[36/RCN/OGS]W Kiekrzu warto zamieszkać

Opis nieruchomości

Witajcie!

Niezmiernie cieszę się, że w natłoku pracy, ciągłego biegu, jak i również ogromnej ilości ściśniętych informacji podobnych ofert sprzedaży gruntów, zdecydowaliście się poświęcić swych kilka cennych chwil na ofertę sprzedaży działki naszego autorstwa - ROKICKIE CENTRUM NIERUCHOMOŚCI. Nie będę w tym miejscu ukrywał, że dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentacja działki była dla Was czytelna, rzeczowa, by przede wszystkim z przyjemnością się ją oglądało. Liczymy, że nasz cel został osiągnięty. 

Skoro przedarliście się przez gąszcz podobnych ofert sprzedaży gruntów, to znaczy, że szukacie dla siebie miejsca, w promieniu 15 km od Poznania, na którym chcecie wznieść swój wymarzony, rodzinny dom. Grunt nie powinien być za mały ani za duży. Taki w sam raz aby Wasze dzieci mogły zmęczyć się bieganiem od płotu do płotu i abyś Ty, nie musiał "lwiej" części soboty spędzać z kosiarką w rękach. Zależy Wam również na tym, aby latorośla same, autobusem, mogły dojechać do szkoły, na zajęcia pozalekcyjne. Oczywistą "oczywistością" jest też to, że przystanki autobusowe nie mogą być za daleko od Waszego przyszłego miejsca zamieszkania. No jasne, że nie! Chcecie, by dojazd do pracy był szybki i najlepiej bez uciążliwych postojów w korku, jasne że tak! Marzy się Wam bezpośrednie sąsiedztwo lasu. No pewnie! Sklep w odległości pieszej? Żaden problem. No i aby ulica dojazdowa nie była z piachu pełna dziur, jak to w Gminie Rokietnica często bywa, tylko asfaltowa... O pełnych mediach pewnie już boicie się pomyśleć. Dlaczego? Tutaj wszystko, to co zostało wymienione, już jest! 

Kiekrz ul. Leśna, bo o tej lokalizacji mowa, oferuje Wam chyba wszystko o czym może zapragnąć młoda rozwijająca się rodzina. Bliskość punktów komunikacji miejskiej (autobusy linii: 838, 834, 239 w kierunku Poznań/Ogrody - Żydowo/Starzyny), trasa S11, placówki oświaty w Rokietnicy i Kiekrzu, tereny zielone, sportowo-rekreacyjne. Słowem: wszystko! 

Na ogromnym terenie inwestycyjnym prowadzone są prace geodezyjne mające na celu wydzielenia sześciu działek, średnio po około 1200 m kw. każda (w tym Wasza wybrana). W dalszych planach mamy wydzielenie kolejnych sześciu działek na gruncie o nr.geod.: 169/56. Naszym zamierzeniem jest stworzenie osiedla pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. 

Dla omawianego terenu dnia 29 maja 2018 roku Wójt Gminy Rokietnica wydał decyzję o ustaleniu warunków zabudowy. W dużym skrócie podam, że:

  • wielkość powierzchni nowej zabudowy do 17%
  • teren biologicznie czynny min 40%
  • front budynku max 16 metrów,
  • liczba kondygnacji nadziemnych do II w tym poddasze użytkowe,
  • wysokość głównej kalenicy do 9 metrów,
  • kąt nachylenia dachu 30-45 stopni,
  • dwa miejsca postojowe na lokal,
  • nieprzekraczalna linia zabudowy od wytyczonej drogi wewnętrznej (osiedlowej) 5 metrów,
  • nieprzekraczalna linia zabudowy od działki o nr.geod. 169/7, 6 metrów,
  • teren nie wymaga zgody na zmianę przeznaczenia gruntów rolnych i leśnych na cele nierolnicze i nieleśne.

Jeśli odczuwacie niedosyt informacji, to serdecznie zapraszam Was do kontaktu z naszą Kancelarią. Nasz zespół z życzliwością, chęcią odpowie na każde pytanie, a jeśli zdarzy się, że czegoś w danej chwili wiedzieć nie będziemy, to wiedzę uzupełnimy i odpowiemy chwilę później. Naprawdę, nie krępujcie się! Działkę chętnie zaprezentujemy Wam w każdy dzień tygodnia w święta również, pora dowolna. 

Serdecznie zapraszamy!   

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol36/RCN/OGS Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusSPRZEDANA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Nieruchomość dostępna od04.09.2018
Cena negocjowanaJEST KrajPOLSKA
WojewództwoWielkopolska Powiatpoznański
GminaRokietnica MiejscowośćKiekrz
UlicaLeśna Nr działki169/55
Położenie działkiTEREN PŁASKI Wygląd działkiPUSTA
Możliwa zabudowaWOLNOSTOJĄCA, BLIŹNIAK Posiada warunki zabudowyJEST
PołożenieWIEŚ Budynki w sąsiedztwieWOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE
Powierzchnia działki1 200 m2Szerokość działki (mb.)25
Długość działki (mb.)44 Kształt działkiPROSTOKĄT
Rodzaj działkiBUDOWLANA Forma własności działkiWŁASNOŚĆ
Udział w działceCAŁOŚĆ Droga dojazdowaULICA OSIEDLOWA
Linia telefonicznaJEST Energia elektrycznaJEST
Napięcie 400V (siła)JEST Podłączony gazJEST
Podłączony wodociągJEST Podłączona kanalizacjaJEST
Rodzaj kanalizacjiMIEJSKA Źródło wodyWODA MIEJSKA
Uciążliwość okolicyUMIARKOWANIE CICHE Czy jest KWJEST
Najbliższe SPA3, 5 km Najbliższy basen3, 5 km
Najbliższy las200 m Najbliższe jezioro1 km i 3 km
Najbliższy sklep1, 3 km Najbliższe przedszkole3 km
Najbliższa Szkoła Podstawowa2, 5 km Najbliższa stacja PKP2 km
Najbliższy hipermarket2, 5 km Najbliższa apteka2, 5 km
Najbliższa stacja paliw2, 0 km Nr Licencji18375
Warunki gruntoweBRAK DANYCH Najbliższa kawiarnia2, 5 km
Najbliższy klub fitness3 km Najbliższa siłownia3 km
Najbliższy hotel3, 5 km Najbliższy bankomat3, 5 km
Najbliższy bank3, 5 km Najbliższa poczta3, 5 km
Najbliższy plac zabaw1, 5 km

pliki video

wirtualna wycieczka

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego „Rokickie Centrum Nieruchomości”, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach