Ogólnopolska akcja "Drzwi otwarte" w biurach nieruchomości.

Polska Federacja Rynku Nieruchomości jest organizatorem odbywającej się corocznie od 2012 r. akcji "Drzwi Otwarte". Pośrednicy w obrocie nieruchomościami, którzy zgłaszają swój akces, w ramach przynależności do Stowarzyszeń zrzeszonych w PFRN i wykonywanej działalności społecznej, udzielają klientom bezpłatnych porad dotyczących obrotu nieruchomościami. Kampania odbywa się z okazji przypadającego na 30 marca Dnia Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami.

W tym roku i nasza Kancelaria włączy się do tej akcji. Jeśli zatem w najbliższym planujecie zakup/sprzedaż/wynajem nieruchomości, nie wiecie, jak się za to zabrać, jakie dokumenty przygotować, czego wymagać od drugiej strony transakcji, jak się zabezpieczyć, dzwońcie! 30 marca odpowiemy na każde Wasze pytania, doradzimy, dopasujemy produkt do miary :)

Organizacja akcji "Drzwi Otwarte PFRN" jest szczególnie istotna od 2014 r., od czasu rządowej deregulacji zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami, na mocy której zawód ten może wykonywać każdy – nie obowiązują już żadne wymogi dotyczące poziomu wykształcenia, odpowiednich kwalifikacji, niekaralności czy przestrzegania standardów zawodowych. Propagowanie profesjonalnych usługa pośrednictwa, zgodnych z normami etycznymi i wysokimi standardami obsługi  jest kluczowe nie tylko dla klientów, ale również dla samej branży.