Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Posiadamy uprawnienia zawodowe w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 18375 wydane przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Mamy zaszczyt należeć do Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami wykonywane są zgodnie ze standardami zawodowymi przyjętymi przez PFRN. Jesteśmy objęci ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności.
 
Zakres świadczonych usług:
 • oględziny nieruchomości,
 • określenie stanu nieruchomości, a w tym:
  • stanu otoczenia,
  • stanu zagospodarowania,
  • stanu technicznego,
  • stanu prawnego,
  • przeznaczenia,
 • profesjonalna sesja zdjęciowa,
 • Eagle Eye - fotografia lotnicza
 • filmy promujące nieruchomość,
 • edycja graficzna fotografii,
 • przygotowanie wizualizacji 3D budynku, lokalu,
 • doradztwo z dziedziny HomeStaging-u (przygotowanie mieszkania, domu do sprzedaży, wynajmu),
 • przygotowanie nieruchomości do sprzedaży/wynajmu (odmalowywanie, sprzątanie),
 • zredagowanie ogłoszenia sprzedaży/wynajmu,
 • marketing sprzedaży/wynajmu,
 • prezentacja nieruchomości osobom zainteresowanym,
 • prowadzenie negocjacji,
 • sporządzanie protokołu uzgodnień stron,
 • współpraca z kancelarią notarialną sporządzającą umowy sprzedaży,
 • wydanie nieruchomości.

Nasze ogłoszenia bez trudu możesz odnaleźć między innymi na takich portalach, jak: Gratka.pl, Otodom.pl, OLX.pl, Homla.pl, Gumtree.pl, Garsonierka.pl, Tuoferta.pl, Sprzedajemy.pl, Domygrunty.pl, Oferty-Video.pl, Facebook, Google +. Nasza reklama trafia do szerokiej rzeszy odbiorców, a tym samym do Twoich potencjalnych klientów! Ogłoszenia, które my tworzymy wyróżniają się na tle konkurencji jakością fotografii, treścią, aktualnością, szczegółowością! Nasze ogłoszenia są redagowane w niekonwencjonalny sposób, tak aby osoba zainteresowana miała poczucie, pewność, że to właśnie do niej kierujemy Twoje ogłoszenie. Wszystko to po to, aby zrealizować Twoje potrzeby, sprzedać/wynająć Twoją nieruchomość. 

Zwróć szczególną uwagę, że jako nieliczni albo nawet jedyni na poznańskim rynku nieruchomości w swym szerokim zakresie usług posiadamy niezwykle atrakcyjną formę promocji przedmiotu sprzedaży/wynajmu, jaką jest fotografia lotnicza! Żadne zdjęcie z poziomu Ziemi nie odda tego, co można pokazać z wysokości chmur! Dzięki takiej fotografii jesteśmy w stanie zaprezentować działkę w szerszej perspektywie, architekturę zewnętrzną domu, piękny krajobraz otaczający Twoją nieruchomość. Dzięki naszym filmom promocyjnym, Twoja oferta wybije się ponadprzeciętność!

 
Dla tych, którzy sprzedają/wynajmują sami, też coś mamy!
 
Z różnych przyczyn może Cię nie interesować współpraca z osobą, która zajmuje się profesjonalnie procedurą sprzedaży/wynajmu nieruchomości. My potrafimy to zrozumieć i zaakceptować, a co ważniejsze nie zamierzamy obrażać się na ten segment uczestników rynku nieruchomości, wręcz przeciwnie! Wychodzimy do takich osób z ofertą skorzystania z usług spersonalizowanych, takich jak:
 
Profesjonalna sesja fotograficzna nieruchomości.

Kupujemy oczami! Nie ma nic gorszego, niż oferta sprzedaży/wynajmu z niechlujnymi fotografiami, które w najmniejszym stopniu nie oddają potencjału oferowanej nieruchomości! Dobre fotografie podnoszą o blisko 60% poziom zainteresowania ofertą!

Eagle Eye - zdjęcia oraz filmy z perspektywy lotu ptaka.

Obraz, obraz i jeszcze raz obraz. Nasze fotografie oddadzą piękno wnętrza Twojej nieruchomości, a dzięki urządzeniu zwanemu quadrocopter spojrzymy na Twój dom, działkę z innej, wyższej perspektywy. Dzięki takiej fotografii Twój klient zapamięta właśnie Twoje ogłoszenie i to Twoją nieruchomość będzie chciał obejrzeć. Po prostu są rzeczy, których nie jesteśmy w stanie oddać w sposób konwencjonalny, musimy się wznieść by dojrzeć właśnie to "coś"... Oczywiście posiadamy niezbędne kwalifikacje i pozwolenia do wykonywania bezzałogowych lotów powietrznych. 

Wizualizacja.

Ta usługa często wykorzystywana jest przez deweloperów, którzy chcą zilustrować, w jaki sposób wykorzystać, zaadoptować będzie można dom, mieszkanie, które jest w trakcie budowy. Z wizualizacji skorzystać możesz również i Ty! Dzięki niej osoba zainteresowana będzie miała możliwość szczegółowego zapoznania się z możliwościami powierzchniowymi nieruchomości. Będzie mogła zaplanować sobie co i gdzie postawi.

Home Staging.

Aby zdjęcia były okazałe, na początku trzeba nieruchomość przygotować do sprzedaży/wynajmu. To przygotowanie polega czasem na odświeżeniu lokalu przy użyciu odpowiedniej kolorystyki farb, czasem na przesunięciu mebli w inne miejsce niż jest, a czasem na dodaniu drobnego szczegółu, który uwypukli walory całego pomieszczenia.

 
Zredagowanie treści ogłoszenia.

W sytuacji gdy nie wiesz, co i jak napisać o swej nieruchomości, gdy natłok informacji jest tak wielki, że można by z nich książkę stworzyć, wówczas możesz liczyć na nas. Dziennikarskie doświadczenie zawodowe pozwoli nam skonstruować dla Ciebie nie jeden slogan reklamowy, niepowtarzalny-liryczny opis nieruchomości lub twardy i ścisły. Spójrz na nasze oferty. I jak? Chwyta prawda?

Przygotowanie i sporządzanie protokołów zdawczo-odbiorczych.

Przygotowujemy dokument, na podstawie którego nieruchomość wydawana jest stronom. Przy czynności tej spisujemy mierniki wody, ciepła, gazu, energii elektrycznej, określamy stan techniczny nieruchomości, jak również uwzględniamy uwagi stron. Z wykonanych czynności sporządzamy dokumentację zdjęciową.

Skompletowanie dokumentacji prawnej nieruchomości.

Zbierzemy wszystkie dokumenty, jakie będą wymagane w procedurze sprzedaży lub też wynajmu, począwszy od zaświadczenia o stanie zameldowania, skończywszy na zaświadczeniu o przeznaczeniu nieruchomości w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.