[29b/RCN/OGS]Niewielkie ale i niedrogie działki budowlane

69 120

Opis nieruchomości

Jeśli szukacie dla siebie działki, na której będziecie mogli wznieść niewielki domek rodzinny w zabudowie wolnostojącej z poddaszem użytkowym w odległości około 20 km od granic miasta Poznania, to sądzę, że będę mógł Was czymś zainteresować. Ale uwaga! Musicie działać sprawnie bowiem w sprzedaży pozostało jedynie pare działek! Całość stanowi niewielkie osiedle składające się z 33 działek gruntu o średniej powierzchni około 800 m kw. Wszystkie przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową wolnostojącą. Spójrzcie na fotografie, właśnie takie domki można na tym terenie wznieść. W chwili obecnej drogi wewnętrzne stanowią ułamkową własność właścicieli poszczególnych działek, jednak na dniach ulice mają zostać przekazane w posiadanie Urzędu Miasta Buk. Również w krótkim odstępie czasu ma zostać dokończona inwestycja utwardzenia masą bitumiczną jednej z dróg łączących ów osiedle z miejscowością Dobieżyn. Pytacie o media: prąd, woda, gaz w drodze. Ceny poszczególnych działek zróżnicowane są od ich wielkości i zaczynają się od 70 000 PLN, a kończą na kwocie 110 000 PLN. W zdecydowanej większości działki są foremne (prostokąt), front około 23 m. Na omawianym terenie brak jest MPZP (studium i warunki zabudowy).

UWAGA! Zostało tylko 7 działek! 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol29b/RCN/OGS Rodzaj nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Cena cena w innych walutach 69 120 PLN
Cena za m280 PLNCena negocjowanaJEST
KrajPOLSKA WojewództwoWielkopolska
Powiatpoznański GminaBuk
MiejscowośćSzewce Położenie działkiTEREN PŁASKI
Wygląd działkiPUSTA Możliwa zabudowaWOLNOSTOJĄCA
PołożenieWIEŚ Budynki w sąsiedztwieWOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE
Powierzchnia działki864 m2Szerokość działki (mb.)23
Długość działki (mb.)34 Kształt działkiPROSTOKĄT
Rodzaj działkiBUDOWLANA Forma własności działkiWŁASNOŚĆ
Udział w działceCAŁOŚĆ Droga dojazdowaUTWARDZONA
Linia telefonicznaJEST Energia elektrycznaJEST
Podłączony gazJEST Podłączony wodociągJEST
Podłączona kanalizacjaNIE MA Rodzaj kanalizacjiSZAMBO
Źródło wodyWODA MIEJSKA Uciążliwość okolicyCICHE
Czy jest KWJEST Nr Licencji18375
Utrudnienia dojazduWĄSKA DROGA

filmy video

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego `Rokickie Centrum Nieruchomości`, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach