[31/RCN/ODS]Budynek mieszkalny z inwentarzem rolnym

430 000

pokoi:
4

Opis nieruchomości

Dzień dobry.
Mam przyjemność zaprezentować Wam ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej składającej się z dwóch działek. Jedna z nich zabudowana jest domem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej wraz czterema budynkami gospodarczymi. Druga działka, bezpośrednio sąsiadująca z działką, na której posadowiony jest budynek mieszkalny, zabudowana jest budynkiem gospodarczym wykorzystywanym na cele magazynowe. Te dwie działki, stanowiące jedną funkcjonalną całość, znajdują się w miejscowości Dobieżyn, gmina Buk, przy ul. Powstańców Wielkopolskich
Budynek mieszkalny składa się z dwóch kondygnacji nadziemnych: parteru i poddasza. Mieszkańcy szacują rok wzniesienia budynku na 1960. Do najnowszych prac remontowych można zaliczyć wymianę pokrycia dachowego na blachodachówkę wraz z częściowym zaizolowaniem termicznym, oraz elewację. W części mieszkalnej wymieniono instalację elektryczną na nową. Stolarka okienna PCV. Zimna woda ogrzewana z bojlera elektrycznego. Centralne ogrzewanie przez kocioł. Pozostała część domu wymaga prac remontowych. Życie toczy się w głównej mierze na poziomie 0. Tam też znajduje się jadalnia, samodzielna kuchnia, przedsionek, pokój dzienny, sypialnia, łazienka połączona z WC. Powierzchnia użytkowa budynku określona została na około 90 m kw. Teren gospodarstwa, jak wspomniałem wcześniej, został podzielony na dwie działki o metrażu: 1494 m kw. i 2402 m kw., klasa gruntu: Br-RII. Na omawianym terenie nie ma MPZP. W studium teren przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniowo-usługową
Oferta sprzedaży nieruchomości wzbogacona jest o klip wideo, na którym (od 3 min) zaprezentowany jest grunt rolny, który już nie jest na sprzedaż. Pozostała treść materiału aktualna i czekająca na kontrahenta.
Serdecznie zapraszam do kontaktu, postaram się udzielić wszelkich informacji, a jeśli czegoś nie będę wiedział, sprawdzę i przekażę w późniejszym terminie. 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol31/RCN/ODS Rodzaj nieruchomościDOM
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Cena cena w innych walutach 430 000 PLN
Stara cena650 000 PLNCena za m24 778 PLN
KrajPOLSKA WojewództwoWielkopolska
Powiatpoznański GminaBuk
MiejscowośćDobieżyn UlicaPowstańców Wielkopolskich
Położenie działkiTEREN PŁASKI Wygląd działkiPUSTA
PołożenieWIEŚ Powierzchnia całkowita90 m2
Powierzchnia działki3 896 m2Kształt działkiPROSTOKĄT
Powierzchnia użytkowa90 m2Forma własności działkiWŁASNOŚĆ
Udział w działceCAŁOŚĆ Rodzaj domuWOLNOSTOJĄCY
PrzeznaczenieMIESZKALNE Rodzaj budynkuDOM
Rok budowy1960 StandardDO REMONTU
Stan budynkuDO REMONTU Konstrukcja budynkuMUROWANA
Materiał ścianCEGŁA Technika budowyTRADYCYJNA
Typ kuchniZ OKNEM, ODDZIELNA Powierzchnia kuchni13.00 m2
Wyposażenie kuchniCZĘŚCIOWE Liczba łazienek1
Powierzchnia łazienek10 Stan łazienkiDO ODNOWIENIA
Wyposażenie łazienkiCZĘŚCIOWE Droga dojazdowaCICHA ULICA
Rodzaj nawierzchniASFALTOWA - KOSTKA Liczba pokoi4
Powierzchnia pokoi20 Wysokość kondygnacji260 cm
UmeblowanieCZĘŚCIOWE Źródło c.w.BOJLER ELEKTRYCZNY
OgrzewanieEKOGROSZEK Podpiwniczenie /piwnicaNIEPODPIWNICZONY
Stan instalacjiCZĘŚCIOWO WYMIENIONA Forma własnościPEŁNA WŁASNOŚĆ
Linia telefonicznaJEST Energia elektrycznaJEST
Napięcie 400V (siła)JEST Podłączony gazJEST
Podłączony wodociągJEST Podłączona kanalizacjaNIE MA
Rodzaj kanalizacjiSZAMBO Źródło wodyWODA MIEJSKA
Uciążliwość okolicyCICHE InternetJEST
Rodzaj okienPLASTIKOWE Pokrycie dachuBLACHODACHÓWKA
Kształt dachuDWUSPADOWY Rodzaj podłogiPANELE, PCV
ElewacjaTYNK SILIKONOWY Rodzaj ogrodzeniaMETALOWE
OgrodzenieCZĘŚCIOWE Czy jest KWJEST
Licznik prąduJEST WodomierzJEST
GarażJEST Liczba miejsc parkingowych4
Pomieszczenie gospodarczeJEST Nr Licencji18375
Warunki gruntoweBRAK DANYCH Uciążliwości i ograniczeniaOBIEKT INWENTARSKI
Osobne WCNIE MA

pliki video

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego „Rokickie Centrum Nieruchomości”, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach