[23/RCN/OGS]Cztery działki w otulinie lasu - tuż przy Poznaniu!

109 600

Opis nieruchomości

Cześć!

Zapewne już od dłuższego czasu prowadzicie mozolny proces monitoringu ogłoszeń internetowych w poszukiwaniu tego idealnego miejsca pod budowę Waszego idealnego domu z widokiem na las. Zapewne zjechaliście już setki kilometrów i to w samym powiecie poznańskim. I nic. Dobra, to wystarczy już tych poszukiwań. Mamy dla Was cztery oferty sprzedaży działek leżących na terenie podpoznańskiej gminy Czerwonak. Dosłownie rzut beretem do samego Poznania, zwłaszcza teraz gdy wyremontowano i poszerzono ul. Gdyńską. Dojazd jest sprawny i szybki w obie strony. Oferowane przez nas działki mają idealną, dopasowaną do potrzeb i wymagań nowoczesnej, zabieganej rodziny, powierzchnię czyli między 996 m kw., a 1 700 m kw. Front mniejszych działek liczy sobie 21 m, natomiast największej (1 629 m kw.) aż 38. Uzbrojenie w drodze wewnętrznej: energia elektryczna, woda. Gaz możliwy jest do pobrania tylko z butli. Nieczystości płynne muszą być odprowadzane albo do zbiornika bezodpływowego albo systemem oczyszczalni EKO. Pytacie o cenę? Nie jest porażająca! Za ten spokój, ciszę i sprawny dojazd do centrum Poznania zapłacić trzeba: od 119 000 PLN do 195 000 PLN w zależności od wielkości wybranego przez siebie gruntu. 

Serdecznie zapraszam Was na prezentację! 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol23/RCN/OGS Typ nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Cena cena w innych walutach 109 600 PLN
Stara cena119 000 PLNCena za m2110,04 PLN
Cena negocjowanaJEST KrajPOLSKA
Województwowielkopolskie Powiatpoznański
GminaCzerwonak MiejscowośćKicin
Położenie działkiTEREN PŁASKI Wygląd działkiPUSTA
Możliwa zabudowaWOLNOSTOJĄCA Posiada warunki zabudowyJEST
PołożenieWIEŚ Budynki w sąsiedztwieWOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE
Pow. działki996,00 m2Szerokość działki (mb.)21,00
Kształt działkiPROSTOKĄT Rodzaj działkiBUDOWLANA
Udział w działceCAŁOŚĆ Droga dojazdowaUTWARDZONA
Rodzaj nawierzchniUTWARDZONA / SZUTROWA Dostępne sieciEnergia elektryczna, woda.
Energia elektrycznaJEST Podłączony gazJEST
Podłączony wodociągJEST Podłączona kanalizacjaNIE MA
Rodzaj kanalizacjiSZAMBO Źródło wodyWODA MIEJSKA
Głośność okolicyCICHE CiepłociągNIE MA
Czy jest KWJEST Nr Licencji18375
Utrudnienia dojazduWĄSKA DROGA Warunki gruntoweDOBRE

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego „Rokickie Centrum Nieruchomości”, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach