[31/RCN/ODS]Budynek mieszkalny z inwentarzem rolnym

650 000

pokoi:
4

Opis nieruchomości

Dzień dobry.
Mam przyjemność zaprezentować Wam ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej składającej się z trzech działek. Jedna z nich zabudowana jest domem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej wraz czterema budynkami gospodarczymi. Druga działka, bezpośrednio sąsiadująca z działką, na której posadowiony jest budynek mieszkalny, zabudowana jest budynkiem gospodarczym wykorzystywanym na cele magazynowe. Te dwie działki, stanowiące jedną funkcjonalną całość, znajdują się w miejscowości Dobieżyn, gmina Buk, przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Trzecia z wymienionych działek znajduje się około 1,5 km w linii prostej od gospodarstwa domowego, również w miejscowości Dobieżyn. Wszystkie trzy działki wpisane są do jednej księgi wieczystej. 
Budynek mieszkalny składa się z dwóch kondygnacji nadziemnych: parteru i poddasza. Mieszkańcy szacują rok wzniesienia budynku na 1960. Do najnowszych prac remontowych można zaliczyć wymianę pokrycia dachowego na blachodachówkę wraz z częściowym zaizolowaniem termicznym, oraz elewację. W części mieszkalnej wymieniono instalację elektryczną na nową. Stolarka okienna PCV. Zimna woda ogrzewana z bojlera elektrycznego. Centralne ogrzewanie przez kocioł. Pozostała część domu wymaga prac remontowych. Życie toczy się w głównej mierze na poziomie 0. Tam też znajduje się jadalnia, samodzielna kuchnia, przedsionek, pokój dzienny, sypialnia, łazienka połączona z WC. Powierzchnia użytkowa budynku określona została na około 90 m kw. Teren gospodarstwa, jak wspomniałem wcześniej, został podzielony na dwie działki o metrażu: 1494 m kw. i 2402 m kw., klasa gruntu: Br-RII. Na omawianym terenie nie ma MPZP. W studium teren przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniowo-usługową. Trzecia działka jest o powierzchni 22 000 m kw. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, a studium przewiduje na tym miejscu częściowo (od strony jezdni około 65 metrów w głąb) "rezerwę pod zabudowę mieszkaniową i usługową" oraz wgłąb terenu jako "Rolna". Klasyfikacja gruntu część RIVa (około 10%), RIIIb.
Serdecznie zapraszam do kontaktu, postaram się udzielić wszelkich informacji, a jeśli czegoś nie będę wiedział, sprawdzę i przekażę w późniejszym terminie. 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol31/RCN/ODS Rodzaj nieruchomościDOM
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Cena cena w innych walutach 650 000 PLN
Cena za m27 222 PLNKrajPOLSKA
WojewództwoWielkopolska Powiatpoznański
GminaBuk MiejscowośćDobieżyn
UlicaPowstańców Wielkopolskich Położenie działkiTEREN PŁASKI
Wygląd działkiPUSTA PołożenieWIEŚ
Powierzchnia całkowita90 m2Powierzchnia działki25 896 m2
Kształt działkiPROSTOKĄT Powierzchnia użytkowa90 m2
Forma własności działkiWŁASNOŚĆ Udział w działceCAŁOŚĆ
Rodzaj domuWOLNOSTOJĄCY PrzeznaczenieMIESZKALNE
Rodzaj budynkuDOM Rok budowy1960
StandardDO REMONTU Stan budynkuDO REMONTU
Konstrukcja budynkuMUROWANA Materiał ścianCEGŁA
Technika budowyTRADYCYJNA Typ kuchniZ OKNEM, ODDZIELNA
Powierzchnia kuchni13.00 m2Wyposażenie kuchniCZĘŚCIOWE
Liczba łazienek1 Powierzchnia łazienek10
Stan łazienkiDO ODNOWIENIA Wyposażenie łazienkiCZĘŚCIOWE
Droga dojazdowaCICHA ULICA Rodzaj nawierzchniASFALTOWA - KOSTKA
Liczba pokoi4 Powierzchnia pokoi20
Wysokość kondygnacji260 cmUmeblowanieCZĘŚCIOWE
Źródło c.w.BOJLER ELEKTRYCZNY OgrzewanieEKOGROSZEK
Podpiwniczenie /piwnicaNIEPODPIWNICZONY Stan instalacjiCZĘŚCIOWO WYMIENIONA
Forma własnościPEŁNA WŁASNOŚĆ Linia telefonicznaJEST
Energia elektrycznaJEST Napięcie 400V (siła)JEST
Podłączony gazJEST Podłączony wodociągJEST
Podłączona kanalizacjaNIE MA Rodzaj kanalizacjiSZAMBO
Źródło wodyWODA MIEJSKA Uciążliwość okolicyCICHE
InternetJEST Rodzaj okienPLASTIKOWE
Pokrycie dachuBLACHODACHÓWKA Kształt dachuDWUSPADOWY
Rodzaj podłogiPANELE, PCV ElewacjaTYNK SILIKONOWY
Rodzaj ogrodzeniaMETALOWE OgrodzenieCZĘŚCIOWE
Czy jest KWJEST Licznik prąduJEST
WodomierzJEST GarażJEST
Liczba miejsc parkingowych4 Pomieszczenie gospodarczeJEST
Nr Licencji18375 Warunki gruntoweBRAK DANYCH
Uciążliwości i ograniczeniaOBIEKT INWENTARSKI Osobne WCNIE MA

pliki video

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego „Rokickie Centrum Nieruchomości”, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach