i ograniczeniaBRAK UCIĄŻLIWOŚCI Najbliższa kawiarnia2, 5 km
Najbliższy klub fitness2, 5 km Najbliższa siłownia2, 5 km
Najbliższy bankomat2, 5 km Najbliższy bank2, 5 km
Najbliższa poczta1, 5 km Najbliższy plac zabaw1, 0 km
Osobne WCJEST

filmy video

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego `Rokickie Centrum Nieruchomości`, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach