[40/RCN/OGS]Grunt pod budynek wielomieszkaniowy

1 100 000

Opis nieruchomości

Witam serdecznie.

Bardzo mi miło, że zdecydowaliście się Państwo poświęcić swą cenną chwilę na zapoznanie się z ofertą sprzedaży gruntu inwestycyjnego w Szamotułach, której jestem autorem i zarazem osobą prowadzącą procedurę sprzedaży. Dołożyłem wszelkich starań aby zaproszenie do negocjacji - oferta, była dla Państwa czytelna, przejrzysta, a przede wszystkim abyście Państwo z przyjemnością zaznajomili się z całą jej zawartością. Liczę, że cel udało mi się osiągnąć. 

Teren, który jest przedmiotem sprzedaży, zlokalizowany jest w Szamotułach u zbiegu ulic Polnej i Ogrodowej. 26 kwietnia 2012 roku Burmistrz Miasta wydał decyzję zabudowy Nr WU 7331-447/10 dla inwestycji budowy budynku mieszkalnego wielorodzinnego z funkcją usług w kondygnacji parteru oraz parkingiem podziemnym. Maksymalna powierzchnia zabudowy wynosi 50%, maksymalna liczba kondygnacji 3 nadziemne i 1 podziemna. Maksymalna wysokość górnej krawędzi elewacji to 14 metrów, maksymalna szerokość elewacji frontowej to 38 metrów. Geometria dachu jedno-dwu lub wielospadowy o maksymalnym kącie nachylenia połaci 20 stopni. Maksymalna powierzchnia sprzedaży w obrębie kondygnacji parteru to 900 m kw.

W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zabudowa wielomieszkaniowa (3 kondygnacje nadziemne), zabudowa jednorodzinna (dwie kondygnacje nadziemne), parking dla pojazdów osobowych. Media dostępne z ulicy Polnej. 

Jeśli poruszyłem Państwa wyobraźnię, wzbudziłem chęć poznania szczegółów, to serdecznie zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na pytania, przedstawię dokumentację, zaprezentuję nieruchomość.

Do usłyszenia, do zobaczenia na miejscu! 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol40/RCN/OGS Typ nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Cena cena w innych walutach 1 100 000 PLNCena za m2462 PLN
Cena negocjowanaJEST KrajPOLSKA
WojewództwoWielkopolska Powiatszamotulski
GminaSzamotuły MiejscowośćSzamotuły
UlicaPolna/Ogrodowa Nr działki1547/1, 1547/2, 1547/3, 1546/5, 1546/4. 1548
Położenie działkiTEREN PŁASKI Wygląd działkiPUSTA
Możliwa zabudowaWIELKOMIESZKANIOWA OkolicaOsiedle budynków wielomieszkaniowych, policja
PołożenieMIASTO Budynki w sąsiedztwieOSIEDLE DOMÓW WIELORODZINNYCH, OSIEDLE DOMÓW JEDNORODZINNYCH
Pow. działki2 381 m2Szerokość działki (mb.)33
Długość działki (mb.)52 Kształt działkiNIEREGULARNY
Zagospodarowanie działkiKRZEWY Rodzaj działkiINWESTYCYJNA
Forma własności działkiWŁASNOŚĆ Udział w działceCAŁOŚĆ
Droga dojazdowaULICA OSIEDLOWA Rodzaj nawierzchniASFALTOWA / KOSTKA
Linia telefonicznaJEST Energia elektrycznaJEST
Podłączony gazJEST Rodzaj kanalizacjiMIEJSKA
Źródło wodyWODA MIEJSKA Głośność okolicyUMIARKOWANIE CICHE
Czy jest KWJEST Nr Licencji18375
Warunki gruntoweBRAK DANYCH

pliki video

wirtualna wycieczka

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego „Rokickie Centrum Nieruchomości”, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach