[38/RCN/OGS]"Rajska plaża"

249 000

Opis nieruchomości

Witam Was serdecznie

Bardzo się cieszę, że zdecydowaliście się poświęcić kilka swych cennych chwil na zaznajomienie się z ogłoszeniem sprzedaży działek w Jerzykowie. Dołożyliśmy wszelkich starań aby jakość oferty spełniała Wasze wymagania. Oddajemy w Wasze ręce zdjęcia sferyczne (dostępne tylko na naszej stronie), ujęcia z lotu ptaka, film promocyjny. 

Przedmiotem sprzedaży są trzy nieruchomości gruntowe niezabudowane, stanowiące jedną funkcjonalną całość. Działki zlokalizowane są w letniskowej miejscowości Jerzykowo (gm. Pobiedziska) przy ul. Spacerowej. Jerzykowo położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie trasy wojewódzkiej Poznań - Gniezno oraz trasy kolejowej. Odległość dzieląca oferowany teren od Poznania to około 15 km, do Pobiedzisk ok. 7 km. 

Wszystkie trzy działki położone są na terenie, na którym obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego (XXXIII/349/2013 z 23 maja 2013 r.), który oznaczony jest symbolem "4ZL" - tereny lasów. Brak możliwości wznoszenia budynków oraz montażu reklam. Dopuszcza się m.in. lokalizację obiektów małej architektury tj. obiekty służące rekreacji codziennej, architektury ogrodowej, kultu religijnego. 

Energia elektryczna, woda, kanalizacja sanitarna, gaz zlokalizowane są w ulicy Spacerowej (około 300 metrów od działek). Teren zalesiony z dostępem do plaży z widokiem na Jezioro Kowalskie. 

Serdecznie zapraszamy Was do kontaktu!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol38/RCN/OGS Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Nieruchomość dostępna od2018-09-24
Cena cena w innych walutach 249 000 PLNCena za m254 PLN
Cena negocjowanaJEST KrajPOLSKA
WojewództwoWielkopolska Powiatpoznański
GminaPobiedziska MiejscowośćJerzykowo
UlicaSpacerowa Nr działki130/4, 130/5, 131/3
Położenie działkiTEREN ZRÓŻNICOWANY Wygląd działkiZALESIONA
PołożenieWIEŚ Budynki w sąsiedztwieWOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE
Powierzchnia działki4 612 m2Kształt działkiNIEREGULARNY
Zagospodarowanie działkiKRZEWY I DRZEWA Rodzaj działkiLEŚNA
Forma własności działkiWŁASNOŚĆ Droga dojazdowaGRUNTOWA
Rodzaj nawierzchniPOLNA Uciążliwość okolicyCICHE
Czy jest KWJEST Najbliższe jezioro5 m
Nr Licencji18375 Cechy dodatkowewejście na plażę,
Utrudnienia dojazduWĄSKA DROGA Warunki gruntoweBRAK DANYCH

pliki video

wirtualna wycieczka

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego „Rokickie Centrum Nieruchomości”, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach