[44/RCN/OGS]Przepis na atrakcyjny adres

139 000

Opis nieruchomości

Cześć!
Bardzo się cieszę, że zwróciliście uwagę na nasze ogłoszenie dotyczące sprzedaży działki. Dowodzi to, że praca i wysiłek, jaki włożyliśmy w sposób zaprezentowania gruntu, nie poszedł na marne. Mam nadzieję, że dowiecie się z ów "anonsu" wszystkich ważnych dla Was rzeczy, a jeśli nie, to dzwońcie śmiało, postaram się udzielić odpowiedzi na pytania. Nie przedłużając, zapraszam Was do wniknięcia w treść ogłoszenia, obejrzenia fotografii oraz klipu wideo. 
Przedmiotem naszego zainteresowania jest działka o powierzchni 1 205 m kw. o regularnym kształcie, która zlokalizowana jest powiecie poznańskim, na terenie gminy Pobiedziska we wsi Jerzykowo. Jerzykowo jest bardzo dobrze zlokalizowane względem dwóch miejscowości: Pobiedzisk oraz Poznania. Od pierwszej z nich oddalona jest o ok.5 km, natomiast od Poznania o ok. 16 km. Ulica Poznańska stanowi trasę łączącą wszystkie te miejscowości i jest głównym traktem komunikacyjnym. Równie sprawnie i szybko dotrzeć można do Jerzykowa dzięki lokalnym trasom kolejowym, która przebiega wzdłuż ul. Poznańskiej. 
Jestem przekonany, że znacie Jerzykowo. Skąd ta pewność, a no stąd, że większość z nas swoje wakacyjne przygody przeżywała nad Jeziorem Kowalskim lub w jego pobliżu. Jerzykowo, to miejscowość, która służyła, służy Poznaniakom jako turystyczna odskocznia od codziennego, miejskiego zgiełku). Sznury pędzących aut w piątkowe późne popołudnie ul. Bałtycką, Warszawską w kierunku ul. Poznańskiej, to był stały element rozpoczynającego się weekendu. 
Sama działka jest bardzo ciekawie położona, bo 100 metrów w linii prostej od Jeziora Kowalskiego. Sądzę, że z okien na poddaszu, Waszego nowego domu, będziecie mogli spoglądać na spokojną taflę jeziora. Na powyższym terenie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z budynkami gospodarczymi lub garażami. Powierzchnia zabudowy do 30% powierzchni działki. Powierzchnia biologicznie czynna powinna stanowić przynajmniej 60% powierzchni działki. Przeznaczenie dopuszczalne mogą stanowić budynki mieszkalne wielorodzinne do dwóch mieszkań (bliźniaki). Dostęp do drogi publicznej zapewniony jest przez wewnętrzną drogę wpisaną do KW na zasadzie służebności dojazdu. Media: woda na działce, prąd, gaz, kanalizacja sanitarna do pociągnięcia z drogi publicznej. Teren nie jest objęty planem rewitalizacji, urządzenia lasu. Klasa bonitacyjna gruntu IVb. 
Raz jeszcze zachęcam Was do kontaktu ze mną. Chętnie odpowiem na pytania, wskażę położenie. Decyzja leży teraz po Waszej stronie. Dokładnie rok temu sprzedawałem podobny grunt i wierzcie mi lub nie ale sprawa zamknęła się po trzech miesiącach więc nie zwlekajcie!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol44/RCN/OGS Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Nieruchomość dostępna od2019-09-17
Cena cena w innych walutach 139 000 PLNCena za m2115 PLN
KrajPOLSKA WojewództwoWielkopolska
Powiatpoznański GminaPobiedziska
MiejscowośćJerzykowo Obręb geodezyjny0011
Położenie działkiTEREN PŁASKI Wygląd działkiPUSTA
Możliwa zabudowaWOLNOSTOJĄCA, BLIŹNIAK OkolicaJezioro Kowalskie, budynki mieszkalne jednorodzinne, pola uprawn
PołożenieWIEŚ Budynki w sąsiedztwieWOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE
Powierzchnia działki1 206 m2Szerokość działki (mb.)32
Długość działki (mb.)38 Kształt działkiKWADRAT
Zagospodarowanie działkiKRZEWY Rodzaj działkiBUDOWLANA
Forma własności działkiWŁASNOŚĆ Udział w działceCAŁOŚĆ
Wartość udziału w działce1/1 Droga dojazdowaUTWARDZONA
Rodzaj nawierzchniUTWARDZONA - SZUTROWA Dostępne sieciwoda
Źródło wodyWODA MIEJSKA Uciążliwość okolicyCICHE
Czy jest KWJEST Najbliższa linia brzegowa100 metrów
Najbliższe jezioro100 metrów Najbliższy sklep300 metrów
Najbliższa stacja PKP500 metrów Nr Licencji18375
Cechy dodatkoweZ widokiem na jezioro Warunki gruntoweNISKIE WODY GRUNTOWE

pliki video

wirtualna wycieczka

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego „Rokickie Centrum Nieruchomości”, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach