[21/RCN/OGS]Teren z przeznaczeniem przemysłowo-usługowym

800 000

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana, zlokalizowana na terenie województwa wielkopolskiego w gminie Oborniki, w miejscowości Świerkówki, nr geodezyjny działki 30/7. Powierzchnia działki 10 000 m kw., o klasoużytku RIIIb (1 600 m kw.) oraz RIVa (8 400 m kw.). Kształt gruntu regularny bez nasadzeń. Teren, na którym znajduje się grunt nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Studium przewiduje przeznaczenie terenu pod zabudowę przemysłowo-usługową. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się stacja paliw ciekłych "BP", zabudowa produkcyjno-magazynowa z zapleczem biurowym, tereny przemysłowe, pola uprawne, w dalszej odległości zabudowa mieszkaniowa oraz trasa krajowa S11. Dojazd zapewniony drogą dwukierunkową, utwardzoną asfaltem, połączona z drogą krajową S11, na trasie Poznań-Piła. Uzbrojenie działki stanowi: woda, energia elektryczna, kanalizacja sanitarna. W grudniu 2013 roku Starosta Obornicki decyzją nr 500/13 zatwierdził projekt budowlany i udzielił pozwolenia na budowę budynku biurowego z częścią socjalną, magazynową i mieszkaniową wraz z parkingiem.

W przypadku pytań, wszelakich wątpliwości, serdecznie zachęcam Państwa do kontaktu telefonicznego, e-mail, osobistego. Jestem do Państwa dyspozycji siedem dni w tygodniu.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z Kancelarią "RCN", Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Szczegóły oferty

Symbol21/RCN/OGS Typ nieruchomościDZIAŁKA
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusWYCOFANA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Cena cena w innych walutach 800 000 PLN
Cena za m280,00 PLNCena negocjowanaJEST
KrajPOLSKA WojewództwoWIELKOPOLSKIE
Powiatobornicki GminaOborniki
MiejscowośćŚwierkówki Nr działki30/7
Obręb geodezyjnyŚwierkówki Położenie działkiTEREN PŁASKI
Wygląd działkiPUSTA Możliwa zabudowaPRZEMYSŁOWA
Posiada warunki zabudowyJEST PołożenieWIEŚ
Budynki w sąsiedztwieOBIEKTY PRZEMYSŁOWE, OBIEKTY HANDLOWE Pow. działki10 000,00 m2
Szerokość działki (mb.)100,00 Długość działki (mb.)103,00
Kształt działkiKWADRAT Rodzaj działkiPRZEMYSŁOWA, USŁUGOWA
Forma własności działkiWŁASNOŚĆ Udział w działceCAŁOŚĆ
Droga dojazdowaASFALTOWA DOJAZD TIR Rodzaj nawierzchniASFALTOWA / KOSTKA
Dostępne sieciwoda, energia elektryczna, kanalizacja sanitarna Energia elektrycznaJEST
Podłączony wodociągJEST Podłączona kanalizacjaJEST
Rodzaj kanalizacjiMIEJSKA Źródło wodyWODA MIEJSKA
Głośność okolicyUMIARKOWANIE GŁOŚNE Czy jest KWJEST
Najbliższa stacja paliw20 m Nr Licencji18375
Warunki gruntoweBRAK DANYCH

pliki video

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Sebastian Jaskólski

Sebastian Jaskólski

Jestem współwłaścicielem Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego „Rokickie Centrum Nieruchomości”, w której zajmuję się obsługą lokalnego i ogólnopolskiego rynku nieruchomości. Specjalizuję się w sporządzaniu opinii na temat wartości nieruchomości dla różnych celów, uczestniczę w procesie sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości oraz zarządzam nieruchomościami przeznaczonymi do wynajęcia. Zlecenie wynajmu kawalerki traktuję równie poważnie, jak wyzwanie sprzedaży willi za kilka milionów złotych, a opinie o wartości nieruchomości wykonuję z należytą starannością i standardami zawodowymi. Nie podejmuję się zleceń, co do których nie posiadam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy ale wówczas polecam swym Klientom, Kolegów którzy sprostają wyzwaniu. Nie boję się powiedzieć, że czegoś nie potrafię zrobić. Gwarantuję pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzetelność oraz uśmiech.

licencja: 18375

sjaskolski@rokickiecentrumnieruchomosci.pl

tel.: 798-320-555

Zapytaj o szczegóły...

Przepisz kod captcha

sprzedaj swoją nieruchomość
jakiej nieruchomości posukujesz

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach