[39/RCN/OGS]To miejsce również dla Was

165 000

Opis nieruchomości

Witam Was serdecznie!

Bardzo się cieszę z faktu, że Wasza uwaga skierowana została na ogłoszenie sprzedaży niezabudowanego gruntu, mojego autorstwa. To dowodzi, że praca włożona w jakość, przejrzystość, dokładność, miała sens. Dołożyłem wszelkich starań aby prezentowane działki pokazać Wam możliwie jak najdokładniej z każdej dostępnej perspektywy. Zakup własnego kawałka ziemi to przecież bardzo ważna, rodzinna decyzja. 

Zacznijmy zatem od rzeczy najważniejszej, a mianowicie lokalizacji. Działki położone są w podpoznańskiej miejscowości Kiekrz, Gmina Rokietnica. Kiekrz zlokalizowany jest w północno-zachodniej części powiatu poznańskiego i oddalony jest od centrum Poznania o ok. 13 km. Z całą pewnością już wiecie, że dojazd do Poznania usprawniony jest lokalizacją trasy S-11 (widać ją na fotografiach lotniczych). Polecam abyście sami, na własnej skórze przekonali się ile czasu potrzeba na dojazd do wyznaczonego miejsca właśnie obwodnicą S-11. W bezpośrednim sąsiedztwie oferowanego terenu dominuje zabudowa mieszkaniowa wolnostojąca oraz bliźniacza. W odległości ok. 500 metrów znajdują się przystanki komunikacji miejskiej (linia 838, 834, 239), tereny zielone "Natura 2000", plac zabaw. 

Wiem, niekoniecznie, budząc się co rano, chcielibyście spoglądać na napowietrzne linie wysokiego napięcia. Uspakajam Was zatem! Otrzymałem informację, którą zresztą możecie potwierdzić sami na stronie LINIAPLEWISKA, że do października 2021 roku, obecna tu na fotografiach linia ma zostać rozebrana! 

Działki znajdują się na terenie młodego Osiedla Europejskiego, pierwsi mieszkańcy osiedlili się tu w 2007 roku (jeśli się mylę, proszę Sąsiadów aby mnie skorygowali) i systematycznie z roku na rok nowych mieszkańców przybywa. Miejsce to cieszy się bardzo dużym powodzeniem z uwagi na bliskie sąsiedztwo wjazdu na trasę S-11, terenów zielonych, a nade wszystko braku ścisku zabudowy. Co to znaczy? A no tyle, że na naszym osiedlu nikt nie patrzy sobie z okna w okno, tak jak ma to miejsce chociażby w dowolnej zabudowie w Rokietnicy przy Trakcie Napoleońskim. 

Teraz zapewne zadajecie sobie pytanie, jakie jest przeznaczenie działki. Odpowiadam: studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, uchwalonego przez Radę Gminy Rokietnica dnia 27 czerwca 2011 roku, oznacza wspomniany teren symbolem K-55MN, czyli pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, zwartą lub rozproszoną. Właściciel gruntu wystąpił o warunki zabudowy pod dom jednorodzinny wolnostojący i otrzymał odpowiedź pozytywną. Inwestorom zwracam uwagę, że również istnieje możliwość wzniesienia budynku mieszkalnego tzw. "bliźniak"

UWAGA!!! Bardzo ważna informacja. Wjazd na ulicę, do której przylegają działki, możliwy jest w dwojaki sposób, jednak tym najwygodniejszym jest ten od ul. Duńskiej!

Liczę na to, że rozpaliłem Waszą wyobraźnię, pobudziłem ciekawość. Jeśli zatem pojawiły się w Waszych głowach pytania, jeśli chcecie obejrzeć w mojej asyście teren, to serdecznie zapraszam Was do kontaktu, w każdy dzień tygodnia od 7 do 20. Rokietnica jest mi bliska ale to miejsce szczególnie, bo właśnie tu mieszkam i tu pracuję. 

Działka o nr.geod.: 97/25 - SPRZEDANA,
Działka o nr.geod.: 97/23 - SPRZEDANA,
Działka o nr.geod.: 97/26 - REZERWACJA

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol39/RCN/OGS Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Cena cena w innych walutach 165 000 PLN
Cena za m2190 PLNCena negocjowanaJEST
KrajPOLSKA Województwowielkopolskie
Powiatpoznański GminaRokietnica
MiejscowośćKiekrz Kod pocztowy62-090
Dzielnica - osiedleOsiedle Europejskie UlicaHolenderska/Duńska
Nr działki97/19 Położenie działkiTEREN PŁASKI
Wygląd działkiPUSTA Możliwa zabudowaWOLNOSTOJĄCA, BLIŹNIAK
Posiada warunki zabudowyJEST PołożenieWIEŚ
Budynki w sąsiedztwieWOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE Powierzchnia działki870 m2
Szerokość działki (mb.)25 Długość działki (mb.)35
Kształt działkiPROSTOKĄT Rodzaj działkiBUDOWLANA
Forma własności działkiWŁASNOŚĆ Droga dojazdowaLOKALNA DROGA
Rodzaj nawierzchniASFALTOWA / KOSTKA Energia elektrycznaJEST
Napięcie 400V (siła)JEST Rodzaj kanalizacjiSZAMBO
Źródło wodyWODA MIEJSKA Uciążliwość okolicyUMIARKOWANIE CICHE
Czy jest KWJEST Najbliższe SPA4 km
Najbliższy basen4 km Najbliższy las1, 0 km
Najbliższe jezioro2, 0 km Najbliższy sklep2, 5 km
Najbliższa przychodnia3, 5 km Najbliższe przedszkole3, 5 km
Najbliższa Szkoła Podstawowa3, 5 km Najbliższa szkoła średnia3, 0 km
Najbliższa stacja PKP5, 0 km Najbliższa apteka2, 5 km
Najbliższa stacja paliw1, 0 km Nr Licencji18375
Warunki gruntoweNISKIE WODY GRUNTOWE Najbliższa kawiarnia2, 5 km
Najbliższy klub fitness3, 5 km Najbliższa siłownia3, 5 km
Najbliższy hotel4, 0 km Najbliższy bankomat4, 0 km
Najbliższa poczta3, 0 km Najbliższy plac zabaw1.5 km

pliki video

wirtualna wycieczka

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego „Rokickie Centrum Nieruchomości”, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach