[2/RCN/OOS]Teren zabudowy usługowej, składów i magazynów

12 000 000

Opis nieruchomości

Witam serdecznie

Przedmiotem sprzedaży są trzy nieruchomości gruntowe, stanowiące jedną funkcjonalną całość, zabudowane budynkami o funkcji przemysłowo-usługowo-biurowej, zlokalizowane w zachodniej części Poznania w bliskim sąsiedztwie Portu Lotniczego "Ławica", obwodnicy S-11, ul. Dąbrowskiego. 

Grunt o powierzchni 21 931 m2 o kształcie regularnym, utwardzonym (płyty), płaskim, zabudowany budynkami o funkcji przemysłowo-usługowo-biurowej. Wiek budynków szacuje się na lata 80-te ubiegłego wieku. Gospodarka remontowa dobra. Łączna powierzchnia użytkowa budynków ok. 4 489 m2. Wjazd na posesje z dwóch stron: północnej i południowej ulicą Wichrową. Część centralna terenu użytkowana jest jako parking dla pojazdów dostawczych. W obu przypadkach wjazd możliwy przez strzeżoną rogatkę. Część północna i zachodnia terenu użytkowana jako parking dla pojazdów osobowych. W części centralno-zachodniej posesji znajduje się niski budynek użytkowany na powierzchnie biurowo-usługowe. Cały teren jest utwardzony, brak uciążliwości w swobodnym poruszaniu się pieszych, pojazdów osobowych, jak i ciężarowych. Teren całkowicie ogrodzony i zabezpieczony telewizją przemysłową.

Energia elektryczna pobierana jest ze znajdującej się na nieruchomości trafostacji, nieczystości płynne odprowadzane do zbiorników bezodpływowych. Woda miejska, stacja uzdatniania wody z rozprowadzoną siecią. Centralne ogrzewanie budynku z własnej kotłowni. Instalacja gazowa o średniej mocy poboru. Instalacje dodatkowe: telekomunikacja.

Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Poznania powyższy teren oznaczony jest jako U/P – tereny zabudowy usługowej, produkcyjnej, składów i magazynów.

Wszystkie pomieszczenia biurowe są w chwili obecnej wynajmowane. 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol2/RCN/OOS Rodzaj nieruchomościOBIEKT
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Cena cena w innych walutach 12 000 000 PLN
Cena za m22 673 PLNCena negocjowanaJEST
KrajPOLSKA WojewództwoWielkopolska
Powiatm. Poznań Gminam. Poznań
MiejscowośćPoznań Dzielnica - osiedleKrzyżowniki
Obręb geodezyjnyKrzyżowniki PołożeniePOD MIASTEM
Budynki w sąsiedztwieOBIEKTY PRZEMYSŁOWE, OBIEKTY HANDLOWE Powierzchnia całkowita4 489 m2
Powierzchnia działki21 931 m2Forma własności działkiWŁASNOŚĆ
Rodzaj obiektuBIUROWO-USŁUGOWY, PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY Rodzaj budynkuBIUROWIEC
Rok budowy1980 StandardDOBRY
Stan budynkuDOBRY Technika budowyTRADYCYJNA
Droga dojazdowaRUCHLIWA ULICA Rodzaj nawierzchniASFALTOWA / KOSTKA
Liczba pięter1 Ilość kondygnacji2
UmeblowanieCZĘŚCIOWE Źródło c.w.SIEĆ LOKALNA
OgrzewanieC.O. Z SIECI LOKALNEJ Podpiwniczenie /piwnicaNIEPODPIWNICZONY
Instalacje w obiekcieTelekomunikacyjna Forma własnościPEŁNA WŁASNOŚĆ
Rodzaj kanalizacjiSZAMBO Źródło wodyWODA MIEJSKA
Uciążliwość okolicyUMIARKOWANIE GŁOŚNE Rodzaj okienPLASTIKOWE
Pokrycie dachuPAPA Kształt dachuPŁASKI
Rodzaj ogrodzeniaSIATKA OgrodzeniePEŁNE
Typ parkinguBETONOWY Nr Licencji18375
Za co opłaty dodatkoweGAZ, PRĄD, PODATEK OD NIERUCHOMOŚCI

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego „Rokickie Centrum Nieruchomości”, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach