Polecamy Wam naszych Partnerów biznesowych

Z ogromną przyjemnością i zaszczytem rekomendujemy Tobie usługi firm partnerskich, z którymi nasza Kancelaria miała możliwość współpracować lub korzystać z pomocy. Firmy, które znajdują się w tym miejscu zasługują na najwyższe słowa uznania i z pełnym przekonaniem polecamy ich usługi. W tych przedsiębiorstwach spotkasz się z miłą i rzetelną obsługą, a co ważniejsze, firmy te prezentują te same wartości, jakimi kierujemy się my sami... Gorąco polecamy!

UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE/ŻYCIOWE

Gdy przyjmujemy oferty wynajmu nieruchomości, jednym z pierwszych pytań, jakie zadajemy swym Klientom, to czy mają zawartą polisę ubezpieczeniową swego mienia. Jeśli tak, to czy polisa jest aktualna. To pytanie zwykle wywołuje reakcję zwrotną: "A dlaczego mam mieć? Czy to konieczne?". Konieczne może nie, jeśli nieruchomość nie jest przedmiotem zabezpieczenia bankowego, ale powinno być pożądane dla bezpieczeństwa wynajmującego i najemcy w przypadku zaistnienia awarii w trakcie obowiązywania umowy najmu.

Pani Danuta Szal, będąca partnerem Grupy Ubezpieczeniowej "Diamond Finance" sp. z o.o., przedstawi najlepszy zakres ochrony dla Państwa i Państwa majątku. Pani Danuta Szal dała się poznać, jako najlepszy specjalista z branży ubezpieczeń, z jakimi mieliśmy do tej pory do czynienia. Uśmiech, otwartość, trafne rozpoznanie potrzeb klienta i dopasowanie ich do zakresu ochrony. Polecamy! Kontaktując się z Panią Danutą, proszę powołać się na Kancelarię "RCN"!

 

REWITALIZACJA I WYNAJEM LOKALI

Nasz pierwszy wspólny interes zrobiliśmy około trzech lat temu. Pani Kinga Popiel, reprezentująca firmę EkstraLokum, odpowiedziała na zamieszczone przeze mnie ogłoszenie wynajmu kompletnie zrujnowanego mieszkania, znajdującego się na jednej z dzielnic Miasta Poznania. Nikt tak naprawdę nie wiedział, co z tym mieszkaniem zrobić. Pani Kinga wiedziała. Szybko doszliśmy do porozumienia. Pani Kinga była bardzo konkretna, a przede wszystkim, co niezwykle cenię, była słowna. Dziś wyżej wspomniany lokal, nie przypomina tego, który był przedmiotem wynajmu. Ze zgliszczy powstało mieszkanie o wysokim standardzie użytkowym i technicznym, a co za tym idzie, dziś tętni tam życie studenckie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. EkstraLokum polecam wszystkim naszym Klientom, których nie stać na remont własnego lokalu, a chcieliby z nim coś zrobić. EkstraLokum to nasz sprawdzony partner biznesowy.

Kontakt: www.ekstralokum.pl, tel.: 695-609-352 

 

KANCELARIA NOTARIALNA

Tylko dlatego, że etyka zawodowa notariatu na to nie pozwala, ograniczę się do zaledwie kilku słów: wszystkim naszym Klientom rekomendujemy Kancelarię Notarialną Pana Rejenta Szymona Lisa.

Kontakt: Poznań ul. Wyspiańskiego 2/6, tel.: 61-866-52-01 lub 602-77-55-73, e-mail: lis@rejent.poznan.pl

 

 

BUDOWNICTWO

 

 Podczas rozmowy z przesympatyczną Klientką, przy okazji sprzedaży jej nieruchomości gruntowej (pozdrawiamy Panią Beatę), zeszliśmy na temat firm budowlanych i o kłopotach związanych ze znalezieniem rzetelnego wykonawcy. Pani Beata podsunęła nam kontakt do firmy p. Jana Kaźmieruka, jako gwarant solidnego wykonania. Tak się złożyło, że już kilka tygodni później musieliśmy rozpisać konkurs na prace remontowe w jednym z budynków, który był przeznaczony na wynajem. Właściciel wybrał właśnie firmę p. Kaźmieruka. Powiedzieć, że remont został wykonany wzorcowo, to mało. Ekipa zawsze punktualnie stawiała się na plac budowy, zawsze uśmiechnięci, życzliwi, dokładni i dbający o czystość. Ów remontowany dom dziś w ogóle nie przypomina tego domu, który obejmowaliśmy. Jeśli chcecie mieć dobrze wykonany remont, czystość na placu budowy, pewność dotrzymania terminów, to powinniście skorzystać właśnie z firmy Pana Jana Kaźmieruka.

Kontakt: Poznań ul. Dąbrowskiego 75, tel.: 509-803-923, www:kazmieruk.pl, e-mail:biuro@kazmieruk.pl  

 

 

 

ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

 Z Panią Teresą Nowakowską, licencjonowanym zarządcą nieruchomości, miałem przyjemność pracować kilka lat w jednej z poznańskich firm parających się ogólnie rozumianą tematyką nieruchomości. Już wtedy Pani Teresa dała się poznać z jak najlepszej strony. Niezwykle pracowita, sumienna ale przede wszystkim zawsze uśmiechnięta i otwarta na pomoc mieszkańcom wspólnot mieszkaniowych, które prowadziła. Nigdy nie usłyszałem z jej ust, że czego się nie da zrobić, nie pomogę, nie mam czasu. Z takimi ludźmi chce się pracować. Pani Teresa dzisiaj prowadzi własną praktykę zawodową "Duet" Nieruchomości. W zakresie jej usług będziecie Państwo mogli uświadczyć m.in.: 

 • wykazy lokali, właścicieli lokali i najemców w lokalach niewyodrębnionych,
 • reprezentację ogółu właścicieli w sprawach dotyczących wspólnoty,
 • nadzór nad utrzymaniem w należytym stanie porządku i czystości pomieszczeń oraz terenów służących do wspólnego użytku właścicieli i najemców lokali,
 • przygotowanie, zwołanie i obsługa zebrań wspólnoty mieszkaniowej,
 • zawieranie umów w imieniu klienta i kontrola ich wykonania,
 • możliwość kontroli sald i rozliczeń w dowolnym momencie za pośrednictwem internetu,
 • zapewniamy całodobowe pogotowie techniczne,
 • nadzór nad usuwaniem awarii i ich skutkami,
 • zlecamy kontrolę technicznych oraz okresowych przeglądów nieruchomości i urządzeń stanowiących ich wyposażenie techniczne zgodnie z wymaganiami prawa budowlanego,
 • ubezpieczenie budynków, opłacanie podatków i innych opłat publicznoprawnych,
 • pełnimy funkcje komunikacyjną pomiędzy firmami zewnętrznymi przeprowadzającymi remonty i naprawy a właścicielami i najemcami nieruchomości.

Tym samym rekomenduję Państwu firmę "Duet" Nieruchomości, jako gwarant fachowej, miłej, rzetelnej obsługi wspólnot mieszkaniowych.

Kontakt: Poznań ul. Głogowska 108/3, tel.: 604 524 004 lub 668 011 087, e-mail: biuro@duet.poznan.pl  

  Głównym przedmiotem działalności Firmy BIU-MAX, jest sprzedaż lub dzierżawa używanych kopiarek marki Konica Minolta wraz z umową serwisową. BIU-MAX wyposaża firmy, szkoły i inne instytucje w takowy sprzęt na określony czas. W zamian odbiorca uiszcza miesięczny czynsz o niezmiennej wartości przez okres wynajmu. W przypadku zwiększonej ilości zużycia, wykazanego na liczniku drukarki, użytkownik wyrównuję różnicę. Po okresie wynajmu, urządzenie przechodzi na własność użytkownika. Na umowie serwisowej klient nie musi martwić się praktycznie niczym. Zgłasza jedynie usterki, a firma dostarczana materiały eksploatacyjne (poza papierem), bez dodatkowych kosztów. BIU-MAX prowadzi również sprzedaż tonerów i tuszy, bębnów do drukarek laserowych i atramentowych w postaci oryginałów i zamienników. Papier ksero, rolki do ploterów, rolki termiczne do kas fiskalnych, składanka komputerowa i podstawowe artykuły biurowe. Nasza kancelaria pracuje na asortymentach sprowadzanych właśnie z BIU-MAX! 
BIU-MAX Jacek Konieczny
Osiedle Kalinowe 9A/5
62-090 Rokietnica
NIP: 9721179761
Biuro: ul. Dobrogojskiego 27A, 61-692 Poznań (Winogrady, obok Makro, Niku, Plaza)
www.biu-max.pl
kom. biuro: 500 648 769
kom.: 512 940 902
info@biu-max.pl