[18/RCN/OGS]Miejsce, którego wszyscy szukają

185 000

Opis nieruchomości

Niezmiernie cieszę się, że poświęcisz swą cenną, wolną chwilę na zapoznanie się z ofertą sprzedaży nieruchomości, której jestem opiekunem. Zanim jednak przejedziesz do samej treści ogłoszenia, proponuję abyś spojrzał na materiał video zamieszczony tuż pod ofertą. Chcę abyś na początek z wysokości lotu ptaka spojrzał na najbliższą okolicę. Rozejrzyj się, zobacz jak tu ładnie. Musisz uwierzyć mi na słowo: cisza, spokój, wieczna niedziela. Czy nie takiego właśnie miejsca szukałeś dla siebie, swojej rodziny? Teraz zejdź na ziemię i zapoznaj się ze szczegółami oferty.

Działka, którą przed chwilą znalazłeś znajduje się w jednym z najbardziej pożądanych miejsc powiatu poznańskiego, a mianowicie w Kiekrzu (gmina Rokietnica) przy ul. Ptasiej 42. Ulica Ptasia, na przełomie ostatnich dwóch lat przeżywa ogromny boom inwestycyjny. Jak grzyby po deszczu z ziemi wyrastają kolejne domy jednorodzinne, jeden ładniejszy od drugiego aż oczy mogą rozboleć. Powyższy teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego przyjęty Uchwałą Rady Gminy Rokietnica Nr IX/73/2003 z dnia 14 lipca 2003 roku, oznaczony na mapie symbolem "MN". Podstawowym przeznaczeniem jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Nie będę w tym miejscu rozpisywał się o szczegółach MPZP dt.możliwości zabudowy, napiszę tylko, że możesz w tym miejscu wznieść wymarzony dom jednorodzinny dwukondygnacyjny w tym poddasze użytkowe. Wskaźnik intensywności zabudowy do 35% powierzchni działki. Pełne media w drodze (ul. Ptasia). 

Cena ofertowa sprzedaży, ofertowa to znaczy, że możemy dyskutować o cenie ostatecznej (transakcyjnej), 195 000 PLN. Pamiętaj, że im działka mniejsza, tym droższa na metrze kwadratowym. Dzwoń, pisz, czekam za kontaktem. Chętnie udzielę odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. Podaję pełne dane katastralne działki, po to abyś bez żadnych problemów mógł ją zidentyfikować, zobaczyć. A jeśli jednak zdecydujesz się obejrzeć ją ze mną, będzie mi niezwykle miło. Pracuję we wszystkie dni tygodnia. 

Zapraszam! 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol18/RCN/OGS Typ nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Cena cena w innych walutach 185 000 PLN
Stara cena189 000 PLNCena za m2229 PLN
Cena negocjowanaJEST KrajPOLSKA
WojewództwoWIELKOPOLSKIE Powiatpoznański
GminaRokietnica MiejscowośćKiekrz
Kod pocztowy62-090 UlicaPtasia
Nr działki824/2 Położenie działkiTEREN PŁASKI
Wygląd działkiPUSTA Możliwa zabudowaWOLNOSTOJĄCA
PołożenieWIEŚ Budynki w sąsiedztwieWOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE
Pow. działki809 m2Szerokość działki (mb.)20
Długość działki (mb.)41 Kształt działkiPROSTOKĄT
Zagospodarowanie działkiKRZEWY Rodzaj działkiBUDOWLANA
Forma własności działkiWŁASNOŚĆ Droga dojazdowaULICA OSIEDLOWA
Rodzaj nawierzchniPŁYTY BETONOWE Dostępne siecienergia elektryczna, woda, kanalizacja sanitarna, gaz.
Energia elektrycznaJEST Rodzaj kanalizacjiMIEJSKA
Źródło wodyWODA MIEJSKA Głośność okolicyCICHE
Czy jest KWJEST Najbliższy las2, 0 km
Najbliższe jezioro2, 0 km Najbliższy sklep2, 5 km
Najbliższa przychodnia2, 5 km Najbliższe przedszkole2, 5 km
Najbliższa Szkoła Podstawowa2, 5 km Najbliższa szkoła średnia3, 0 km
Najbliższa stacja PKP3, 5 km Najbliższy hipermarket2, 5 km
Najbliższa apteka2, 5 km Najbliższa stacja paliw2, 0 km
Nr Licencji18375 Warunki gruntoweDOBRE
Najbliższa kawiarnia2, 5 km Najbliższy klub fitness3, 5 km
Najbliższa siłownia3, 5 km Najbliższa poczta2, 5 km

pliki video

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego „Rokickie Centrum Nieruchomości”, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach