Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży/wynajmu

Na skuteczność sprzedaży czy też wynajmu nieruchomości ma wpływ wiele cech. Z wieloletniego doświadczenia zawodowego oraz przeprowadzonych setek analiz rynkowych na potrzeby wycen nieruchomości, mogę z całą stanowczością stwierdzić, że stan techniczno-użytkowy budynku czy mieszkania jest jedną z najważniejszych cech. Niejednokrotnie ważącą o decyzji zakupowej.

Zdecydowana większość z nas jest wzrokowcami, a co za tym idzie, kupujemy przede wszystkim oczami i emocjami. Dlatego tak istotną, wręcz niezbędną w procesie sprzedaży czy też wynajmu nieruchomości, jest atrakcyjne jej przygotowanie. Czasem do poprawienia ogólnego wrażenia wystarczy zastosować niewielki zakres prac polegający jedynie na posprzątaniu, odpowiednim ułożeniu mebli i wykorzystaniu ładnych akcesoriów. Zdarza się też tak, że samo sprzątanie nie wystarcza i trzeba zaangażować siły w mały remont wnętrz.

My tym wszystkim się zajmujemy. Możemy zdjąć ten problem z Waszych głów, a dokładnie mówiąc moja kochana żona, Małgosia Jaskólska się tym w profesjonalny sposób zajmie. Nikt inny, jak właśnie Ona przedstawi Wam pomysł na przearanżowienie wnętrz, podpowie jakie materiały wykończeniowe zastosować aby powiększyć optycznie pokoje, co zastosować aby kontrahent w progu zakochał się w jeszcze Waszej nieruchomości. Małgosia zajmuje się w naszej Kancelarii ogólnie rozumianym Home Staging-em i robi to naprawdę dobrze!

Gdy już uporamy się z `podrasowaniem` wnętrz, kolejnym krokiem, który koniecznie trzeba wykonać aby zainteresować potencjalnego nabywcę, to atrakcyjna prezentacja wykonanej pracy, polegająca na profesjonalnej sesji fotograficznej oraz montażu klipu wideo. Tak! Sama treść ogłoszenia to dziś za mało. Wracam do postawionej na początku tezy: jesteśmy wzrokowcami. Tym samym chętniej i łatwiej przyswajamy informację przez obraz. I tym elementem sprzedażowym się zajmiemy.

Zapewne ciekawi jesteście, jak wygląda jakość naszej pracy? Na pewno jesteście. Poniżej załączamy odnośniki, w których znajdziecie krótki opis zakresu wykonanych przez nas prac oraz fotografie prezentujące wnętrze przed i po.

Jeśli zatem nasza oferta Was zaintrygowała i chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej, serdecznie zapraszam Was do kontaktu z Małgosią, która jest dostępna pod numerem telefonu komórkowego: 502-596-291. A jeśli chcecie skontaktować się z nami elektronicznie, to piszcie na adres: sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

 

Zapraszamy!