[54/RCN/OGS]Odskocznia od dnia codziennego

197 000

Opis nieruchomości

W odległości ok. 15 km od Poznania, tuż przy malowniczej miejscowości Rogalin, posiadamy na sprzedaż niezwykły grunt o powierzchni 33 500 m.kw. Zapytacie na czym polega ta "niezwykłość", a no właśnie w lokalizacji i wszechogarniającej ciszy. 
Świątniki, to wieś zlokalizowana na terenie gm. Mosina, ok. 1 km. od Rogalina. Teren krajobrazowy, turystyczny (trasa Rogalin - Kórnik do Wielkopolskiego Parku Narodowego). Działka od strony północnej ograniczona jest rozlewiskiem (ulubione miejsce bobrów), a od strony południowej rzeką Wartą, którą odbywają się spływy kajakowe. To miejsce jest wręcz stworzone dla miłośników przyrody, ciszy, rybiarzy. 
Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, a w Studium uwarunkowań przestrzennych teren objęty jest pod "łączniki ekologiczne w strefie bezpośredniego zagrożenia powodzią" oraz przy samej Warcie w niewielkim fragmencie na lasy. Uchwała Rady Gminy Mosina nr LVI/386/10 z 25.02.2010 r. W katastrze oznaczona jako łąki (V klasa - 8 400 m.kw) i pastwiska trwałe (V klasa 25 100 m.kw.), sposób korzystania, określony w Kw: łąka, pastwisko, nieużytki, wody stojące. Pierwszeństwo w nabyciu nieruchomości ma rolnik, jeśli nim nie jesteś, powinieneś wystąpić o zgodę na zakup gruntu do Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa (w takiej procedurze zostały sprzedane działki w bezpośrednim sąsiedztwie). 
W dzisiejszych, zwariowanych czasach, niezwykle dobrze jest móc posiadać własny kawałek Ziemi, a jeszcze w bezpośrednim sąsiedztwie z wodą... 
Nie zwlekaj, dzwoń!   
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol54/RCN/OGS Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Nieruchomość dostępna od12.05.2021
Cena cena w innych walutach 197 000 PLNCena za m26 PLN
KrajPOLSKA WojewództwoWielkopolska
Powiatpoznański GminaMosina
MiejscowośćŚwiątniki Nr działki180
Położenie działkiTEREN PŁASKI Wygląd działkiPUSTA
PołożenieWIEŚ Powierzchnia działki33 500 m²
Kształt działkiPROSTOKĄT Rodzaj działkiREKREACYJNA
Forma własności działkiWŁASNOŚĆ Udział w działceCAŁOŚĆ
Droga dojazdowaGRUNTOWA Rodzaj nawierzchniPOLNA
Uciążliwość okolicyCICHE Czy jest KWJEST
Nr Licencji18375 Utrudnienia dojazduWĄSKA DROGA

filmy video

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego `Rokickie Centrum Nieruchomości`, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach