[41/RCN/OGS]Łężeczki... i wszystko jasne!

36 000

Opis nieruchomości

Cześć!

Bardzo się cieszę, że zwróciliście uwagę na ogłoszenie sprzedaży działki w Łężeczkach. Cieszę się, że poświęciliście, poświęcicie swych kilka cennych chwil aby zapoznać się z jej zawartością. Dołożyłem wszelkich starań aby przedstawić Wam nieruchomość z możliwie jak najlepszej strony i w pełnym zakresie. Moim zamiarem było to, abyście dostali do rąk, jak najobszerniejszy materiał  do analizy ale jednocześnie nie tyle kompletny abyście do mnie zadzwonili i dopytali o szczegóły. Mam nadzieję, że cel ten udało mi się osiągnąć. 

Przedmiotem sprzedaży, jak już wiecie, jest działka zlokalizowana w niezwykle malowniczej i owianej już sławą, miejscowości Łężeczki. Miejscowość typowo letniskowa, rekreacyjna. Takie też przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego ma ta działka (oznaczenie "10UTL"). Na tym oto "skrawku" ziemi będzie Wam dane wznieść domek letniskowy, podobny do tych, które widać na fotografiach. Czego Wam więcej trzeba? Rozejrzyjcie się i wyobraźcie sobie Was samych w tym miejscu latem. Bajka! W drodze osiedlowej położone zostały instalacje wody oraz energii elektrycznej. Nieczystości płynne odprowadzone muszą być do zbiornika bezodpływowego. Każdy z właścicieli poszczególnych działek jest udziałowcem w drodze wewnętrznej. 

Mam nadzieję, że macie dla mnie kilka pytań odnośnie działki. Liczę na to. Dzwońcie śmiało, piszcie. Chętnie udzielę Wam również informacji, gdzie możecie dokładnie szukać przedstawionego powyżej terenu.

Do zobaczenia! 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol41/RCN/OGS Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Cena cena w innych walutach 36 000 PLN
Cena za m239 PLNCena negocjowanaJEST
KrajPOLSKA WojewództwoWielkopolska
Powiatmiędzychodzki GminaChrzypsko Wielkie
MiejscowośćŁężeczki Nr działki184/9
Położenie działkiTEREN PŁASKI Wygląd działkiPUSTA
Możliwa zabudowaWOLNOSTOJĄCA Posiada warunki zabudowyNIE MA
PołożenieWIEŚ Budynki w sąsiedztwieWOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE
Powierzchnia działki914 m2Szerokość działki (mb.)22
Długość działki (mb.)42 Kształt działkiPROSTOKĄT
Zagospodarowanie działkiNASADZENIA, KRZEWY Rodzaj działkiREKREACYJNA
Forma własności działkiWŁASNOŚĆ Udział w działceCAŁOŚĆ
Droga dojazdowaLOKALNA DROGA Rodzaj nawierzchniASFALTOWA / KOSTKA
Dostępne sieciwoda, energia elektryczna Energia elektrycznaJEST
Podłączony wodociągJEST Rodzaj kanalizacjiSZAMBO
Źródło wodyWODA MIEJSKA Uciążliwość okolicyCICHE
Czy jest KWJEST Nr Licencji18375
Utrudnienia dojazduSTROMY PODJAZD Za co opłaty dodatkowePODATEK OD NIERUCHOMOŚCI, PRĄD, WODA
Warunki gruntoweBRAK DANYCH

pliki video

wirtualna wycieczka

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego „Rokickie Centrum Nieruchomości”, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach